MENU
Слава Україні! Допомагаємо ЗСУ
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Поради для Підлітків » Форум » Відносини » Як реагувати на образи дівчини?
Як реагувати на образи дівчини?
OlenochkaДата: Субота, 04.08.2018, 23:10 | Повідомлення # 1
Повідомлень: 4510
Буває, що під час спілкування з дівчиною вона раптом ні з того ні з сього морозиться (робить скривджене обличчя, мовчить ітд.) через те , що я якось не так себе повів або щось не те сказав. Часто я сам не розумію з чого. Як грамотно реагувати на образи дівчини? Тому що я часто починаю злитися від того, коли бачу її ображене личко.



Кожна ситуація своєбразна, це прийде з досвідом, де треба посміхнутися і забити, десь навіть купити дрібничку їй. Так само залежить від характеру дівчини, одні люблять, щоб хлопцям було похер, інші люблять маніпулювати, тому що думають що вони це класно вміють, і не треба їх засмучувати...а то потім соплі і сльози))))

1. Якщо просто з нічого образилася - ну ніяк не реагувати.
Чи можна підняти настрій.
2. Якщо накосячив - то вибачився, і далі пофігу.
3. Якщо серйозно натворив - то як правило тебе відразу не пробачать, просто чекаєш не спілкуючись, Через деякий час тебе як правило пробачать.


Що робити - зрозуміти, що жінки вони такі ж як чоловіки. Немає принципової різниці.

1. Ти не відповідаєш за настрій інших людей.
2. Вони самі вирішують який настрій відчувати.
3. Якщо ти відчуваєш, що настрій поганий через тебе - значить це в 99% маніпуляція.
4. Не можна так робити, тільки щоб зробити когось щасливим.
Прикріплення: 8619156.png (180.4 Kb)
 
Поради для Підлітків » Форум » Відносини » Як реагувати на образи дівчини?
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук:
Нова відповідь
Ім`я:
Текст повідомлення:
 
Код безпеки:

Школа • Любов • Відносини • Секс • Тіло • Здоров'я • Життя


Все про дорослішання, менструацію, такі дні, дозрівання,безпечний секс,статеву зрілість та підліткові проблеми

15 запитань про секс Як досягти оргазм Біль при сексі Анальний секс Про поцілунки Позбуваємось синців завагітніти після першого разу Хлопець хоче сексу Як робити мінєт "Люблю" і "кохаю" різниця Про перший секс Займатися сексом