MENU
Слава Україні! Допомагаємо ЗСУ
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Поради для Підлітків » Форум » Відносини » 5 питань, які не варто задавати хлопцеві
5 питань, які не варто задавати хлопцеві
girlorgДата: Пятниця, 26.07.2013, 17:41 | Повідомлення # 1
Повідомлень: 1717
Всім привіт!

Сьогодні я хочу знову торкнутися теми спілкування з хлопцем.

Я вже не перший раз буду писати про це. Дівчата, які постійно читають мій сайт, вже знають про що говорити з хлопцем в асьці та інші секрети спілкування з хлопцями.

Зараз я поділюся з вами списком питань, які не потрібно задавати хлопцям.

Чому? Тому що вони їм не дуже приємні і відповідати на них не хочеться.

Тому, якщо ти хочеш сподобатися хлопцю і не відлякати його на першому побаченні, то запам'ятай 5 питань, які не варто задавати хлопцеві.

•Тобі подобається ще хто-небудь, крім мене? (Ага, так він і скаже тобі. Не скаже, ще й буде злитися, що потрібно відповідати на таке дурне питання).
•Чому ти розлучився з попередньою дівчиною? (Запам'ятай найголовніше правило - про колишні стосунки краще не питати і не розповідати).
•Що ти думаєш про наші стосунки? (В такому питанні хлопці зазвичай відчувають підступність і не знають, як на нього відповідати).
•Чому ти проводиш з друзями так багато часу? (Таке питання-обвинувачення не додасть любові і розуміння вашим відносинам),
•Розкажи що-небудь веселеньке. (Найдурніше запитання, після якого будь-який хлопець замовкне як мінімум хвилин на 5).
Удачкі тобі!
 
sofaДата: Середа, 31.07.2013, 01:01 | Повідомлення # 2
Повідомлень: 63
цікаво-цікаво)
 
Поради для Підлітків » Форум » Відносини » 5 питань, які не варто задавати хлопцеві
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук:
Нова відповідь
Ім`я:
Текст повідомлення:
 
Код безпеки:

Школа • Любов • Відносини • Секс • Тіло • Здоров'я • Життя


Все про дорослішання, менструацію, такі дні, дозрівання,безпечний секс,статеву зрілість та підліткові проблеми

15 запитань про секс Як досягти оргазм Біль при сексі Анальний секс Про поцілунки Позбуваємось синців завагітніти після першого разу Хлопець хоче сексу Як робити мінєт "Люблю" і "кохаю" різниця Про перший секс Займатися сексом