MENU
Слава Україні! Допомагаємо ЗСУ
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Поради для Підлітків » Форум » Відносини » Що таке ідеальний хлопець для тебе? (У кожного є якийсь список з якостей)
Що таке ідеальний хлопець для тебе?
OlenkaДата: Понеділок, 13.04.2015, 15:23 | Повідомлення # 1
Повідомлень: 3285

Прикріплення: 4167030.jpg (53.9 Kb)
 
OlenkaДата: Неділя, 11.12.2016, 02:21 | Повідомлення # 2
Повідомлень: 3285
Що для вас означає бути ідеальною людиною?

• Іра,23р.
Ідеальних людей по суті немає...Щоб себе якось наблизити до ідеалу, треба увесь час вдосконалюватись. В ідеальній людині повинні поєднуватись такі речі як доброзичливість
в розумінні: не робити комусь зла), вміння любити і т.і.

• Бодя, 23р.
Ідеальна людина – це та, яка п’є Coca Cola…і яка хаває себе от і до, як це роблю я…(різні люди бувають -авт. smile )

• «Ромео», 20р.
Ну, я думаю, ідеальні люди існують, тільки вони цього ще не усвідомлюють. Така людина повинна бути, в першу чергу, доброю, незазнаною, самодостатньою і впевненою в собі!!!

• Антон, 19р.
Не існують…У кожній людині є свої недоліки, просто в деяких їх менше! От так…

• Ярік, 19р.
Це та людина, якою ти хочеш бути. Я, наприклад, хочу бути тим, ким я є зараз і тим, ким би я хотів стати…(ого!-авт.)

• Ксеня, 19р.
Так, ідеальні люди є. Просто кожен із нас обирає свій ідеал.

• Люда, 19,5р.
На мою думку, ідеальних людей немає і бути не може. Кожна людина має свої як плюси так і мінуси, але деякі мають більше плюсів і таких людей вважають ідеалом. Для кожної людини існує свій ідеал. В своєму житті я ідеальної людини не зустрічала!!!!!

• Юра, 22р.
Я дупля не б’ю: є ідеальні люди чи їх нема. Навіть якшо і є, то жити вони мені не мішають…

• Ксюха,…
Думаю: немає. Не знаю чого, але покишо ідеальної людини не зустрічала, та й в принципі зустрічати не хочу smile

Авторське Я. Дійсно, чи існують ідеальні люди? Мабуть, багато хто задумувався над цим питанням, відповідь на яке наш мозок ще не осягнув. Але з іншого боку, хто сказав, що ідеалів не існує? Взагалі, що таке ідеал?
 
Поради для Підлітків » Форум » Відносини » Що таке ідеальний хлопець для тебе? (У кожного є якийсь список з якостей)
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук:
Нова відповідь
Ім`я:
Текст повідомлення:
 
Код безпеки:

Школа • Любов • Відносини • Секс • Тіло • Здоров'я • Життя


Все про дорослішання, менструацію, такі дні, дозрівання,безпечний секс,статеву зрілість та підліткові проблеми

15 запитань про секс Як досягти оргазм Біль при сексі Анальний секс Про поцілунки Позбуваємось синців завагітніти після першого разу Хлопець хоче сексу Як робити мінєт "Люблю" і "кохаю" різниця Про перший секс Займатися сексом