MENU
Слава Україні! Допомагаємо ЗСУ
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Мій хлопець погано цілується!
OlenkaДата: Середа, 21.12.2016, 17:41 | Повідомлення # 1
Повідомлень: 3285
„У мене мега-проблема, допоможіть. Справа в тому, що у мене є хлопець, Андрій Ми разом вже два місяці. І я з ним дійсно щаслива, це хлопець моєї мрії, але... є одна проблема. Він страшенно погано цілується! Слюні фуу, завжди при поцілунках у мене склалося враження, що у мене пів обличчя мокрого. В цілому, він робить це якось... невміло. Що мені робити? Перечекати? Уникати поцілунків? Я люблю його, але постійно уникаю поцілунків. Допоможіть!!!"Деякі стверджують, що можна "не вміти" цілуватися –  може кожен.  Є люди, які просто цілуються погано – або занадто інтенсивно, або відразу намагаються всунути язик в горло іншої людини, або слиняться дуже... ну і в чому проблема. З одного боку, ми ж не хочемо рвати відносини через таку банальну проблему, з іншого боку поцілунок - це важливо. Можна поговорити з ним – але як це зробити так, щоб не образити? Якщо у вас є подібна проблема, будь ласка, ознайомтеся з нашими порадами.

Дайте трохи часу

Не відразу, потрібно створювати "серйозну розмову", під час якої ви скажете: "Ей, я люблю тебе, але ти цілуєш так, що мені хочеться втекти від тебе" (взагалі так ніколи не говоріть).
Для початку ви можете дати йому трохи часу, але в той же час з користю його використовувати.

– У мене була схожа проблема. Мій колишній хлопець цілувався дуже інтенсивно та занадто сильно. Я відчувала себе так, ніби мене атакували або хотіли з'їсти. Довго я думала над тим, що робити. Зрештою, я вирішила, що не буду "про це казати" , але просто буду давати йому невеликі підказки. І так, коли ми цілувалися, то я сказала йому щось в стилі „Чекайте, на початку цілуй мене ніжно. Мені це сподобається, я люблю коли ніжно". Не образився, тільки запитав: "Так?" і він почав мене цілувати дуже легко, спокійно. Потім ще кілька разів сказала йому, як сильно мені подобаються такі поцілунки.

Ви теж так спробуйте. Для початку, не критикуйте або говоріть "ти робиш це Неправильно". Спробуйте сказати про те, що тобі подобається, а не те що все погано. Це величезна різниця.

Як сказати йому, що він погано цілується

Намагалася і нічого з цього не вийшло? Він як і раніше цілує так, що в тебе мурашки та тебе нудить від них? Що ж, настав час, приймати міри.... Запросіть його до себе і чесно скажіть, що тобі потрібно. Однак ви не можете крикнути щось у стилі: „Слухай, з мене вистачить. Ти цілуєшся гірше, від усіх хлопців з якими я була. Зроби щось, врешті-решт!". З такими делікатними справами, ви не можете діяти таким чином.

Спробуйте зробити так, як 17-річна Єва:

– Коли мені було вже досить поцілунків від мого хлопця, просто в один прекрасний день я взяла його за руку і сказала: „Слухай, милий. Я повинен тобі дещо сказати, але я б хотіла щоб ти знав, що для мене це дуже важливо. Я тебе дуже люблю і не хочу цього. Однак, ми повинні говорити про все, це основа". І я сказала, що не до кінця мені подобається, коли він мене цілує що хочу ніжні, чуттєві поцілунки. Я бачила, що доставляю йому неприємності, але він взяв себе в руки і сказав, що розуміє. Навіть подякував за чесність! Потім ми почали репетирувати. Це було навіть кумедно, тому що він намагався поцілувати мене по-різному, деякі спроби були дуже смішні! Зрештою, навчився цілуватися так, як мені подобається. Це було правильне рішення, – говорить Єва.

Шлях Єви є насправді правильним – спробуйте сказати йому правду, але в ніжних словах. Якщо ви додасте, що ви боїтеся його реакції, тому що ти любиш його, звичайно, не відреагує негативно!

А що робити, коли він як і раніше погано цілується, і нічого не допомагає?

Звичайно, може бути і так що нічого не принесе результату. Він так цілується крапка..... Що тоді? На жаль, ви повинні прийняти рішення самостійно. Ви можете дати йому ще час (сумніваюся що буде толк ; -) ), або прийняти те, що так є. Альтернативою є розрив – пам'ятайте, однак добре подумайте перед таким рішенням.
Прикріплення: 8106325.jpg (4.6 Kb) · 3756236.jpg (20.6 Kb)
 
OlenkaДата: Вівторок, 27.12.2016, 13:41 | Повідомлення # 2
Повідомлень: 3285
Клас!
 
OlenkaДата: Четвер, 29.12.2016, 14:17 | Повідомлення # 3
Повідомлень: 3285
biggrin
 
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук:
Нова відповідь
Ім`я:
Текст повідомлення:
 
Код безпеки:

Школа • Любов • Відносини • Секс • Тіло • Здоров'я • Життя


Все про дорослішання, менструацію, такі дні, дозрівання,безпечний секс,статеву зрілість та підліткові проблеми

15 запитань про секс Як досягти оргазм Біль при сексі Анальний секс Про поцілунки Позбуваємось синців завагітніти після першого разу Хлопець хоче сексу Як робити мінєт "Люблю" і "кохаю" різниця Про перший секс Займатися сексом