MENU
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Поради для Підлітків » Форум » Відносини » Немаю Досвіду З Хлопцями
Немаю Досвіду З Хлопцями
OlenkaДата: Середа, 19.10.2016, 17:29 | Сообщение # 1
Постів: 3286
Я відчуваю себе трохи дивною. Сьогодні мій 15-тий день народження, і я почала усвідомлювати, що майже на піку підліткового віку...а в мене немає ніякого досвіду з хлопцями. Я ніколи не зустрічалася, не цілувалася, я не розумію що зі мною. Всі мої друзі говорять про секс і хлопців, а я відчуваю себе ніяково.
Чи відсутність досвіду нормально для 15-річної?Немає нічого поганого з вами, грунтуючись на тому, що ви написали у вашому листі.

По-перше, з Днем Народження! Насолоджуйтеся цим днем. Хоча може і здатися, що 15-це "пік" в підлітковому віці часто це просто випадкове число, та не завжди означає так багато, як здається. Просто тому, що у вас певний вік, не означає, що ви повинні мати певний багаж досвіду з хлопцями, побачення, поцілунки або сексуальні відносини.

Те, що ви вирішили робити або не робити, це ваш власний рівень комфорту. Якщо, ваші друзі говорять багато, то не означає що вони насправді роблять більше ніж ви. Немає ніякої логіки чи формули, як ці речі розвивати.

Якщо ви готові зв'язуватися з хлопцями, ви могли б розглянути хорошого друга, як першого хлопця. Іноді хлопці можуть бути дуже сором'язливими. Однак, немає нічого поганого в самоті якщо це те що вам потрібно. Коли відчуваєте, що не готові зв'язуватися з кимось, це просто може відбуватися не в потрібний для Вас час. Але в більшості людей, в кінцевому рахунку–це, відбудеться природньо.
Прикрепления: 4222405.jpg(18.2 Kb)
 
OlenkaДата: Субота, 08.04.2017, 12:20 | Сообщение # 2
Постів: 3286
Ти думаєш досвідчений краще буде знати твоє тіло ніж твій коханий? Скажу ні, бо перевіряла, в мене була точно така ж ситуація, і я пошкодувала про те, що не цінила те, що мала. А навчити можна, було б тільки бажання, експерименти в сексі, ще ніхто не забороняв, а якщо ти будеш ініціатором цих експериментів, то твій коханий захоче приймати участь у цьому, звісно, якщо він дійсно тобі коханий, а не просто співмешканець 
 
Поради для Підлітків » Форум » Відносини » Немаю Досвіду З Хлопцями
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук:
Нова відповідь
Імя:
Текст повідомлення:
Код безпеки:

| Школа Любов Відносини Секс Тіло Здоров'я Життя |


::Все про дорослішання, менструацію, такі дні, дозрівання,безпечний секс,статеву зрілість та підліткові проблеми::

15 запитань про секс Як досягти оргазм Біль при сексі Анальний секс Про поцілунки Позбуваємось синців завагітніти після першого разу Хлопець хоче сексу Як робити мінєт "Люблю" і "кохаю" різниця Про перший секс Займатися сексом