MENU
Слава Україні! Допомагаємо ЗСУ
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Поради для Підлітків » Форум » Відносини » Колишня дівчина надзвонює
Колишня дівчина надзвонює
OlenochkaДата: Понеділок, 30.07.2018, 20:39 | Повідомлення # 1
Повідомлень: 4514
Власне в заголовку все написано. Що значить, коли колишня дівчина, через якийсь час, починає дзвонити, пропонувати зустрітися і в той же час говорить, що не хоче повертати відносини. Мовляв, просто так проявляє ініціативу, вірити їй, що вона хоче насправді і як бути в такій ситуації? Я людина не досвідчена, тому заздалегідь прошу вибачення, панове.



Ігноруй її. Це такий ритуал при розставанні. Через пару місяців після розриву деяким дівчатам необхідно зустрітися з колишнім і винести йому мозок. ХЗ навіщо, причин може бути безліч: - новий роман не задовільняє; - хоче переконатися, що правильно зробила, що розлучилася з тобою; - бажає самоствердитися лапавши тебе в розпачі і горі; - у неї ПМС і їй не було на кого покричати. У будь-якому випадку такого спілкування нічого доброго не вийде.

Підняти самооцінку. Ця така незамінна річ у нашому житті, яка надихає на подвиги і дурості і змушує людину рости.

Щоб утвердитися в своєму рішенні, що ти весь в дупі.
НІЧОГО ХОРОШОГО НЕ ЧЕКАЙ


Якщо потрібно передати щось із забутих речей - то я б на таке побачення прийшов би під ручку з новою дівчинкою. Попередь свою нинішню, що будете зустрічатися з колишньою. Ох, дівчата, вони такі мстиві видумщиці. Весело час проведеш. Дивись, як вони будуть обмінюватися поглядами і знищувати одна одну, як внутрішньо будуть кипіти і плюватися отрутою

Якщо тобі на неї пофіг - погодься на зустріч. Якщо ні - ігноруй.
Що означають її рухи - відомо тільки їй, та й це не факт.
Вірись їй - вирішуй сам. Я б не повірив, принаймні до тих пір, поки вона не довела б справою, що хоче повернутися. Наприклад, непогано вклалася, або хоча б тиждень пожила у твоєму під'їзді =)
Але хорошого з таких ось камбеків найчастіше нічого не виходить. З часом все повертається на круги своя, і закінчується так само жалюгідно.


Ще один з варіантів, що у неї зараз стосунки з новим васею не дуже і тому тримає тебе на повідку, а коли зіллє то прибіжить до тебе...

P.S Якщо колишня дзвонить, значить вона чогось хоче )))
Прикріплення: 7182398.jpg (20.7 Kb)
 
ІгорДата: Субота, 01.09.2018, 14:06 | Повідомлення # 2





Розлучився з дівчиною залишились "друзьями" но вона постоянно звонить ідеколи каже що случайно.Що мені робити

Повідомлення відредагував Olenochka - Субота, 01.09.2018, 14:26
 
OlenochkaДата: Субота, 01.09.2018, 14:29 | Повідомлення # 3
Повідомлень: 4514
Помилка в тому що ти погодився бути "друзями". Ти запасний аеродром. Можливо з новим хлопцем не склалося от і смикає за повідок.

Подивися це відео. Та схожі на його канаді

 
Поради для Підлітків » Форум » Відносини » Колишня дівчина надзвонює
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук:
Нова відповідь
Ім`я:
Текст повідомлення:
 
Код безпеки:

Школа • Любов • Відносини • Секс • Тіло • Здоров'я • Життя


Все про дорослішання, менструацію, такі дні, дозрівання,безпечний секс,статеву зрілість та підліткові проблеми

15 запитань про секс Як досягти оргазм Біль при сексі Анальний секс Про поцілунки Позбуваємось синців завагітніти після першого разу Хлопець хоче сексу Як робити мінєт "Люблю" і "кохаю" різниця Про перший секс Займатися сексом