MENU
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Поради для Підлітків » Форум » Відносини » Незграбні Моменти В Присутності Своїх Партнерів (Дуже незручні моменти та смішні історії)
Незграбні Моменти В Присутності Своїх Партнерів
OlenkaДата: Понеділок, 17.10.2016, 02:08 | Повідомлення # 1
Повідомлень: 3286
Найсмішніше, що незручні моменти як правило підкрадаються до вас у найгірш можливий час. Як на презентації перед усіма друзями,так і перед людиною до якої є у вас почуття.
Всі ми недосконалі,вам не має бути ніяково в таких моментах. Іноді найгірші випадки можуть перетворитися в самі запам'ятовуючі і веселі історії життя.ТОП самих незручних моментів за участю коханих людей:Ми піднімалися на сніжну гору, і коли ми дісталися до вершини я послизнулася. Коли він спробував схопити мене, він впав на мене. В результаті зламала руку, і порізала губу.Ми дурачилися на ліжку,в цей момент він лоскотав мене так що я попісялася. І не просто чуть-чуть а багато.Я впала з гойдалки прямо перед носом у хлопця і я була одягнена в спідницю. Я почувала себе, жахливо. Але суть в тому, що він тепер мій хлопець. Ця подія зблизила нас.Я була у хлопця , який мені подобається вдома, і випадково зачепила та розбила настольну лампу. Найгіршим є те що його мама купила її пару днів тому. Мені було так соромно, що я не поверталася туди досить довгий час після цього.Ми йшли по дорозі і він зупинився поцілувати мене. Я була абсолютно не готова, і він спробував ще кілька разів. Він такий: "я мужик!" І я така, сказала "Я теж!' І він такий: "що?!" Це було ніяково.
Прикріплення: 8520118.gif(976.1 Kb) · 5288311.jpg(25.1 Kb) · 3452312.jpg(18.2 Kb) · 0855591.jpg(16.8 Kb) · 4593755.jpg(17.1 Kb) · 8699287.jpg(17.9 Kb)
 
Поради для Підлітків » Форум » Відносини » Незграбні Моменти В Присутності Своїх Партнерів (Дуже незручні моменти та смішні історії)
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук:
Нова відповідь
Ім`я:
Текст повідомлення:
Код безпеки:

| Школа Любов Відносини Секс Тіло Здоров'я Життя |


::Все про дорослішання, менструацію, такі дні, дозрівання,безпечний секс,статеву зрілість та підліткові проблеми::

15 запитань про секс Як досягти оргазм Біль при сексі Анальний секс Про поцілунки Позбуваємось синців завагітніти після першого разу Хлопець хоче сексу Як робити мінєт "Люблю" і "кохаю" різниця Про перший секс Займатися сексом