MENU
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Поради для Підлітків » Форум » Відносини » Холодні стосунки
Холодні стосунки
OlenochkaДата: Субота, 02.09.2017, 23:50 | Повідомлення # 1
Повідомлень: 4176
Я зустрічаюсь з своїм однокласником уже 4 місяці. Коли в нас у відносинах все добре,то я відчуваю себе найщасливішою у світі.Однак він мені приділяє дуже мало уваги,часто ображає,думає лише про себе, ставить мене нижче себе. В нас дуже холодні відносини. Я боюсь йому щось дуже особисте розповісти,адже потім він мене підкалує.

Часто мені погано, лише від його одного слова,постійно нервую.Я сильна характером і сувора до інших хлопців,але біля нього я відчуває себе слабкою(навіть приниженою) Я не знаю,що мені робити. Так,можливо,без нього буде легше.Але я його так сильно люблю,готова на все для нього,але ніякої відданості не отримую.Боюсь,що якщо розійдемось,то не зможу без нього,буде дуже погано,але і зараз більш страждаю,аніж отримую задоволення від стосунків.Часто буває так, що ми плутаємо ролі у відносинах. Тобто дівчина закохавшись починає робити все для хлопця і навіть більше того завойовує його увагу. Це призводить до того, що з часом у дівчини починає падати самооцінка, самоцінність, зникає радість, а вся, як то кажуть, життєва енергія кудись пропадає. Хлопець з часом починає то все сильно підтримувати, бо хоча насправді то все дуже дивно, та так зручно, адже не потрібно більше розвиватись, знову ж таки завойовувати та і взагалі щось робити.

Можна дівчину просто ще більше принизити і вона погодиться і буде готова майже на все для того, щоб він просто був поряд. І от що ми маємо: дівчина не щаслива і принижена з самооцінкою нуль і хлопець, який був таким чудовим спочатку, а тепер перетворився мало не на тирана і нічого не хоче змінювати. Перший крок який можна зробити—це крок назад. Я зараз тебе не закликаю до розірвання відносин—цей крок може бути наступним, але тільки в тому разі, якщо ти його захочеш зробити. Отже, збільш дистанцію, навіть якщо для тебе це буде не просто зробити. Дай йому можливість першому дзвонити, шукати зустрічі з тобою. Стань при цьому спостерігачем і подивись що зміниться. Якщо нічого, то тоді дай собі відповідь на запитання про те, чого тобі хочеться насправді. Разом з цим починай шукати для себе те, що подобається, підвищує самооцінку і приносить радість.
Прикріплення: 9501805.jpg(73.4 Kb)
 
Поради для Підлітків » Форум » Відносини » Холодні стосунки
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук:
Нова відповідь
Ім`я:
Текст повідомлення:
Код безпеки:

| Школа Любов Відносини Секс Тіло Здоров'я Життя |


::Все про дорослішання, менструацію, такі дні, дозрівання,безпечний секс,статеву зрілість та підліткові проблеми::

15 запитань про секс Як досягти оргазм Біль при сексі Анальний секс Про поцілунки Позбуваємось синців завагітніти після першого разу Хлопець хоче сексу Як робити мінєт "Люблю" і "кохаю" різниця Про перший секс Займатися сексом