MENU
Слава Україні! Допомагаємо ЗСУ
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Поради для Підлітків » Форум » Відносини » Дівчина з дитиною,побачення з хлопцем (вагітна у 16, дитина, дитина, знайомства, вагітність,)
Дівчина з дитиною,побачення з хлопцем
OlenkaДата: Вівторок, 13.12.2016, 18:58 | Повідомлення # 1
Повідомлень: 3285
Чи важливо для хлопця, якщо у дівчини є дитина? Мені 16 і у мене шести місячна дочка звісно мала багато проблем з пошуком хлопця, який буде добре до мене ставитися. Як я можу знати, чи хлопець захоче зустрічатися з дівчиною в якої є дитина?



Моя вам порада, на даний момент, зосередься на турботі за дитиною і старайся бути в змозі піклуватися про себе та про малюка. Ти знайдеш, ще надійного хлопця коли станеш старшою, буде легше ніж на сьогоднішній день. Адже коли хлопці стають старшими, вони стають менш божевільні до секс і трохи більше взаємніші, тому багато хто з них почне забувати, що у тебе є дитина. Але в той час, не дивуйся що хлопець не хоче брати на себе інший рівень відповідальності.

Еее, це не означає що всі молоді хлопці будуть триматися подалі від тебе, бо ти маєш дитину. Тобі просто потрібно знайти такого, хто готовий взяти на себе додаткову відповідальність. Принаймні, коли ти знайдеш його то будеш точно знати, що він справді дбає про тебе і любить.
Прикріплення: 3855914.jpg (18.5 Kb)
 
Поради для Підлітків » Форум » Відносини » Дівчина з дитиною,побачення з хлопцем (вагітна у 16, дитина, дитина, знайомства, вагітність,)
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук:
Нова відповідь
Ім`я:
Текст повідомлення:
 
Код безпеки:

Школа • Любов • Відносини • Секс • Тіло • Здоров'я • Життя


Все про дорослішання, менструацію, такі дні, дозрівання,безпечний секс,статеву зрілість та підліткові проблеми

15 запитань про секс Як досягти оргазм Біль при сексі Анальний секс Про поцілунки Позбуваємось синців завагітніти після першого разу Хлопець хоче сексу Як робити мінєт "Люблю" і "кохаю" різниця Про перший секс Займатися сексом