MENU
  • Page 1 of 1
  • 1
Поради для Підлітків » Форум » Відносини » Я отримала анонім, що мій хлопець мені зраджує!
Я отримала анонім, що мій хлопець мені зраджує!
OlenochkaДата: Неділя, 29.07.2018, 13:53 | Сообщение # 1
Постів: 4149
Допоможіть, бо вже не знаю, що робити. Вже майже рік зустрічаюся з Іваном. Нам разом чудово, я його дуже люблю. Я не уявляю собі життя без нього. Але вчора я отримала дивну смс. Вона була з чужого номера і звучала так: „Напевно, прийшов час, щоб хтось нарешті це сказав. Ваш Іван зраджує вам від двох місяців. На жаль, це правда, але ніхто не має сміливості сказат. З повагою." Спочатку я плакала протягом години, але потім я почала думати, що робити далі. Запитати Івана, чи це правда? Кинути його?" Маланка, 16р.Від коли світ світом, люди пишуть анонімки. Доноси є те, що нам подобається робити, хоча іноді вони не мають зовсім правди. На жаль, в один прекрасний день може статися, що і вас хтось "ощасливить" саме такою інформацією. Що тоді робити?

Чому люди пишуть доноси?

Перед тим, як кидати свого хлопця або дівчину, – заспокійся. Кілька вдихів, невелика прогулянка, дайте собі час на обмірковування. Адже може виявитися, що ваші емоції зовсім не потрібні.

Люди пишуть "анонімки" з різних причин. Іноді це реальна турбота про близьку людину – або бажання повідомити, наприклад, що його дівчина зовсім не така чудова, як той вважає. Іншими словами – іноді те, що знаходиться в тексті від аноніма, це правда.

Але, у багатьох випадках, все є інакше. Чому? Ну, це тому, що люди заздрять і не можуть "пройти повз" чийогось щастя. Вигадують, різні способи знищення цієї радості. Чи знаєте ви, що Українці щороку відправляють в Податкову Інспекцію мільйони доносів". в стилі „Мій сусід купив собі нову машину, а в його магазині немає, багато клієнтів. Напевно, вкрав."? Ми робимо це зі звичайною заздрості для того, щоб комусь не було так весело". І на такій же основі працює безліч анонімних повідомлень про те, як їх обманюють партнери. Майте це на увазі, перш ніж наїхати на свою другу половину з підозрами і претензіями.

Як перевірити, чи мій хлопець зраджує мені?

Але коли отримуєш листа або смс від анонімна з "доброю" новиною, нормальною реакцією є сумнів. Тому що, якщо ми маємо справу з правдивою інформацією, або з підлою брехнею когось, хто нас ненавидить (або того хто хотів би бути з нашою другою половинкою)? Ну, ви повинні мати якийсь план.


  • поговоріть з кимось, кому ти довіряєш


Часто буває так, що коли хтось зраджує, то про це знають всі навколо. Так що варто поговорити з кимось надійним з вашого оточення. Умовтеся на швидкоплинну зустріч, розкажи про анонімку і запитайте прямо, чи людина щось знає на цю тему. Скажіть, що просите про щирість.

  • проаналізуйте зміни в ваших відносинах


Подумайте, чи є останнім часом щось таке що між вами змінилося. Якщо твій хлопець/дівчина має для вас менше часу, або частіше хоче зустрічатися з друзями"? Чи відбувається що-небудь ще, щось таке що тебе турбує? Якщо це не так, анонімне повідомлення було для вас повною несподіванкою, то, можливо, ви маєте справу саме зі заздрістю.

  • поговоріть з хлопцем/дівчиною


Зробіть це несподівано і відразу. Але, увага – без криків, без злості або плачу (пам'ятаєте, що можливо таке, що ваш коханий або кохана тебі зовсім не зраджувала!). Просто скажи: „слухай, я отримала/-в таке повідомлення. Мені дуже шкода, і я не знаю, що мені думати. Чи Можеш ти сказати мені що-небудь на цю тему?" Якщо ваш хлопець/дівчина висловлює подив, то може насправді не має нічого на совісті.

  • надіслати зворотнє повідомлення


Обов'язково спробуйте зв'язатися з відправником повідомлення! Краще напишіть що-небудь у стилі: "я Підозрюю, що це не так – вкажи мені будь-яку деталь, якщо у тебе щирі наміри". Телефон мовчить? Ну, ясна річ Якщо отримаєш конкретні дані того "другого" або "другої", запитай у свого хлопця або дівчину за цю справу.

Що далі?

Припустимо, що ти отримав/-ла анонім. Він був для вас несподіванкою. Твій хлопець/дівчина виключає обман, друзі відкрито говорять, що нічого не знають, до сьогоднішнього дня вам здавалося, що ваші стосунки були дійсно класні. Що робити?

Ну... нічого. У такій ситуації ви повинні відповісти собі на питання – чи вважаєте ви що  повинні повірити анонімному досліднику, який не має навіть сміливості поглянути тобі в очі (хоча стверджує, що дуже турбується про вас). Відповідь проста. Тому прийми, що хтось, мабуть, дуже заздрить вашій удачі і не вдавайтеся до неподобства шпигувати за своєю другою половинкою. Просто любіть і далі зліть інших своїм щастям
Прикрепления: 9509532.jpg(16.8 Kb)
 
Поради для Підлітків » Форум » Відносини » Я отримала анонім, що мій хлопець мені зраджує!
  • Page 1 of 1
  • 1
Search:
New reply
Імя:
Текст повідомлення:
Код безпеки:

| Школа Любов Відносини Секс Тіло Здоров'я Життя |


::Все про дорослішання, менструацію, такі дні, дозрівання,безпечний секс,статеву зрілість та підліткові проблеми::

15 запитань про секс Як досягти оргазм Біль при сексі Анальний секс Про поцілунки Позбуваємось синців завагітніти після першого разу Хлопець хоче сексу Як робити мінєт "Люблю" і "кохаю" різниця Про перший секс Займатися сексом