MENU
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Поради для Підлітків » Форум » Відносини » Левелапи, штампи, діти та інше - повинно бути наслідком хоро
Левелапи, штампи, діти та інше - повинно бути наслідком хоро
OlenochkaДата: Четвер, 30.11.2017, 20:12 | Повідомлення # 1
Повідомлень: 4176
Помилка полягає в тому, що багато людей по дурості переходять на наступний етап відносин, коли на попередньому повний піпец. Ось тут корінь всіх бід - величезна людська дурість. Таким чином вони думають, що виправлять ситуацію, але по факту вони тупо акумулюють проблеми. Наприклад, настає повна жопа, люди розходяться і для збереження стосунків (як їм здається) намагаються вирулити за рахунок левелапа переходять на новий етап - весілля. Звичайно ж піпец нікуди не йде, і зовсім скоро все стає ще гірше - тоді приймається рішення завести дитину. Далі стосунки розвалюються або стають ніякими - і залишки мозку все ж підказують розбігатися, або продовжувати робити дітей та жити в криках, скандалах та боях. Тут потрібно розуміти, що якщо твоя значимість падає, то ні в якому разі не можна робити левелап. На новий етап можна переходити ТІЛЬКИ якщо на попередньому все відмінно, і ви з ним впоралися. Зрозумійте - шлюб, діти та інші дорослі радості - повинні бути наслідком повноцінних, міцних відносин. Тобто ось ви разом, вам комфортно, ви навчилися будувати міцні партнерські стосунки розписалися ітд.Що стосується загальних тенденцій розвитку відносин, то я б розділив на 2 напрямки - позитивна трансформація та деградація.


Позитивна трансформація - це коли сексу стає менше або зникають якісь прояви квітково-цукеркового періоду, але на заміну їм приходять нові джерела підвищеного комфорту, довіри, загальних цілей інтересів і скажімо так "кайфу" зрілих відносин. Тобто відносини з часом трансформуються, втрачаючи в чомусь, але добирають значно більше, із загальним підвищенням комфорту і якості цих самих відносин.

Деградація - це коли просто взагалі скрізь і у всьому все стає погано. Менше сексу, менше ресурсу, більше скандалів. І нічого доброго не з'являється. Починається "звичка" і "співжиття".

Ще часто, малозначущий партнер просто "копіює" точку зору ведучого партнера: "весілля не вирішує нічого", "діти не потрібні" або "зрада - це нормально". А чому він так робить? Та тому що варіантів у нього немає - або погодься з тим, що говорить і робить ведучий, або страждай, або йди нафіг. Тому мозок захищає такого слабкого партнера і придумує, що "а я теж так вважаю". Правда на виході виходять нещасні відносини.

Тому категорично не можна будувати стосунки з позиції хто кому що винен. Повинна бути свобода, при якій кожен намагається віддавати партнеру (виходячи зі своїх ресурсів).
Прикріплення: 8925948.jpg(137.9 Kb)
 
Поради для Підлітків » Форум » Відносини » Левелапи, штампи, діти та інше - повинно бути наслідком хоро
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук:
Нова відповідь
Ім`я:
Текст повідомлення:
Код безпеки:

| Школа Любов Відносини Секс Тіло Здоров'я Життя |


::Все про дорослішання, менструацію, такі дні, дозрівання,безпечний секс,статеву зрілість та підліткові проблеми::

15 запитань про секс Як досягти оргазм Біль при сексі Анальний секс Про поцілунки Позбуваємось синців завагітніти після першого разу Хлопець хоче сексу Як робити мінєт "Люблю" і "кохаю" різниця Про перший секс Займатися сексом