MENU
  • Page 1 of 1
  • 1
Поради для Підлітків » Форум » Відносини » Потрібно будувати стосунки з рівними.
Потрібно будувати стосунки з рівними.
OlenochkaДата: Четвер, 30.11.2017, 00:19 | Сообщение # 1
Постів: 4157
Зрозумій, всі партнери приблизно завжди рівні один одному. Ти практично ніколи не побачиш, щоб заможна супермодель тягне відносини з бомжем. Можна навіть рівняти за балами:Якщо, ти опускаєшся до дівчини яка на 1-2 бали нижче тебе, то спочатку ще є якийсь азарт "спокусити" дівчину. Але як тільки ти її спокусиш, то жага нового/незвіданого відступає, ти починаєш порівнювати і згадуєш колишніх/кращих, і тобі ця дівчина стає не цікава. Тому і потрібно вибирати нових дівчат, кращих від колишніх. Щоб, спокусивши чергову класну 6-тку, в ті хвилини аналізу/порівняння ти розумів наскільки вона краще колишньої та розумів, що є ще краще, і всі вони доступні. 

Ще дуже важливо розуміти, що якщо партнер вище тебе на 2 бали, він буде незадоволений своїм низкобальним супутником. Отже у відносинах буде фігня, яку часто приймають за поганий характер". Але це не характер, це просто відносини погані. От уявіть у вас буде дівчина на 2 бали нижче (3-4 крокодил). Як будете до неї ставитися? Правильно, погано і на відчепись (нехай навіть вона дуже хороша людина). А чому, тому що у вас поганий характер? Ні, тому що дівчина вам не потрібна, стосунки погані, от ви і ставитеся до неї погано. А відбувається це тому, що успіх - це закономірний наслідок нерозвиненості розуму. 

Якщо 1 партнер розвивається і набирає 1-2 бали, а другий сидить на попі без розвитку, то очевидно, що відносини будуть розвалюватися. І я тебе запевняю, той хто розвивається і розуміє свою ліквідність на ринку відносин робить некс абсолютно нормально, змінюючи партнера. 
Вік, який передбачає сильні зміни в житті, завжди в зоні ризику. Ось конкретно якщо дівчина іде на роботу, здобуває незалежність, за нею починають бігати хлопці набагато кращі тебе, то вона розуміє, що отримала левелап і дуже ймовірно, що вона кине свого хлопця який нижче рівнем її.

Тому потрібно будувати стосунки з рівними, щоб не було такої фігні, тоді шансів на успішні стосунки будуть вищі. 
Потрібно критично вміти оцінювати себе. Інвестувати весь свій ресурс в себе з метою набрати пару балів і мати більше шансів на хороші стосунки з гарною дівчиною, які переходять у сім'ю.
 

Висновок: не йти на компроміси, усвідомити від якого типажу дівчат тебе реально пре, будувати постійні відносини тільки з такими дівчатками. У відносинах ніколи не стояти на місці, розвиватися самому, тим самий підтримувати мотивацію розвиватися свої дівчині (як фізично, так і соціально). Якщо щось з цього порушено, усвідомив, що дівчина "не твоє", що вона стоїть на місці, то краще зробити некст зараз, ніж запустити все і бути заручником аргументів про "ну вона мені 8 років добре готує". 

Кращий спосіб перевиховати партнера - стати самому краще. Найкраща мотивація - пряма, тобто ось я став офігенний - ставай і ти кращою.
Прикрепления: 6398691.jpg(85.6 Kb)
 
Поради для Підлітків » Форум » Відносини » Потрібно будувати стосунки з рівними.
  • Page 1 of 1
  • 1
Search:
New reply
Імя:
Текст повідомлення:
Код безпеки:

| Школа Любов Відносини Секс Тіло Здоров'я Життя |


::Все про дорослішання, менструацію, такі дні, дозрівання,безпечний секс,статеву зрілість та підліткові проблеми::

15 запитань про секс Як досягти оргазм Біль при сексі Анальний секс Про поцілунки Позбуваємось синців завагітніти після першого разу Хлопець хоче сексу Як робити мінєт "Люблю" і "кохаю" різниця Про перший секс Займатися сексом