MENU
Слава Україні! Допомагаємо ЗСУ
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Поради для Підлітків » Форум » Відносини » Незграбні Моменти В Присутності Своїх Партнерів (Дуже незручні моменти та смішні історії)
Незграбні Моменти В Присутності Своїх Партнерів
OlenkaДата: Понеділок, 17.10.2016, 02:08 | Повідомлення # 1
Повідомлень: 3285
Найсмішніше, що незручні моменти як правило підкрадаються до вас у найгірш можливий час. Як на презентації перед усіма друзями,так і перед людиною до якої є у вас почуття.
Всі ми недосконалі,вам не має бути ніяково в таких моментах. Іноді найгірші випадки можуть перетворитися в самі запам'ятовуючі і веселі історії життя.



ТОП самих незручних моментів за участю коханих людей:



Ми піднімалися на сніжну гору, і коли ми дісталися до вершини я послизнулася. Коли він спробував схопити мене, він впав на мене. В результаті зламала руку, і порізала губу.



Ми дурачилися на ліжку,в цей момент він лоскотав мене так що я попісялася. І не просто чуть-чуть а багато.



Я впала з гойдалки прямо перед носом у хлопця і я була одягнена в спідницю. Я почувала себе, жахливо. Але суть в тому, що він тепер мій хлопець. Ця подія зблизила нас.



Я була у хлопця , який мені подобається вдома, і випадково зачепила та розбила настольну лампу. Найгіршим є те що його мама купила її пару днів тому. Мені було так соромно, що я не поверталася туди досить довгий час після цього.



Ми йшли по дорозі і він зупинився поцілувати мене. Я була абсолютно не готова, і він спробував ще кілька разів. Він такий: "я мужик!" І я така, сказала "Я теж!' І він такий: "що?!" Це було ніяково.
Прикріплення: 8520118.gif (976.1 Kb) · 5288311.jpg (25.1 Kb) · 3452312.jpg (18.2 Kb) · 0855591.jpg (16.8 Kb) · 4593755.jpg (17.1 Kb) · 8699287.jpg (17.9 Kb)
 
Поради для Підлітків » Форум » Відносини » Незграбні Моменти В Присутності Своїх Партнерів (Дуже незручні моменти та смішні історії)
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук:
Нова відповідь
Ім`я:
Текст повідомлення:
 
Код безпеки:

Школа • Любов • Відносини • Секс • Тіло • Здоров'я • Життя


Все про дорослішання, менструацію, такі дні, дозрівання,безпечний секс,статеву зрілість та підліткові проблеми

15 запитань про секс Як досягти оргазм Біль при сексі Анальний секс Про поцілунки Позбуваємось синців завагітніти після першого разу Хлопець хоче сексу Як робити мінєт "Люблю" і "кохаю" різниця Про перший секс Займатися сексом