MENU
  • Page 1 of 1
  • 1
Поради для Підлітків » Форум » Відносини » Пробачити зраду? „Мій хлопець мене зрадив. Я дізналася поза
Пробачити зраду? „Мій хлопець мене зрадив. Я дізналася поза
OlenkaДата: Вівторок, 11.04.2017, 16:08 | Сообщение # 1
Постів: 3286
„Мій хлопець мене зрадив. Я дізналася позавчора – цілувався з якоюсь дівкою в клубі. Звичайно, він стверджує що не знав що робить, і що дуже любить мене, а ...я не знаю, що робити. Пробачити його або просто кинути? Всі говорять, що якщо раз таке зробив, то зробить і другий..." Олена, 15l.Зрада це завжди боляче, незалежно від того, йдеться лише про поцілунок чи вже про секс. Боляче усвідомлювати, що наш коханий або кохана зацікавлена/ий кимось іншим, до такої міри, щоб забути про нас. Що робити в такій ситуації? А чи не краще відразу обірвати ці стосунки і забути про неї/нього чи спробувати пробачити?

По – перше - не слухай інших.

Як тільки ти розкажеш іншим про те, що було з тобою , то швидше за все, ви почуєте сто мільйонів рад. Деякі з них будуть в стилі: "да ладно, відразу залиш його, це свиня!" – і такого буде багато. Інші поради, які ви почуєте матимуть контекст, щоб пробачити і спробувати другий раз.

Кого послухати? Так от, нікого. Звичайно, ви можете розповісти, поплакати. Але уявіть, що ви дякуєте за поради. Насправді ніхто не знає, чому він це зробив/ла. Ніхто не знає, як було між вами, і ніхто не відчуває того, що ти. Тому ви особисто повинні прийняти це рішення. І насправді не відомо, чи буде воно поганим чи хорошим. Є пари, які разом довго незважаючи на зради в минулому, а є й такі які цього не витримують – тоді найкращим рішенням є розставання.

По – друге, подумайте, чого ви хочете.

Ви мусите дати собі певний час. Не відповідайте йому або їй відразу. Не кидайте негайно, дайте собі тиждень або навіть два на роздуми. Дайте емоціям заспокоїтися, заспокойтеся і почніть думати.

Ви повинні добре відчути свої почуття. Можливо ненавидиш зради і просто не зможеш собі уявити, що ви можете бути далі з ним або з нею.
Може бути по-різному. Разом зі зниженням емоцій ви можете відчути, що хочете йому або їй пробачити. Хоча і болюча зрада, ви зможете з цим всім жити. Почати все заново, спробувати ще раз.

По – третє, прийміть рішення і поговоріть з хлопцем/дівчиною.

Якщо ви прийняли рішення, потрібен час на розмову. Будь ласка, повідомте його або її, що ти готова/ий на розмову. І скажи, що ти відчуваєш – що ви згодні спробувати заново, чи навпаки, ви не в змозі пробачити зради.

Однак пам'ятайте про кілька важливих речах. Насамперед – якщо ви вирішили пробачити, то вибачте, щиро насправді. Не може такого бути, наприклад що ви говорите: "Добре, давай спробуємо заново", а потім при кожній, нагоді принижуєш його та згадуєш про те, що сталося. Це прямий шлях до остаточного розриву і подовження ваших мук. Якщо ви вирішили пробачити і забути, то не повертайся до теми. Було, минуло ви починаєте новий етап у житті.
Якщо ж ви вирішите розлучитися і закінчити відносини, то будь послідовна/-ий. Не давай йому або їй надії. Це найгірше, що ви можете зробити! Приклад? Наприклад, ви говорите: "я Жалкую, я не можу тебе пробачити", а потім, однак, з ним або з нею цілуєшся. Чи чекаєш її/його в шкільному коридорі. Або пишеш смс, повідомлення на Facebook. Це абсурдно – так що або ти кидаєш, або ви хоч зберегти ці стосунки. Саме тому так важливий попередній пункт – ви повинні добре подумати над тим, чого ви дійсно хочете.

