MENU
Слава Україні! Допомагаємо ЗСУ
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Поради для Підлітків » Форум » Відносини » Як почати зустрічатися з хлопцем який мені подобається?
Як почати зустрічатися з хлопцем який мені подобається?
OlenochkaДата: Неділя, 03.09.2017, 09:29 | Повідомлення # 1
Повідомлень: 4504
Як почати зустрічатися з хлопцем який мені подобається? І він знає що я його люблю)) Але він мене не любить)) Що робити?



Скажи будь ласка, а як ти знаєш про те, що він тебе не любить? Чи він про це говорив? Одою з над важливих речей у відносинах для дівчини є її самооцінка. Від неї залежить те, як до дівчини будуть відноситись оточуючі, а також коханий. Отже перше, що варто зробити—підняти самооцінку.

Питання як? Самооцінка будується з одного боку на наших внутрішні відчуттях та стані. І з цим пов’язано питання: на скільки часто ти відчуваєш радість, щастя? Що тобі подобається робити? Чим займатись? Твої хобі? Чи подобається тобі те, як проходить твій день? Якщо так, чудово. Якщо ні, подумай, що б ти могла додати чи змінити. А! Ось! Щоб не забути. Напиши, будь ласка, список тих своїх якостей, які вважаєш позитивними, які тобі подобаються і подумай про те, за що ти можеш себе похвалити. Чим пишаєшся? Іншим важливим аспектом самооцінки є зовнішнє сприйняття нас оточуючими. Тепер подивись в дзеркало і поспостерігай за тим, що відчуваєш? Чи подобається тобі, як ти виглядаєш? Сфокусуйся на тому, що подобається. Якщо є щось таке, що хотілось би змінити, подумай, як то можна зробити. У самому спілкуванні з хлопцем є теж певні я би сказала правила.


Перше з них: спілкування з тобою має бути легким і приємним, не переобтяженим. Друге: радісні та щасливі дівчата подобаються хлопцям. Третє: завжди перша завершуй розмови та зустрічі та не підлаштовуй своє життя під його плани. І останнє на сьогодні: давай йому можливість проявляти ініціативу. Все це може викликати інтерес хлопця, а якщо ні, то в твоєму оточенні з’явиться той, хто закохається і з ким тобі буде справді добре.
Прикріплення: 2073550.jpg (55.6 Kb)
 
OlenochkaДата: Субота, 25.08.2018, 11:50 | Повідомлення # 2
Повідомлень: 4504
Мені подобаються великі і накачані хлопці. Але одне я зрозуміла, то що у них маленька піська і завищена самооцінка. У ліжку нічого особливого. Зате ходять як павліни. Тепер шукаю хлопця самого звичайного, аби мене любив і з головою на плечах.
 
Поради для Підлітків » Форум » Відносини » Як почати зустрічатися з хлопцем який мені подобається?
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук:
Нова відповідь
Ім`я:
Текст повідомлення:
 
Код безпеки:

Школа • Любов • Відносини • Секс • Тіло • Здоров'я • Життя


Все про дорослішання, менструацію, такі дні, дозрівання,безпечний секс,статеву зрілість та підліткові проблеми

15 запитань про секс Як досягти оргазм Біль при сексі Анальний секс Про поцілунки Позбуваємось синців завагітніти після першого разу Хлопець хоче сексу Як робити мінєт "Люблю" і "кохаю" різниця Про перший секс Займатися сексом