MENU
  • Page 1 of 1
  • 1
Поради для Підлітків » Форум » Відносини » Ресурси- вимагання. Походи в ресторан. (відносини)
Ресурси- вимагання. Походи в ресторан. (відносини)
OlenochkaДата: Вівторок, 28.11.2017, 20:32 | Сообщение # 1
Постів: 4157
Ресурси.

Психологія людини така, що коли ти від когось щось починаєш вимагати (навіть якщо не безпосередньо), то включається психологічний захист, і людина навпаки ніколи не захоче це робити. Іншими словами - починаєш вимагати якийсь конкретний ресурс (гроші, поремонтувати машину ітд.), а людина навпаки, не захоче давати цей ресурс.


У відносинах: коли партнер щось від тебе вимагає, він стає бридкий, як наслідок, сильно втрачає значимість. Саме тому в ситуаціях, коли наприклад дівчина вимагає, щоб її зводили в ресторан або купили їй щось, в цьому випадку вона сильно втрачає значимість, відбиває у чоловіка бажання вкладатись в неї, та й взагалі зустрічатися з нею. Так ведуть себе дурні дівчата. Чому ж вони так себе поводять? А дуже просто - вони так себе ведуть, оскільки якщо що "є повно чоловіків, яким тільки свисни". Але вони плутають - це не чоловіки, а олені. В цьому і проблема дурних жінок, так як вони хочуть справжнього чоловіка, а у відносинах застосовують досвід, отриманий з відносин з оленем. Або намагаються маніпулювати своїм "та я тільки свисну - тут же прибіжать". Нормальний чоловік пошле на хуй з такими маніпуляціями.

Так ось тут слід розділяти поняття - якщо хочеться відносин з оленем, то можна вимагати. Якщо ж хочеться нормального чоловіка і хочеться бути значущою для нього - слід змінювати свої установки і вчитися нормально себе вести + грамотно маніпулювати. Хочеш щоб він поремонтував машину? Приготуй смачно і запропонуй йому, погладити одяг і прибрати салон його автомобіля. Ну а потім вже можна хитро натякнути. Також буде працювати і з рештою - вчіться ресурсо обмінну, а не тупо бажати-хотіти-просити-пред'являти.

Прикрепления: 8127799.jpg(134.5 Kb)
 
Поради для Підлітків » Форум » Відносини » Ресурси- вимагання. Походи в ресторан. (відносини)
  • Page 1 of 1
  • 1
Search:
New reply
Імя:
Текст повідомлення:
Код безпеки:

| Школа Любов Відносини Секс Тіло Здоров'я Життя |


::Все про дорослішання, менструацію, такі дні, дозрівання,безпечний секс,статеву зрілість та підліткові проблеми::

15 запитань про секс Як досягти оргазм Біль при сексі Анальний секс Про поцілунки Позбуваємось синців завагітніти після першого разу Хлопець хоче сексу Як робити мінєт "Люблю" і "кохаю" різниця Про перший секс Займатися сексом