Зрадив один раз то зрадить знову?

Напевно ви не раз почуєте цю фразу – що хтось один раз зрадив, він знову це зробив. На жаль, насправді це частий сценарій. Але, з іншого боку... люди роблять помилки і іноді, дійсно, вчаться на них. Є пари, у яких десь там у історії є зрада. І цей прикрий інцидент був для них уроком, він показав кого дійсно люблять. Отже, існує невеликий шанс, що буде так і у вашому випадку. Якщо, звичайно ми говоримо про першу, а не про третю зраду....
Прикрепления: 3663683.jpg(11.7 Kb)
 
OlenochkaДата: Четвер, 28.12.2017, 14:55 | Сообщение # 2
Постів: 4158
Любов любовю, але зрада то є ЗРАДА! одного разу я пробачив своїй дівчині зраду бо тоже дуже сильно її любив) Скажу одне тобі чувак, нестоє таке
пробачати, нічого з того доброго небуде) як то кажуть: понять простить и
отпустить! Пройде час і вона ще багато чого пойме! Рішати тобі но я би
її послав НАХ!

Прикрепления: 5876460.jpg(20.6 Kb)
 
OlenochkaДата: Понеділок, 26.03.2018, 09:06 | Сообщение # 3
Постів: 4158
Є ось таке питання. Чи можно вважати той факт, що чоловік уявляє під час мастурбації іншу жінку, фактом символічної зради?
Думаю, тема хвилює багатьох.
 
OlenochkaДата: Четвер, 03.05.2018, 13:58 | Сообщение # 4
Постів: 4158
Як ви думаєте, якщо ти одружена, а спілкуєшся на інтимні теми з іншими, це зрада?
 
OlenochkaДата: Середа, 11.07.2018, 09:13 | Сообщение # 5
Постів: 4158
Загалом така ситуація: Сиджу вчора в кафе, п'ю каву і слухаю приємну музику, заходить молода пара, замовляє столик біля вікна, поїсти там щось і сідають. Як я зрозумів, хлопець вирішив зробити пропозицію дівчині.Ну і ось цей момент, він дістає шкатулку з каблучкою, вручає дівчині, по очах видно що вона готова була полетіти на небеса від щастя, але в скриньці (УВАГА !!!) була не кільце, а мініатюрний член!О_о Після чого хлопець встав і крикнув на всю аудиторію: "Ця шлюха вчора зрадила мені з моїм найкращим другом, тому х * й їй, а не обручка на пальці!" Сказати що всі були в шоці, нічого не сказати ...
 
OlenochkaДата: Понеділок, 30.07.2018, 20:06 | Сообщение # 6
Постів: 4158
Прикрепления: 4378492.jpg(58.6 Kb)
 
OlenochkaДата: Пятниця, 23.11.2018, 15:23 | Сообщение # 7
Постів: 4158
Чоловік зрадив з прошмандовкою. Розказував про то, що то просто секс без почуттів, пройшов час - я пробачила. Живемо тупо заради дітей. Бачити його не можу. В неті спілкувалася з одним чоловіком був другом, розрадою. Пізніше переписка стала інтимною. Нагулювала апетит віртом, відривалась вдома на тому козлові. Чоловік переписку спалив. Почав розказувати яка я блядь, типу я більша зрадниця ніж він, бо він просто вссунув і висунув, а у мене з тим чоловіком почуття. І хто з нас більший зрадник?пробачила. анон.

От ви, 'заради дітей', в чом смисл вкурсі?
Толку з того, ви хєрите один одного, діти бачать - діти повторюють. Хто виросте? - жено- ненависник і мужо- негависниця, потенційних бійців лгтб.
Кидайте нафіг, обоє, або мир то мир. Діти мають рости в любви і гармонії.
А то блеать, інтернат сімейного типу. Да ситі вдіті, за те потенційні емоційні каліки. Гадаю, меседж понятен.
В коханні можуть рости і з іншим татком.

