MENU
Слава Україні! Допомагаємо ЗСУ
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Поради для Підлітків » Форум » Відносини » Як правильно вибрати собі дівчину?
Як правильно вибрати собі дівчину?
OlenochkaДата: Неділя, 26.11.2017, 15:41 | Повідомлення # 1
Повідомлень: 4511
Робота - дуже хороший спосіб оцінити партнера. Тому що якщо людина нетямуща в роботі, то вона буде такою в побуті і будь-де. 
Наприклад: якщо дівчині ліньки працювати, то аналогічно буде лінь робити роботу по дому. а якщо вона недолуга в роботі, то буде також недолугою у відносинах.
 



Я в свій час взяв за правило - не будувати відносин з безробітними/нетямущими дівчатами. Наприклад якщо вона не працює або працює на поганій роботі або отримує копійки, її скрізь виганяють, то ніяких відносин не може бути. І тут справа навіть не в грошах, просто часто такі дівчата абсолютно пусті, дурні і не вміють вкладатися у відносини. Буде у тебе така дитина-переросток, яка у відносинах буде займатися своїми справами. Навіщо тобі це потрібно?

І друге - вся твоя "любов" і "не можу її кинути" - це тупо наслідок фактів:

1) ти не популярний серед жінок

2) ти недосвідчений, не вмієш себе з ними вести
3) тобі ліньки/страшно спокушати, виходити із зони комфорту, знову залишитися наодинці з долонькою

Тобто це як любов до жигулям, коли ти заробляєш 100$ в місяць. Але ж якщо ти будеш заробляти 10к$, то хіба тобі будуть потрібні ці жигулі?

Так що якщо ти будеш стильно одягненим підкачаним засмаглим красенем на преміум авто, якщо ти почнеш спокушати класних розумних дівчат, то твоя "любов" дуже швидко випарується. Моя рекомендація - некст, спорт інші дівчата.
Прикріплення: 2058838.jpg (36.6 Kb)
 
Поради для Підлітків » Форум » Відносини » Як правильно вибрати собі дівчину?
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук:
Нова відповідь
Ім`я:
Текст повідомлення:
 
Код безпеки:

Школа • Любов • Відносини • Секс • Тіло • Здоров'я • Життя


Все про дорослішання, менструацію, такі дні, дозрівання,безпечний секс,статеву зрілість та підліткові проблеми

15 запитань про секс Як досягти оргазм Біль при сексі Анальний секс Про поцілунки Позбуваємось синців завагітніти після першого разу Хлопець хоче сексу Як робити мінєт "Люблю" і "кохаю" різниця Про перший секс Займатися сексом