MENU
Слава Україні! Допомагаємо ЗСУ
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Поради для Підлітків » Форум » Відносини » Що відповісти на : "А раптом ти маніяк?"
Що відповісти на : "А раптом ти маніяк?"
OlenochkaДата: Вівторок, 12.12.2017, 22:40 | Повідомлення # 1
Повідомлень: 4514
Таку фразу я іноді чую від дівчат при знайомстві на вулиці, коли я беру в них номер або пропоную зустрітися ще раз. Як утилізувати цю фразу? Вам взагалі говорять подібні фрази?



Якщо виникає таке питання, значить в твоїх підходах(діях) дівчата бачать неадекватність
Зазвичай, це перевірка на адекватність. Відморозишся облом....


- а раптом)))) а ти перевір.... Звичайно маніяк, тільки добрий всі жертви залишаються живі і самі до мене приходять знову))))

- ... - Ну і що, що маніяк? Зате сексуальний!

......."Тоді візьми з собою газовий балончик"

-А раптом ти маніяк?

-Я схожий на маніяка?

-Ні, не схожий

-Ну от і я так думаю

- А раптом ти маніяк?
- А раптом ти?
Прикріплення: 6714349.jpg (20.6 Kb)
 
OlenochkaДата: Неділя, 14.01.2018, 03:07 | Повідомлення # 2
Повідомлень: 4514
tongue
 
OlenochkaДата: Неділя, 27.01.2019, 22:05 | Повідомлення # 3
Повідомлень: 4514
Сьогодні, отримувала таке питання.
 
OlenochkaДата: Субота, 30.03.2019, 12:20 | Повідомлення # 4
Повідомлень: 4514
А якщо запитують чи ти збоченець?
 
OlenochkaДата: Неділя, 19.05.2019, 22:34 | Повідомлення # 5
Повідомлень: 4514


Цитата
  • «Любовная и сексуальная жизнь здоровых людей, несмотря на периодические пики сильнейшего экстаза, можно сравнить с играми детей и молодых животных. Эти отношения полны доброжелательности, игривости и веселья. Это не борьба за лидерство, а скорее наслаждение самим процессом, что не одно и то же.»


 
Поради для Підлітків » Форум » Відносини » Що відповісти на : "А раптом ти маніяк?"
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук:
Нова відповідь
Ім`я:
Текст повідомлення:
 
Код безпеки:

Школа • Любов • Відносини • Секс • Тіло • Здоров'я • Життя


Все про дорослішання, менструацію, такі дні, дозрівання,безпечний секс,статеву зрілість та підліткові проблеми

15 запитань про секс Як досягти оргазм Біль при сексі Анальний секс Про поцілунки Позбуваємось синців завагітніти після першого разу Хлопець хоче сексу Як робити мінєт "Люблю" і "кохаю" різниця Про перший секс Займатися сексом