MENU
Слава Україні! Допомагаємо ЗСУ
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Поради для Підлітків » Форум » Відносини » Як краще всього сказати хлопцеві, що ми розходимося
Як краще всього сказати хлопцеві, що ми розходимося
OlenochkaДата: Середа, 18.07.2018, 20:23 | Повідомлення # 1
Повідомлень: 4513
Як краще всього сказати хлопцеві, що ми розлучаємося, щоб не дуже сильно зачепити його почуття?



Якщо хлопець дійсно тебе любить, то "не дуже сильно зачепити його почуття" не вийде. Ти перед розставанням гарненько ще все обміркуй, зваж всі "+" і "-". Через свій  вчинок ти можеш залишитися біля розбитого корита. Адже повернутися вже навряд чи вийде.

Тому, якщо ти впевнена, що інший тобі подобається, і він відчуває симпатію до тебе, то розбий хлопцеві серце в романтичній обстановці Скажи йому все, що відчуваєш і відчувала до нього; як ставишся; що не хочеш, щоб ваше спілкування припинялося (навіть, якщо це не так); що бачиш його як доброго друга і запропонуй стати просто хорошими друзями. Скажи, що з'явився інший, почуття до іншого; що не хочеш зустрічатися за його спиною, а тим більше зраджувати.

І єдиний вихід - це залишитися друзями. Будь м'якшою з ним, ніжнішою, але 'не тягни кота за хвіст'. Скажи йому багато добрих та приємних слів. Щоб в майбутньому при спогаді про це розставання, ні в нього, ні в тебе не було негативних емоцій. Я бажаю щастя і міцної любові тобі і твоєму хлопцеві. Хай кожен із вас знайде свою справжню любов

Прикріплення: 1336875.jpg (180.3 Kb)
 
Поради для Підлітків » Форум » Відносини » Як краще всього сказати хлопцеві, що ми розходимося
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук:
Нова відповідь
Ім`я:
Текст повідомлення:
 
Код безпеки:

Школа • Любов • Відносини • Секс • Тіло • Здоров'я • Життя


Все про дорослішання, менструацію, такі дні, дозрівання,безпечний секс,статеву зрілість та підліткові проблеми

15 запитань про секс Як досягти оргазм Біль при сексі Анальний секс Про поцілунки Позбуваємось синців завагітніти після першого разу Хлопець хоче сексу Як робити мінєт "Люблю" і "кохаю" різниця Про перший секс Займатися сексом