MENU
Слава Україні! Допомагаємо ЗСУ
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Поради для Підлітків » Форум » Відносини » Познайомився з дівчиною,вона мені сподобалась дууже, правда
Познайомився з дівчиною,вона мені сподобалась дууже, правда
OlenkaДата: Вівторок, 03.03.2015, 00:04 | Повідомлення # 1
Повідомлень: 3285
Познайомився з дівчиною,вона мені сподобалась дууже, правда мало про неї знаю покищо..запросив її погуляти щоб дізнатись більше..але не знаю де б краще з нею піти... Дівчата особливо цікавить ваша думка що порадите, куди піти на 1 побачення, щоб бути оригінальним..?)))
 
OlenkaДата: Пятниця, 13.03.2015, 14:28 | Повідомлення # 2
Повідомлень: 3285
Познайомився того тижня з дівчинною, було все класно скромна, проваджав додому, цілувалися) одним словом закохався) але сьогодні про неї дізнався набагато більше оказується, що в неї було більше 70 партнерів по сексу!!! і тепер думаю бля я щей з нею цілувався!! то піздец!!! так хуйово на душі
 
OlenochkaДата: Неділя, 09.12.2018, 12:42 | Повідомлення # 3
Повідомлень: 4515
Влітку познайомилася з хлопцем чисто випадково гуляли в ночі з подругою і він на машині підїжає я всяким образом відштовхувала його але в кінцевому результаті він попросив дати свій інстаграм.Дала щоб відстав бо він мені взагалі не подобався. Прийшовши додому побачила повідомлення від нього. Ми так переписувалися він казав яка я гарна і що я чудова дівчина) ми зустрілись 2 рази.Останній раз він приїхав і почав цілувати( було видно що скучив) і почав пхати руки не туди де треба я йому сказала про це пояснила що незбираюсь це робити в 16 і так ми розійшлись по домам. Потім днів 3 ми переписувалися і потім ігнор. Розуміючи що я перша не напишу і він теж просто терпіла скучала згадувала і просто любила. Бачила транси де були дівчата і буквально вчора він знімав трансу де сказав що їде "на лялі".Спілкування було закінчено але час від часу він писав і відповідав на мої сторіс в інсті. І мені ставало гірше бо вже 4 місяці чекаю і дій немає. Ще подобається, що робити незнаю хто може порадите щось. Вибачаюсь за такий довгий текст) всім хорошого дня!)

2 раза зустрілись, спробував трахнути, не вийшло, пропав, люблю. Ось чому в 16 рано ще все, крім навчання. Бо нема ні голови, ні логіки в голові.
 
OlenochkaДата: Неділя, 31.03.2019, 12:22 | Повідомлення # 4
Повідомлень: 4515

Цитата
Прямой связи между "успехом у женщин" и твоей работой/зарплатой - нет.
Не нужно "грузить"! "Грузовые составы" никому не нравятся.  
Если ты веселый, позитивный, "легкий" по общению - ты девушку найдешь очень легко и быстро.
Если ты зануда, "не от мира сего" и т.д - будет тяжело в плане знакомств)
 
vasiliycos0Дата: Неділя, 31.03.2019, 22:33 | Повідомлення # 5
Повідомлень: 3
Повністю підтримую
 
Поради для Підлітків » Форум » Відносини » Познайомився з дівчиною,вона мені сподобалась дууже, правда
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук:
Нова відповідь
Ім`я:
Текст повідомлення:
 
Код безпеки:

Школа • Любов • Відносини • Секс • Тіло • Здоров'я • Життя


Все про дорослішання, менструацію, такі дні, дозрівання,безпечний секс,статеву зрілість та підліткові проблеми

15 запитань про секс Як досягти оргазм Біль при сексі Анальний секс Про поцілунки Позбуваємось синців завагітніти після першого разу Хлопець хоче сексу Як робити мінєт "Люблю" і "кохаю" різниця Про перший секс Займатися сексом