MENU
Слава Україні! Допомагаємо ЗСУ
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Поради для Підлітків » Форум » Відносини » Я Боюся Цілуватися З Брекетами
Я Боюся Цілуватися З Брекетами
OlenkaДата: Неділя, 30.10.2016, 17:09 | Повідомлення # 1
Повідомлень: 3285
Я от думаю про брекети і боюся, що якщо я почну цілувати, це завадить хлопцеві, який мені подобається.



Я, звичайно, розумію ваше занепокоєння. Правда, недбало кидаючись в поцілунок, особливо французький поцілунок, в якому беруть участь–якщо язик у тебе брекети можуть викликати сльозотечу і масаж губ вашого партнера і, можливо, навіть твоя. Але підтяжки не повинні зупинити вас від насолоджуючись акт про поцілунки. Він просто займає трохи гумору, спілкування, ввічливий розвідку, і...ну, практика впоратися з ситуацією.
Давайте почнемо з спілкуванням і почуттям гумору. Це може допомогти говорити про те, що ти робиш йому боляче нервова, але привести його в жартівливій манері. Ви навіть можете перевернути ситуацію і використовувати вашу "сповідь", як спосіб фліртувати з ним. Розвіяти напруження, самосвідомість і страх навколо цього питання, швидше за все, зробить вас більш упевненим і, щоб ви і ваші "kissee" відчувати, що ви перебуваєте в цьому разом.

Спробуйте починати обережно і повільно, в основному використовуючи свої губи, а потім перевірити воду поступово збільшуючи інтенсивність поцілунку. Ви дізнаєтесь досить швидко, що працює, а що ні, але обов'язково попрошу його дати вам знати, коли щось болить або відчуває себе некомфортно.

Остання річ, такий: практика, практика, практика. Як тільки ви і ті хлопці, яких ти начебто звикаєш стиль і ритм один одного, ваші поцілунки будуть практично безтурботною.
Прикріплення: 1340986.jpg (6.8 Kb)
 
OlenkaДата: Середа, 08.02.2017, 18:05 | Повідомлення # 2
Повідомлень: 3285
Рік тому поставила брекети. Боялися з хлопцем, що не зможу робити йому мінет. Але виявилося все просто чудово, вони не заважають, а навіть допомагають і збуджують, особливо коли зовсім легенько проводиш ними по члену, а потім облизуєш його всього, аж до яєчок) Хлопець у захваті! Це так заводить!
 
OlenochkaДата: Вівторок, 26.06.2018, 09:31 | Повідомлення # 3
Повідомлень: 4511
Поцілунок — це всього лише поцілунок, до тих пір, поки ти не зустрінеш коханої людини. Обійми — це просто обійми, поки ти не зустрінеш людини, про яку будеш постійно думати. Мрія — це всього лише мрія, поки вона не збудеться, а любов — це просто слово, поки хтось не доведе, що вона існує.
 
Поради для Підлітків » Форум » Відносини » Я Боюся Цілуватися З Брекетами
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук:
Нова відповідь
Ім`я:
Текст повідомлення:
 
Код безпеки:

Школа • Любов • Відносини • Секс • Тіло • Здоров'я • Життя


Все про дорослішання, менструацію, такі дні, дозрівання,безпечний секс,статеву зрілість та підліткові проблеми

15 запитань про секс Як досягти оргазм Біль при сексі Анальний секс Про поцілунки Позбуваємось синців завагітніти після першого разу Хлопець хоче сексу Як робити мінєт "Люблю" і "кохаю" різниця Про перший секс Займатися сексом