MENU
Слава Україні! Допомагаємо ЗСУ
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Поради для Підлітків » Форум » Відносини » Проблема більшості відносин через - недосвідченість.
Проблема більшості відносин через - недосвідченість.
OlenochkaДата: Понеділок, 27.11.2017, 21:06 | Повідомлення # 1
Повідомлень: 4513
Найперше, з чим треба розібратися.



Проблема більшості відносин через - недосвідченість. Чи невміння думати, робити висновки, знаходити і застосовувати той самий досвід у поточних відносинах. Для деяких людей є тільки один спосіб зафіксувати досвід - це перейти в наступні відносини. 

Іншими словами - ти сказав дівчині що тебе не влаштовує, вона забила болт, ви посварилися, потім ти знову прибіг. Які у неї висновки? Думаю, що вона подумає "я все роблю вірно, продовжу воювати з ним, адже він все одно прибіжить до мене". А повинно бути так - вона робить фігню, ти спокійно з нею обговорюєш, кажеш, що вважаєш це неприпустимим, що це приносить тобі сильний дискомфорт у відносинах. Хуйня повторюється - ти її шлеш лісом. І в наступних відносинах вона вже не робить такої фігні (це називається досвід).
 

Потрібно вчитися будувати спілкування. Щоб кожен не гріб під себе. 
Приклад: ти її винуватиш, думаючи тільки про себе. Вона тупо віддзеркалює, захищаючи свої інтереси. Щоб був діалог, щоб вона тебе слухала - потрібно як мінімум навчитися думати і вести діалог з урахуванням її позиції, а не тільки своєї. Тобто у вашому діалозі все має бути навпаки:
 

Ти - давай обговоримо спочатку те, що хвилює тебе 
Вона - а може спочатку обговоримо те, що хвилює все таки тебе?
 

Ви у відносинах по недосвідченості ведете війну за позиції і зеркалите все неприємне, що отримуєте одне від одного, мстячи одне одному. Так роблять недосвідчені/дурні молоді люди. 
Вчіться думати одне про одного, ставити комфорт партнера вище свого. 
Зрозумійте - ви повинні бути "один за одного" у всьому і допомагати один одному, а не виносити мозок.
Прикріплення: 8425667.jpg (114.1 Kb)
 
Поради для Підлітків » Форум » Відносини » Проблема більшості відносин через - недосвідченість.
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук:
Нова відповідь
Ім`я:
Текст повідомлення:
 
Код безпеки:

Школа • Любов • Відносини • Секс • Тіло • Здоров'я • Життя


Все про дорослішання, менструацію, такі дні, дозрівання,безпечний секс,статеву зрілість та підліткові проблеми

15 запитань про секс Як досягти оргазм Біль при сексі Анальний секс Про поцілунки Позбуваємось синців завагітніти після першого разу Хлопець хоче сексу Як робити мінєт "Люблю" і "кохаю" різниця Про перший секс Займатися сексом