MENU
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Поради для Підлітків » Форум » Відносини » Як реагувати на образи дівчини?
Як реагувати на образи дівчини?
OlenochkaДата: Субота, 04.08.2018, 23:10 | Пост # 1
Постів: 2227
Буває, що під час спілкування з дівчиною вона раптом ні з того ні з сього морозиться (робить скривджене обличчя, мовчить ітд.) через те , що я якось не так себе повів або щось не те сказав. Часто я сам не розумію з чого. Як грамотно реагувати на образи дівчини? Тому що я часто починаю злитися від того, коли бачу її ображене личко.

Кожна ситуація своєбразна, це прийде з досвідом, де треба посміхнутися і забити, десь навіть купити дрібничку їй. Так само залежить від характеру дівчини, одні люблять, щоб хлопцям було похер, інші люблять маніпулювати, тому що думають що вони це класно вміють, і не треба їх засмучувати...а то потім соплі і сльози))))

1. Якщо просто з нічого образилася - ну ніяк не реагувати.
Чи можна підняти настрій.
2. Якщо накосячив - то вибачився, і далі пофігу.
3. Якщо серйозно натворив - то як правило тебе відразу не пробачать, просто чекаєш не спілкуючись, Через деякий час тебе як правило пробачать.

Що робити - зрозуміти, що жінки вони такі ж як чоловіки. Немає принципової різниці.

1. Ти не відповідаєш за настрій інших людей.
2. Вони самі вирішують який настрій відчувати.
3. Якщо ти відчуваєш, що настрій поганий через тебе - значить це в 99% маніпуляція.
4. Не можна так робити, тільки щоб зробити когось щасливим.
Прикрепления: 8619156.png(180.4 Kb)

Поради для Підлітків » Форум » Відносини » Як реагувати на образи дівчини?
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук:

| Школа Любов Відносини Секс Тіло Здоров'я Життя |

::Все про дорослішання, менструацію, такі дні, дозрівання,безпечний секс,статеву зрілість та підліткові проблеми::