MENU
Слава Україні! Допомагаємо ЗСУ
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Я отримала анонім, що мій хлопець мені зраджує!
OlenochkaДата: Неділя, 29.07.2018, 13:53 | Повідомлення # 1
Повідомлень: 4517
Допоможіть, бо вже не знаю, що робити. Вже майже рік зустрічаюся з Іваном. Нам разом чудово, я його дуже люблю. Я не уявляю собі життя без нього. Але вчора я отримала дивну смс. Вона була з чужого номера і звучала так: „Напевно, прийшов час, щоб хтось нарешті це сказав. Ваш Іван зраджує вам від двох місяців. На жаль, це правда, але ніхто не має сміливості сказат. З повагою." Спочатку я плакала протягом години, але потім я почала думати, що робити далі. Запитати Івана, чи це правда? Кинути його?" Маланка, 16р.Від коли світ світом, люди пишуть анонімки. Доноси є те, що нам подобається робити, хоча іноді вони не мають зовсім правди. На жаль, в один прекрасний день може статися, що і вас хтось "ощасливить" саме такою інформацією. Що тоді робити?

Чому люди пишуть доноси?

Перед тим, як кидати свого хлопця або дівчину, – заспокійся. Кілька вдихів, невелика прогулянка, дайте собі час на обмірковування. Адже може виявитися, що ваші емоції зовсім не потрібні.

Люди пишуть "анонімки" з різних причин. Іноді це реальна турбота про близьку людину – або бажання повідомити, наприклад, що його дівчина зовсім не така чудова, як той вважає. Іншими словами – іноді те, що знаходиться в тексті від аноніма, це правда.

Але, у багатьох випадках, все є інакше. Чому? Ну, це тому, що люди заздрять і не можуть "пройти повз" чийогось щастя. Вигадують, різні способи знищення цієї радості. Чи знаєте ви, що Українці щороку відправляють в Податкову Інспекцію мільйони доносів". в стилі „Мій сусід купив собі нову машину, а в його магазині немає, багато клієнтів. Напевно, вкрав."? Ми робимо це зі звичайною заздрості для того, щоб комусь не було так весело". І на такій же основі працює безліч анонімних повідомлень про те, як їх обманюють партнери. Майте це на увазі, перш ніж наїхати на свою другу половину з підозрами і претензіями.

Як перевірити, чи мій хлопець зраджує мені?

Але коли отримуєш листа або смс від анонімна з "доброю" новиною, нормальною реакцією є сумнів. Тому що, якщо ми маємо справу з правдивою інформацією, або з підлою брехнею когось, хто нас ненавидить (або того хто хотів би бути з нашою другою половинкою)? Ну, ви повинні мати якийсь план.


  • поговоріть з кимось, кому ти довіряєш


Часто буває так, що коли хтось зраджує, то про це знають всі навколо. Так що варто поговорити з кимось надійним з вашого оточення. Умовтеся на швидкоплинну зустріч, розкажи про анонімку і запитайте прямо, чи людина щось знає на цю тему. Скажіть, що просите про щирість.

  • проаналізуйте зміни в ваших відносинах


Подумайте, чи є останнім часом щось таке що між вами змінилося. Якщо твій хлопець/дівчина має для вас менше часу, або частіше хоче зустрічатися з друзями"? Чи відбувається що-небудь ще, щось таке що тебе турбує? Якщо це не так, анонімне повідомлення було для вас повною несподіванкою, то, можливо, ви маєте справу саме зі заздрістю.

  • поговоріть з хлопцем/дівчиною


Зробіть це несподівано і відразу. Але, увага – без криків, без злості або плачу (пам'ятаєте, що можливо таке, що ваш коханий або кохана тебі зовсім не зраджувала!). Просто скажи: „слухай, я отримала/-в таке повідомлення. Мені дуже шкода, і я не знаю, що мені думати. Чи Можеш ти сказати мені що-небудь на цю тему?" Якщо ваш хлопець/дівчина висловлює подив, то може насправді не має нічого на совісті.

  • надіслати зворотнє повідомлення


Обов'язково спробуйте зв'язатися з відправником повідомлення! Краще напишіть що-небудь у стилі: "я Підозрюю, що це не так – вкажи мені будь-яку деталь, якщо у тебе щирі наміри". Телефон мовчить? Ну, ясна річ Якщо отримаєш конкретні дані того "другого" або "другої", запитай у свого хлопця або дівчину за цю справу.

Що далі?

Припустимо, що ти отримав/-ла анонім. Він був для вас несподіванкою. Твій хлопець/дівчина виключає обман, друзі відкрито говорять, що нічого не знають, до сьогоднішнього дня вам здавалося, що ваші стосунки були дійсно класні. Що робити?

Ну... нічого. У такій ситуації ви повинні відповісти собі на питання – чи вважаєте ви що  повинні повірити анонімному досліднику, який не має навіть сміливості поглянути тобі в очі (хоча стверджує, що дуже турбується про вас). Відповідь проста. Тому прийми, що хтось, мабуть, дуже заздрить вашій удачі і не вдавайтеся до неподобства шпигувати за своєю другою половинкою. Просто любіть і далі зліть інших своїм щастям
Прикріплення: 9509532.jpg (16.8 Kb)
 
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук:
Нова відповідь
Ім`я:
Текст повідомлення:
 
Код безпеки:

Школа • Любов • Відносини • Секс • Тіло • Здоров'я • Життя


Все про дорослішання, менструацію, такі дні, дозрівання,безпечний секс,статеву зрілість та підліткові проблеми

15 запитань про секс Як досягти оргазм Біль при сексі Анальний секс Про поцілунки Позбуваємось синців завагітніти після першого разу Хлопець хоче сексу Як робити мінєт "Люблю" і "кохаю" різниця Про перший секс Займатися сексом