MENU
  • Page 1 of 1
  • 1
Поради для Підлітків » Форум » Відносини » Як дізнатись чи є симпатія?
Як дізнатись чи є симпатія?
OlenkaДата: Пятниця, 14.04.2017, 00:29 | Сообщение # 1
Постів: 3286
Напевно кожної з нас знайомо це почуття - серце завмирає, ніби готуючись провалитися в прірву, долоні моментально стають вологими, а в колінах з'являється бридка тремтіння. Зазвичай таке відчуваєш, коли на горизонті з'являється ВІН, єдиний і неповторний, цілком займає твої думки хлопець. Ну, те, що він тобі подобається, зрозуміло. А ти йому? Чи відчуває він до тебе симпатію? Чи думає про тебе? Довідатися про це не так складно.

Почнемо з того, що хлопці, хоч і здаються істотами з іншої планети, насправді багато в чому схожі на нас, дівчат. Що там у нас було? Вологі долоні, тремтячі коліна і відчуття нескінченного збентеження? Хлопці звичайно відчувають всі ті ж самі відчуття при вигляді симпатичної ним дівчини.Звичайно, мацати його коліна для того, щоб визначити, тремтять вони, ми не будемо - вистачає й інших ознак. Наприклад, голос. Якщо ти йому дійсно подобаєшся, говорити з тобою (або при тобі) він буде зовсім іншим голосом. Можливо, він вирішить приховати свої почуття нахабнуватий, самовпевненою інтонацією - для деяких хлопців це характерно.

Якщо ти бачиш, що при тобі він стає нарочито сміливим (не плутати з «грубим» або «вульгарним»), значить, один бал на нашу користь вже є. Хоча, частіше хлопчики переживають настільки, що втрачають всі здібності до акторства. У цьому випадку його голос стане сиплим, зривистим, може бути, тихим і невпевненим у собі.

Є й інші ознаки. Наприклад, те, як він веде себе у твоїй присутності. Якщо душа компанії наодинці з тобою стає підозріло тихою і задумливою, значить, ця сама душа бентежиться і намагається збагнути, як би завести розмову так, щоб справити хороше враження. Втім, така задума може свідчити і про те, що ти йому абсолютно нецікава, ну взагалі ніяк. Правда, в цьому випадку навряд чи ви залишитеся з ним наодинці.

Не забувай, що хлопчакам властиво хвилюватися, бентежитися і переживати не менше, ніж нам. Це означає, що будь-які ознаки невпевненості в собі, незручності і недомовленості можуть бути ознаками симпатії. І ще: зверни увагу на пози, які він приймає при розмові з тобою. Якщо він скрещает руки на грудях, крутить у руках якийсь предмет на зразок ручки або олівця, погладжує своє підборіддя під час розмови або тримає руки в кишенях, це поганий знак - він тобі не довіряє, намагається від тебе відгородитися. Навпаки, якщо поза його розслаблена, він слухає тебе, дивлячись тобі в очі, намагається сісти або встати ближче до тебе, можеш святкувати - твоя симпатія до нього взаємна.

І наостанок: пам'ятай про те, що не буває більш точних підтверджень симпатії, ніж його слова. Якщо ти не можеш зрозуміти, як він до тебе ставиться, запитай його про це прямо. Якщо ж ти все-таки вирішиш поспостерігати за ним, щоб визначити подобаєшся ти йому чи ні, не забувай про те, що в його поведінці повинні бути присутнім відразу всі ознаки симпатії - якщо у тебе «збігаються» тільки деякі з них, краще не роби поспішних висновків. Важливо розуміти, що кожен виражає свою симпатію по-своєму, тому універсальної формули її визначення бути не може.
Прикрепления: 2745186.jpg(60.5 Kb)
 
Поради для Підлітків » Форум » Відносини » Як дізнатись чи є симпатія?
  • Page 1 of 1
  • 1
Search:
New reply
Імя:
Текст повідомлення:
Код безпеки:

| Школа Любов Відносини Секс Тіло Здоров'я Життя |


::Все про дорослішання, менструацію, такі дні, дозрівання,безпечний секс,статеву зрілість та підліткові проблеми::

15 запитань про секс Як досягти оргазм Біль при сексі Анальний секс Про поцілунки Позбуваємось синців завагітніти після першого разу Хлопець хоче сексу Як робити мінєт "Люблю" і "кохаю" різниця Про перший секс Займатися сексом