MENU
Слава Україні! Допомагаємо ЗСУ
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Як врятувати стосунки?
OlenkaДата: Вівторок, 03.01.2017, 13:53 | Повідомлення # 1
Повідомлень: 3285
Немає відносин, в яких би не було ніяких конфліктів – якщо хтось стверджує протилежне, то він бреше, або просто ніколи не розмовляє зі своїм партнером (що зовсім не означає, що його відносини хороші). Як правило, конфлікти непоказні і швидко закінчуються. Але іноді, коли їх занадто багато – то призводять до кризи. Що потрібно зробити, щоб вийти з неї.. ? Як врятувати стосунки? А можливо, постійні сварки це ознака того, що нічого з цього не буде?Як врятувати стосунки?

Ви можете вибрати кілька способів порятунку стосунків". Одним з них є так звана "перерва", тобто щось на зразок тимчасового розставання. Чи це працює? Не завжди, згадує 16-річний Михайло:
„Перерва-це дійсно дурна ідея! Коли не міг домовитися з моєю дівчиною Maртою, ми вирішили "на час" розлучитися. В цей час все обдумати, розібратися в собі, відпочити. Виявилося, що нічого не змінилося. Коли знову зійшлися, проблеми теж повернулися. Але нам вже перехотілося сваритися. Ми розлучилися....
.
Цей приклад не є винятком. На жаль, перерва у відносинах дуже часто призводить до таких ефектів. Все тому, що якщо у відносинах є проблеми, то вони не зникнуть після кількох днів відсутності контакту. Єдиним рішенням є повільне відновлення відносин. Як це зробити?

Відверта розмова

Дуже важливо, щоб ви призначили собі один день на бесіду – довгу та спокійну потрібно проаналізувати, що у ваших стосунках не так. Це найкращий спосіб, щоб врятувати стосунки. Дозвольте собі говорити один одному – без переривання і перебивання один одного, без криків та емоцій. Намагайтеся підходити до справи, шукаючи проблему – для того, щоб знайти вирішення, треба добре подумати, що не так. А це неможливо зробити в атмосфері метушні звинувачуючи одне одного та закриваючись в собі.

Список недоліків

Запропонуйте дуже цікавий спосіб розмови. Нехай кожен з вас напише на листку річ, яка заважає йому. Дуже важливо, щоб ви це написали, а не сказали – це дає можливість розкрити себе іншій людині повністю. Слухаючи звинувачення, в свою сторону порозумітися буде неможливо.

Подивіться на ваш список недоліків з точки зору вашої симпатії – це її думка і добрі наміри, ви не можете, на все відповідати: "це не так". Крім того – якщо ви будете так поводитися, ця розмова не приведе вас ні до чого.

Компроміс у відносинах

Є надзвичайно важливим в порятунку відносин. Якщо, наприклад, ваш хлопець / дівчина каже тобі, що ти занадто швидко нервуєшся, а ви з цим не згодні – запропонуйте компроміс. Наприклад: „я Не обіцяю, що не буду нервувати. Але обіцяю, що якщо буду злитися , я вам скажу, і піду заспокоїтися в іншу кімнату, замість того, щоб кричати."

„Любов – це не плюшевий ведмедик...

...і квіти." Слова цієї відомої пісні добре відображають те, що таке справжні стосунки. Це насправді не тільки "солодке", але боротьба за те щоб поважати один одного і бути терплячими, а іноді це боротися з собою, намагатися щось змінити. Удачі!

 
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук:
Нова відповідь
Ім`я:
Текст повідомлення:
 
Код безпеки:

Школа • Любов • Відносини • Секс • Тіло • Здоров'я • Життя


Все про дорослішання, менструацію, такі дні, дозрівання,безпечний секс,статеву зрілість та підліткові проблеми

15 запитань про секс Як досягти оргазм Біль при сексі Анальний секс Про поцілунки Позбуваємось синців завагітніти після першого разу Хлопець хоче сексу Як робити мінєт "Люблю" і "кохаю" різниця Про перший секс Займатися сексом