MENU
Слава Україні! Допомагаємо ЗСУ
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Поради для Підлітків » Форум » Відносини » Питання для хлопців!На що ви звертаєте увагу,перший раз поба
Питання для хлопців!На що ви звертаєте увагу,перший раз поба
girlorgДата: Пятниця, 26.07.2013, 17:34 | Повідомлення # 1
Повідомлень: 1717
Питання для хлопців!На що ви звертаєте увагу,перший раз побачивши дівчину?
 
sofaДата: Середа, 31.07.2013, 01:10 | Повідомлення # 2
Повідомлень: 63
ахаххах.відповідає дівчина: на цицьки ;D
 
OlenochkaДата: Субота, 02.09.2017, 22:30 | Повідомлення # 3
Повідомлень: 4515
Шо робити для того, щоб привернути увагу хлопця. Що подобається хлопцям в дівчатах?

В мене просто є одна проблема. Я розумна дівчинка, яка дуже правильно себе поводить. Відомо, що хлопці не люблять розумніших від себе:)
Порадьте, будь ласка, як мені себе вести у розмові? Опускатися до рівня співбесідника?




Є два дуже важливих фактори, які впливають на відносини з хлопцями. Перший: твій внутрішній стан, найголовніше, що подобається хлопцям це щастя в очах дівчини, радість, яку вона випромінює, легкість з якою вона ставиться до життя. Тобто дуже важливо бути щасливою і зразу запитаю: а що тобі приносить радість? Що ти любиш робити саме для себе? Від чого в тебе горять очі? Як раз саме цим і треба займатись. Крім того, щоб розвивати в собі жіночність зараз є багато медитацій наприклад. Інша частина це повага до хлопця, щира зацікавленість в ньому, в тому, що він говорить, робить. Завжди є ті хлопці, з якими цікаво і з якими не треба спускатися ні до якого рівня. З іншого боку в кожному можна знайти цікаве і до кожного варто проявити повагу. Точно є співбесідники до чийого рівня треба ще рости і тут вже від тебе залежить з ким спілкуватись більше з ким менше. Те що ламає будь які стосунки з будь яким хлопцем—це зверхнє ставлення до нього.
Прикріплення: 5843492.jpg (20.6 Kb)
 
OlenochkaДата: Пятниця, 22.06.2018, 16:04 | Повідомлення # 4
Повідомлень: 4515
Особисто я звичайно ж спершу на візуальні характеристики потім велику увагу приділяю розмові вихованості і манерам!
З ідеальною дівчиною ,яким би розпіздяєм я б не був, сам становлюсь ідеальним)))
 
Поради для Підлітків » Форум » Відносини » Питання для хлопців!На що ви звертаєте увагу,перший раз поба
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук:
Нова відповідь
Ім`я:
Текст повідомлення:
 
Код безпеки:

Школа • Любов • Відносини • Секс • Тіло • Здоров'я • Життя


Все про дорослішання, менструацію, такі дні, дозрівання,безпечний секс,статеву зрілість та підліткові проблеми

15 запитань про секс Як досягти оргазм Біль при сексі Анальний секс Про поцілунки Позбуваємось синців завагітніти після першого разу Хлопець хоче сексу Як робити мінєт "Люблю" і "кохаю" різниця Про перший секс Займатися сексом