MENU
  • Page 1 of 1
  • 1
Поради для Підлітків » Форум » Відносини » Зустріч з колишньою. Як вести себе на зустрічі з колишньою?
Зустріч з колишньою. Як вести себе на зустрічі з колишньою?
OlenochkaДата: Пятниця, 22.12.2017, 15:20 | Сообщение # 1
Постів: 4149
Вона - вже не твоя дівчина, щоб її "відпускати") За фактом зараз ви з нею один одному чужі люди. Веди себе адекватно. Жодних соплів на тему "Давай повернемо!" Спілкуйся на позитиві, не показуючи, як тобі без неї погано. Порада може бути тільки одна: показати себе на позитиві, особливо її життям не цікавитися, на всі її запитання відповідати коротко з легкою посмішкою на вустах. Ти повинен весь світити оптимізмом. Можеш кинути їй кістку, "а взагалі прикольно було тоді і тоді". На цей спогад у неї повинен бути якір, а не у тебе, ну або в обох, І першим закінчити зустріч! Типу зайнятий. Якщо ти її зацікавив, то вона перша про телефон запитає, чи натякне про необхідність щось обговорити. Пропунуєш їй подзвонити самій через деньок і ПЕРШИМ йдеш. Ти повинен бути як монтекрісто загадковий, тебе має не вистачати.

Дотримуйся правила "спокушати з чистого аркуша". Про минуле згадувати можна, але тільки не втомлюй її цим. Згадали, усміхнулись і все - змінюєш тему. Якщо погода хороша - після кафе прогуляйтеся. Торкаєшся. Якщо що то починаєш цілувати. Якщо цілується - взасос з нею кілька хвилин і цілуючись починай, м'яти їй попку, потім легенько поторкайся грудей. Якщо все дозволяє - веди на хату, по дорозі купивши легкий алкоголь і свічки. Якщо з цими покупками поїде до тебе додому - секс буде, якщо сам завалиш все.
Прикрепления: 8593103.jpg(23.5 Kb)
 
Поради для Підлітків » Форум » Відносини » Зустріч з колишньою. Як вести себе на зустрічі з колишньою?
  • Page 1 of 1
  • 1
Search:
New reply
Імя:
Текст повідомлення:
Код безпеки:

| Школа Любов Відносини Секс Тіло Здоров'я Життя |


::Все про дорослішання, менструацію, такі дні, дозрівання,безпечний секс,статеву зрілість та підліткові проблеми::

15 запитань про секс Як досягти оргазм Біль при сексі Анальний секс Про поцілунки Позбуваємось синців завагітніти після першого разу Хлопець хоче сексу Як робити мінєт "Люблю" і "кохаю" різниця Про перший секс Займатися сексом