MENU
  • Page 1 of 1
  • 1
Поради для Підлітків » Форум » Відносини » Як почати зустрічатися з хлопцем який мені подобається?
Як почати зустрічатися з хлопцем який мені подобається?
OlenochkaДата: Неділя, 03.09.2017, 09:29 | Сообщение # 1
Постів: 4157
Як почати зустрічатися з хлопцем який мені подобається? І він знає що я його люблю)) Але він мене не любить)) Що робити?Скажи будь ласка, а як ти знаєш про те, що він тебе не любить? Чи він про це говорив? Одою з над важливих речей у відносинах для дівчини є її самооцінка. Від неї залежить те, як до дівчини будуть відноситись оточуючі, а також коханий. Отже перше, що варто зробити—підняти самооцінку.

Питання як? Самооцінка будується з одного боку на наших внутрішні відчуттях та стані. І з цим пов’язано питання: на скільки часто ти відчуваєш радість, щастя? Що тобі подобається робити? Чим займатись? Твої хобі? Чи подобається тобі те, як проходить твій день? Якщо так, чудово. Якщо ні, подумай, що б ти могла додати чи змінити. А! Ось! Щоб не забути. Напиши, будь ласка, список тих своїх якостей, які вважаєш позитивними, які тобі подобаються і подумай про те, за що ти можеш себе похвалити. Чим пишаєшся? Іншим важливим аспектом самооцінки є зовнішнє сприйняття нас оточуючими. Тепер подивись в дзеркало і поспостерігай за тим, що відчуваєш? Чи подобається тобі, як ти виглядаєш? Сфокусуйся на тому, що подобається. Якщо є щось таке, що хотілось би змінити, подумай, як то можна зробити. У самому спілкуванні з хлопцем є теж певні я би сказала правила.


Перше з них: спілкування з тобою має бути легким і приємним, не переобтяженим. Друге: радісні та щасливі дівчата подобаються хлопцям. Третє: завжди перша завершуй розмови та зустрічі та не підлаштовуй своє життя під його плани. І останнє на сьогодні: давай йому можливість проявляти ініціативу. Все це може викликати інтерес хлопця, а якщо ні, то в твоєму оточенні з’явиться той, хто закохається і з ким тобі буде справді добре.
Прикрепления: 2073550.jpg(55.6 Kb)
 
OlenochkaДата: Субота, 25.08.2018, 11:50 | Сообщение # 2
Постів: 4157
Мені подобаються великі і накачані хлопці. Але одне я зрозуміла, то що у них маленька піська і завищена самооцінка. У ліжку нічого особливого. Зате ходять як павліни. Тепер шукаю хлопця самого звичайного, аби мене любив і з головою на плечах.
 
Поради для Підлітків » Форум » Відносини » Як почати зустрічатися з хлопцем який мені подобається?
  • Page 1 of 1
  • 1
Search:
New reply
Імя:
Текст повідомлення:
Код безпеки:

| Школа Любов Відносини Секс Тіло Здоров'я Життя |


::Все про дорослішання, менструацію, такі дні, дозрівання,безпечний секс,статеву зрілість та підліткові проблеми::

15 запитань про секс Як досягти оргазм Біль при сексі Анальний секс Про поцілунки Позбуваємось синців завагітніти після першого разу Хлопець хоче сексу Як робити мінєт "Люблю" і "кохаю" різниця Про перший секс Займатися сексом