гггг от мені то нравиться))) як мужикам то всьо можна))))))) а жінка зразу шмара))))) геніально))) от сучка жінка ти ж мала стати забитою тьоткою,на яку ніхто не гляне))) а тут спілкуватись з кимось надумала)
 
OlenochkaДата: Середа, 19.12.2018, 23:48 | Сообщение # 8
Постів: 4158
Зрадив,своїй коханій жінці,з якоюсь шмарою.Жінка дізналась про те,не встроювала скандалів,а просто пішла забравши дітей я не можу без них.
Вона не пробачить,вона стільки разів попереджала мене,що не пробачить мене ,а я дурак,про що я думав?!!!!
Хочу сказати цінуйте,свою сім'ю-це найбільше багатство!
 
OlenochkaДата: Четвер, 07.03.2019, 23:12 | Сообщение # 9
Постів: 4158
Дізналася про зраду чоловіка, світ просто рухнув...але є одне "НО" я до безтями хочу його батька!!3 роки подавлювала себе, а тепер піду і віддамся!
 
OlenochkaДата: Вівторок, 07.05.2019, 14:43 | Сообщение # 10
Постів: 4158
От просто цікаво: читаючи пости в групі і коментарі до них, все частіше помічаю, що якщо чоловік зрадив, то це жінка винна - бо не дає нормально. Та якщо тема заходе за жінок, то все - ш і б . Поясніть можливо різницю, адже фізіологічні потреби у нас одинакові. Та,чоловікам, наприклад, набагато простіше кінчити, і бути задоволеним, ніж жінкам. Деякі "гуру" сексу навіть не догадуються, що жінка під ним ні разу не отримала задоволення, а їм це потрібно не меньше.
 
OlenochkaДата: Четвер, 20.06.2019, 20:27 | Сообщение # 11
Постів: 4158
Цитата
Не все девушки изменяют. И даже если девушка изменила, то зачастую потому что у неё попросту хуевый, не значимый, не ценный партнер (она в поиске), а не потому что блядь.  Зачастую вот тому лоху она изменяет (да и вообще она в поиске), а вот этому нормальному изменять не будет. Хотя есть и бляди, которые изменяют просто так потому что захотелось или заплатили.

Как вывод - у меня для тебя 2 новости - хорошая и плохая. Хорошая - не все девушки бляди и вполне себе можно построить крепкие лтр/семью без измен. И плохая - многое в поведении девушки зависит от тебя самого. И если с тобой она ведет себя как блядь, то зачастую только потому что ты сам лох и заслуживаешь такого отношения.


Автор pickupforum
 
OlenochkaДата: Четвер, 25.03.2021, 09:26 | Сообщение # 12
Постів: 4158
Канєшно. Якщо з якоюсь лєвою бабою чи мужиком. А як інакше? Якщо не торкався, то нормас? Та хєрня то все. Любе голубе з кимось іншим - це зрада. Поцілунки, обійми, сальні шуточки, скриті переписки на теми, далекі від космосу, вірт, мастурбація тим більше. І крапка
Хіба, якщо ви двоє мастурбуєте ще з якоюсь парою. Тоді це якось інакше називається
 
Поради для Підлітків » Форум » Відносини » Пробачити зраду? „Мій хлопець мене зрадив. Я дізналася поза
  • Page 1 of 1
  • 1
Search:
New reply
Імя:
Текст повідомлення:
Код безпеки:

| Школа Любов Відносини Секс Тіло Здоров'я Життя |


::Все про дорослішання, менструацію, такі дні, дозрівання,безпечний секс,статеву зрілість та підліткові проблеми::

15 запитань про секс Як досягти оргазм Біль при сексі Анальний секс Про поцілунки Позбуваємось синців завагітніти після першого разу Хлопець хоче сексу Як робити мінєт "Люблю" і "кохаю" різниця Про перший секс Займатися сексом