MENU
Слава Україні! Допомагаємо ЗСУ
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Поради для Підлітків » Форум » Відносини » Хлопці на машинах,та перші побачення з ними!
Хлопці на машинах,та перші побачення з ними!
knopaДата: Субота, 08.08.2015, 21:56 | Повідомлення # 1
Повідомлень: 763
Спілкуюсь з хлопцем порядку 2 місяців, бачились всього два рази. На першому побаченні вів себе досить гарно, говорив приємні слова. Завжди підтримував у важку хвилину. На другому побаченні, в ході поцілунків коли діло дойшло до сексу сказала йому що я не можу так як маю гіркий досвід що після сексу без стосунків хлопець навіть мені не передзвонив Його це дуже збісило пояснивтим що не любить коли його зрівнюють з іншими вигнав з машини і сказав що більше не хоче мене бачити Маю до нього почуття тому хочу вияснити як на це реагувати
 
knopaДата: Субота, 08.08.2015, 21:56 | Повідомлення # 2
Повідомлень: 763
Ні,ти все правильно зробила! "Хлопці на машинах" якраз цього і хочуть "сексу" від тебе.
Дай йому зрозуміти, що ти "не така"... Май гідність та гордість! Ти не винувата...це не образа!
 
OlenkaДата: Середа, 24.05.2017, 09:10 | Повідомлення # 3
Повідомлень: 3285
Вперше поцілувалася зі своїм хлопцем в машині. Перший секс теж був у машині і оральний і анальний - теж в машині. Тепер мій МЧ хоче продати її, а мені шкода
 
OlenochkaДата: Субота, 14.10.2017, 17:50 | Повідомлення # 4
Повідомлень: 4515
Кого що збуджує, а мене машини. Коли я чую звук потужної машини, як водій піднімає обороти, потім перемикає передачу, обороти падають і він знову їх піднімає. У цей момент я починаю уявляти, як він мене заводить ніжно "прогріває" поступово набирає швидкість ну а далі понеслося. Ми з хлопцем часто їздимо на гонки, після цього я дуже хочу сексу.
 
Поради для Підлітків » Форум » Відносини » Хлопці на машинах,та перші побачення з ними!
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук:
Нова відповідь
Ім`я:
Текст повідомлення:
 
Код безпеки:

Школа • Любов • Відносини • Секс • Тіло • Здоров'я • Життя


Все про дорослішання, менструацію, такі дні, дозрівання,безпечний секс,статеву зрілість та підліткові проблеми

15 запитань про секс Як досягти оргазм Біль при сексі Анальний секс Про поцілунки Позбуваємось синців завагітніти після першого разу Хлопець хоче сексу Як робити мінєт "Люблю" і "кохаю" різниця Про перший секс Займатися сексом