MENU
  • Page 1 of 1
  • 1
Поради для Підлітків » Форум » Відносини » Як врятувати стосунки?
Як врятувати стосунки?
OlenkaДата: Вівторок, 03.01.2017, 13:53 | Сообщение # 1
Постів: 3286
Немає відносин, в яких би не було ніяких конфліктів – якщо хтось стверджує протилежне, то він бреше, або просто ніколи не розмовляє зі своїм партнером (що зовсім не означає, що його відносини хороші). Як правило, конфлікти непоказні і швидко закінчуються. Але іноді, коли їх занадто багато – то призводять до кризи. Що потрібно зробити, щоб вийти з неї.. ? Як врятувати стосунки? А можливо, постійні сварки це ознака того, що нічого з цього не буде?Як врятувати стосунки?

Ви можете вибрати кілька способів порятунку стосунків". Одним з них є так звана "перерва", тобто щось на зразок тимчасового розставання. Чи це працює? Не завжди, згадує 16-річний Михайло:
„Перерва-це дійсно дурна ідея! Коли не міг домовитися з моєю дівчиною Maртою, ми вирішили "на час" розлучитися. В цей час все обдумати, розібратися в собі, відпочити. Виявилося, що нічого не змінилося. Коли знову зійшлися, проблеми теж повернулися. Але нам вже перехотілося сваритися. Ми розлучилися....
.
Цей приклад не є винятком. На жаль, перерва у відносинах дуже часто призводить до таких ефектів. Все тому, що якщо у відносинах є проблеми, то вони не зникнуть після кількох днів відсутності контакту. Єдиним рішенням є повільне відновлення відносин. Як це зробити?

Відверта розмова

Дуже важливо, щоб ви призначили собі один день на бесіду – довгу та спокійну потрібно проаналізувати, що у ваших стосунках не так. Це найкращий спосіб, щоб врятувати стосунки. Дозвольте собі говорити один одному – без переривання і перебивання один одного, без криків та емоцій. Намагайтеся підходити до справи, шукаючи проблему – для того, щоб знайти вирішення, треба добре подумати, що не так. А це неможливо зробити в атмосфері метушні звинувачуючи одне одного та закриваючись в собі.

Список недоліків

Запропонуйте дуже цікавий спосіб розмови. Нехай кожен з вас напише на листку річ, яка заважає йому. Дуже важливо, щоб ви це написали, а не сказали – це дає можливість розкрити себе іншій людині повністю. Слухаючи звинувачення, в свою сторону порозумітися буде неможливо.

Подивіться на ваш список недоліків з точки зору вашої симпатії – це її думка і добрі наміри, ви не можете, на все відповідати: "це не так". Крім того – якщо ви будете так поводитися, ця розмова не приведе вас ні до чого.

Компроміс у відносинах

Є надзвичайно важливим в порятунку відносин. Якщо, наприклад, ваш хлопець / дівчина каже тобі, що ти занадто швидко нервуєшся, а ви з цим не згодні – запропонуйте компроміс. Наприклад: „я Не обіцяю, що не буду нервувати. Але обіцяю, що якщо буду злитися , я вам скажу, і піду заспокоїтися в іншу кімнату, замість того, щоб кричати."

„Любов – це не плюшевий ведмедик...

...і квіти." Слова цієї відомої пісні добре відображають те, що таке справжні стосунки. Це насправді не тільки "солодке", але боротьба за те щоб поважати один одного і бути терплячими, а іноді це боротися з собою, намагатися щось змінити. Удачі!

 
Поради для Підлітків » Форум » Відносини » Як врятувати стосунки?
  • Page 1 of 1
  • 1
Search:
New reply
Імя:
Текст повідомлення:
Код безпеки:

| Школа Любов Відносини Секс Тіло Здоров'я Життя |


::Все про дорослішання, менструацію, такі дні, дозрівання,безпечний секс,статеву зрілість та підліткові проблеми::

15 запитань про секс Як досягти оргазм Біль при сексі Анальний секс Про поцілунки Позбуваємось синців завагітніти після першого разу Хлопець хоче сексу Як робити мінєт "Люблю" і "кохаю" різниця Про перший секс Займатися сексом