MENU
Слава Україні! Допомагаємо ЗСУ
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Ознаки того, що хлопець не буде ставитися до тебе добре
OlenochkaДата: Четвер, 16.11.2017, 11:20 | Повідомлення # 1
Повідомлень: 4518
Ти зустріла хлопця, і ти впевнена, що це той єдиний? Це відмінна новина! Але, перш ніж думати про хороші речі, перевірте, чи випадково він не виявляє певних ознак. Таких, які свідчать про те, що шлюб.буде хорошим.Вже зараз ревнує і хоче вас контролювати.

Якщо він питає, що ти робила. Ревнує, коли ти говориш з будь-яким іншим хлопцем. Може вже навіть спіймала на читанні своїх повідомлень. І завжди знає, хто поставив лайк на твою фотографію на FB ("хто такий цей Євген?").

Про те, чому це погано, - каже Оленка: – Я мала такого хлопця. Це було так невинно – він так мило ревнував, я відчувала себе привабливою і коханою. Завжди приходив, був поруч, не дозволяв на тривалий час сидіти з іншими. Жартував, що вона ревнує мене до друзів. Після трьох місяців відносин його ревнощі почали мене турбувати, після п'яти відкрито мене контролював і влаштовував скандали. Не міг позбутися цього навіть після розставання, я повинна була його налякати своїм батьком.

Постійно хвалиться.

Ви може не звертали на це уваги, так що тепер подумай – чи не є так, що всі ваші розмови зосереджені... на ньому? Який він хороший, що зробив, що планує, до якого перукаря ходить, чого він досяг, чому краще, ніж інші... це поганий знак.

Мабуть, ви маєте справу з нарцисом. І про самі вихваляння, все не так погано, але цей хлопець буде сліпим до ваших потреб та проблем. Завжди вам доведеться вибачатися, брати всю провину на себе, говорити про його красу... це важко і втомлює.

Звинувачує всіх за свої помилки.

Він провалив іспит, тому що викладач придумав питання, яке не повинно було бути. Не отримав дозволу батьків, тому що в нього дурні батьки. Його вигнали з канікул на роботу, тому що не мають почуття гумору. Звучить знайомо?

На початку може бути не погано, але з часом це звинувачення-він переключить на вас. Забудь, що він перед тобою коли-небудь вибачиться. Все буде на твоїй совісті, навіть якщо тебе зрадить. Такий тип, нічого не зробиш.

Ниє та тисне на жалість.

Скажімо, що ви не хочете з ним зустрітися. Він буде довго просити та маніпулювати різними способами, що зрештою, для спокою ти підеш на це побачення. Ми знаємо, це звучить, як милий початок романтичної комедії, але пам'ятайте, що життя-це не кіно. Така поведінка свідчить про те, що цей хлопець не приймає слова "ні".  Це може прогнозувати розвиток подій, такий, як у Іванки:

– Все почалося з сексу. Мій хлопець не хотів зрозуміти, що я не готова. Він робив усе, щоб переконати мене, ніби це була його якась хвора амбіція. В кінці кінців з ним розлучилася. Цього він теж не міг зрозуміти і прийняти. Він вів себе так, як ніби все залежало від його дій і зусиль, не розумів слова: "ні!". Мені довелося, зрештою, лякати його поліцією, я почала його боятися. А почалося все з того, що зауважила, як відчайдушно махнув рукою на побаченні зі мною!

Як ставиться до своїх друзів і знайомих.

Була свідком, як він спочатку сміявся з друзями, а потім поливав брудом їх за спиною? Подумайте кілька разів, перш ніж знову підеш на побачення з цим хлопцем. Це низько і погано! На 100% буде таким, також по відношенню до тебе. Крім того, дволикий, це завжди погано.

Висміює все і всіх.

З жінки в гіпермаркеті, з офіціантками, з бездомного, з мовчазного спілкування в школі – він сміється над кожним. Це означає тільки одне: цей хлопець не має почуттям впевненості в собі, так підвищує собі самооцінку за рахунок інших. Чому це поганою ознакою для стосунків? Ну, вгадай як він буде дивитися, скоро і на вас...

Буває дуже агресивний.

Якщо ти вже була свідком спалахом його гніву, і цей вибух тебе налякав... біжи, люба. З цього борошна не буде хліба, і звісно ніякого доброго ставлення. Хлопчик, який вже на початку відносин не може контролювати свою лють, покаже пізніше, що справді вміє. Будь обережна.

Дуже погано говорить про своїх колишніх дівчат.

Використовуючи при цьому слова, яких тут не бачила. Якщо мова йде про одну дівчину – окей нічого. Якщо про кожну свою колишню, висловлюється в тому ж тоні – біжи. Мабуть, хлопець не розуміє, що завжди є дві сторони конфлікту. Зіпсує вам репутацію, коли ви розійдетеся.

Змінює особистість в різній компанії.

Ти дивишся, як веде себе в колі друзів і не віриш своїм очам? Це дуже поганий знак. Якщо він адаптується до навколишнього середовища, як хамелеон, це означає, що з тобою теж не свій. Не знаєш, з ким ти реально зустрічаєшся. Не навіщо ризикувати, правда?
Прикріплення: 5743459.jpg (50.1 Kb)
 
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук:
Нова відповідь
Ім`я:
Текст повідомлення:
 
Код безпеки:

Школа • Любов • Відносини • Секс • Тіло • Здоров'я • Життя


Все про дорослішання, менструацію, такі дні, дозрівання,безпечний секс,статеву зрілість та підліткові проблеми

15 запитань про секс Як досягти оргазм Біль при сексі Анальний секс Про поцілунки Позбуваємось синців завагітніти після першого разу Хлопець хоче сексу Як робити мінєт "Люблю" і "кохаю" різниця Про перший секс Займатися сексом