MENU
  • Page 1 of 1
  • 1
Поради для Підлітків » Форум » Відносини » "Перерва" у відносинах, та зрада – як це? Поради
"Перерва" у відносинах, та зрада – як це? Поради
OlenochkaДата: Неділя, 19.11.2017, 14:40 | Сообщение # 1
Постів: 4149
„У мене є велика проблема, мова піде про мого хлопця. Кілька тижнів тому ми вирішили, що втомлюємося одне з одним і що нам треба зробити перерву. Не зустрічалися два тижні. Я за цей час думала про нього, про наші відносини, про те що потрібно поміняти. Я почала сумувати за ним, та обіцяла собі деякі зміни в поведінці. Він, як з'ясувалося пізніше, в цей час зустрічався з іншою дівчиною, цілувалися. Після цього тепер він хоче, щоб ми були знову разом, але я відчуваю себе зрадженою. Він, у свою чергу, вважає що у мене немає причин, адже у нас була перерва. Хто правий?" Марина, 16 років.У будь-яких стосунках час від часу виникає криза. Коли вона перетинає межу, за часту виникає спільне рішення, що перерва це хороша ідея, час щоб подумати, що робити далі і відпочити від постійних сварок. Чи все-таки перерва означає згоду на те, щоб бути з кимось іншим? Теоретично – багато, однак залежить від обставин.

Перерва – її застосування має взагалі якийсь сенс?

На думку багатьох людей, використання "пауз" у відносинах, безглуздо – ви не можете відпочити від когось, а над конфліктами треба працювати на регулярній основі. Інші, в свою чергу, вважають, що трохи відпочити і розслабитися та подивитися на проблему з боку дозволяє нам оцінити свої почуття до партнера і допомогає у прийнятті рішень щодо майбутнього союзу.
Так, дійсно важко судити, хто правий. Але якщо вже ви вирішили зробити перерву, то – варто проаналізувати ситуацію трохи детальніше.

"Тому що я вирішив..." питання узгодження перерви

Так, дійсно питання зради під час відносин вирішується тим, яким чином до неї ви підійшли. У нас є два приклади, які допоможуть вам зрозуміти, в чому справа.

Аня (16р.) Вона була зі своїм хлопцем два роки, перед тим як вони вирішили зробити перерву.

Виглядало це наступним чином:

– Я сказала Артурові, про те що втомилася і мені треба від нього відпочити, – згадує Аня. – Спільно домовилися про деталі. Ми вирішили, що даємо собі два тижні на роздуми, пов'язані з нами. Ми перевіримо, чи скучаємо одне за одним. Кожен з нас повинен був подумати про те, що може змінити в собі і що найбільш заважає йому в іншій людині. На цій ноті ми ми розлучилися. Після двох тижнів ми домовилися про зустріч "випити каву" в маленькому ресторанчику. Він буквально придушив мене своїми обіймами, та сказав що скучав. Ми говорили дуже довго, і чесно побіцяли собі деякі зміни. З тих пір минуло півроку, і хоча іноді сперечаємося, це без сумніву, набагато краще ніж було. – каже дівчина.

Якщо б я була у такій ситуації і після такого погодження питання "технічної" перерви і хтось з нас почав зустрічатися з кимось іншим, сміло можна було б вважати це за зраду. Умови були інші, пауза повинна була служити подивитися на себе і партнера з дальньої дистанції, виправити щось. За таких обставин не могло бути й мови про когось третього.

Подивимося, ще на випадок Івана (16р.):
–Зі  своєю дівчиною зустрічався рік, – каже Іван. – Нам було добре, але в якийсь момент щось почало псуватися. І одного разу Оксана просто зійшла з розуму. Вона почала кричати, що втомилася від мене, що їй потрібно відпочити, що не може на мене дивитися. Після чого вона вийшла. Перестала відповідати на дзвінки, ігнорила мої дзвінки. Не відповідала у фейсбуці. Один раз тільки написала, що їй потрібно відпочити від мене, і це було все. Я почував себе жахливо! Після майже трьох тижнів я відпустив її – для мене стало ясно, що в такий дурний спосіб кинула мене. Я запросив на побачення Таню з нашої школи. Ми цілувалися. Через тиждень заговорила Оксана, що все обдумала і хоче дати нам ще один шанс. Звичайно, я сказав їй про Таню, накричала що я її зрадив, і це було все, кінець зв'язку. Чесно? Я не відчуваю себе винним. Навіть до кінця не знав, що вона має на увазі, – каже Іван
.
Але тут ми маємо вже зовсім іншу історію, хоча теоретично, те що стосується перерви. Насправді більше схоже на розрив . У нашій оцінці Іван мав право думати, що це кінець стосунків, а Оксана не повинна була мати претензій.

Ви хочете перерву? Поговоріть про це!

Теми, які стосуються відносин ніколи не бувають чорно – білі, що видно на цих двох прикладах. Отже, якщо ви хочете мати ясну ситуацію, і думаєте про перерву – скажіть партнеру свою точку зору, обговоріть щось разом.
Прикрепления: 1573736.jpg(23.5 Kb)
 
OlenochkaДата: Середа, 13.12.2017, 18:34 | Сообщение # 2
Постів: 4149
Перерва у відносинах, на мій погляд, в більшості закінчується тим що ти у ліжку нової дівчини або вона в чужому. 
Це такий собі етап вияснення потрібна ця людина в житті чи ні. Чи краще інша 

Прикрепления: 2478291.jpg(10.7 Kb)
 
Поради для Підлітків » Форум » Відносини » "Перерва" у відносинах, та зрада – як це? Поради
  • Page 1 of 1
  • 1
Search:
New reply
Імя:
Текст повідомлення:
Код безпеки:

| Школа Любов Відносини Секс Тіло Здоров'я Життя |


::Все про дорослішання, менструацію, такі дні, дозрівання,безпечний секс,статеву зрілість та підліткові проблеми::

15 запитань про секс Як досягти оргазм Біль при сексі Анальний секс Про поцілунки Позбуваємось синців завагітніти після першого разу Хлопець хоче сексу Як робити мінєт "Люблю" і "кохаю" різниця Про перший секс Займатися сексом