MENU
  • Page 1 of 1
  • 1
Поради для Підлітків » Форум » Відносини » Що робити тим, від кого пішла дівчина (Інструкція)
Що робити тим, від кого пішла дівчина (Інструкція)
OlenochkaДата: Понеділок, 06.08.2018, 01:15 | Сообщение # 1
Постів: 4149
«Пішла дівчина», «розлучився з дівчиною», «кинула кохана», «що тепер робити?»


РЕКОМЕНДАЦІЇ ВІДКИНУТИМ ЗАКОХАНИМ.

Тут не буде порад про те, як повернути її (про це є окрема стаття). Тут будуть поради про те, як її забути і навчитися жити без неї. Але, до слова скажу, якщо ви це зробите, то потім повертати її буде значно легше (якщо все-таки надумаєте, а то може так статися, що вона вам вже не знадобиться). А ще цілком можливо, що повертати вам нікого не доведеться, просто тому, що після цього вона сама прибіжить. Бували такі випадки...Отже, що робити і чого не робити?

Категорично забороняється:
- підносити на п'єдестал, вважати її самою кращою, самого себе переконувати в тому, що такої дівчини у тебе ніколи більше не буде. Пам'ятай – якою б не була дівчина, завжди є дівчина краща!
- сумувати, нити, діставати її, розповідати про те, як тобі погано без неї, і як багато вона для тебе означає;
- зберігати речі які нагадують про неї, перечитувати повідомлення, переглядати фотографії, слухати пісні «про вас» і дивитися ті фільми. Якщо не вистачає духу все це викинути, то – віддай комусь на зберігання, попередньо взявши з нього тверду обіцянку, що він поверне все це вам лише тоді, коли ви станете кращим.
- спілкуватися із спільними друзями, обговорювати ваші стосунки, копатися в собі, картати себе, негативно казати про себе або своїй поведінці ітд.;
- мстити їй у будь-якій формі. Тільки собі зробите гірше, і взагалі – не чоловічий це вчинок. Дорослішайте;
- ненавидіти її;
- скандалити з нею або з іншими;
- робити їй подарунки, надавати їй допомогу, послуги (навіть дрібні) - ні з власної ініціативи, ні на її прохання;

Поясню: тут є одна цікава деталь – чим більше ви показуєте зацікавленість в дівчині, тим менше вона хоче вас повернути. Вона, можливо, і буде добре ставитися, навіть буде вдячна за те, що ти такий добрий і хороший, але – раз у неї і так все це є, навіщо їй напрягатися? Максимум на що ти можеш розраховувати – що тебе пожаліють. Але жалість –  руйнує любов та почуття. Я маю на увазі, звичайно, жалість до чоловіка. Після цього просто перестають поважати!
Причому нерідко дівчина сама цього добиватися, просить, благає, говорить: «Ну що ж ти який поганий, мене зовсім не любиш, невже я нічого не значу для тебе!» ітд. Робить всякі активні кроки, щоб схилити до того, аби почали прогинатися під неї. І якщо схилить, якщо ти «зламаєшся» - вона зрадіє і... одразу ж перестане поважати. Можливо, сама того не усвідомлюючи, на рівні підсвідомості. Вловлюєте сюжет?
Тому ще раз: ніяких подарунків, послуг, допомоги ітд., після того, як вона вас кинула.

Так само забороняється:
- бігати за нею, лестити, робити компліменти, жаліти її;
- думати про неї, намагатися повернути, влаштовувати якісь випадкові зустрічі, придумувати якісь хитрі плани, дізнаватися через спільних знайомих – як вона там ітд.
- випивати. Це вже взагалі шлях саморуйнування. Чого ти таким чином доб'єшся? Щоб вона ще й зневажала? Краще взагалі відмовитися від алкоголю на весь цей час.
- водити машину на підвищеній швидкості, або у нетверезому вигляді;
- самому ремонтувати електроприлади, годинник, складну техніку або якісь тонкі і крихкі речі;
- слухати трансову, інструментальну і ліричну музику;
- контактувати з нею. Ідеальний варіант – взагалі не спілкуватися, хоча б якийсь час. Бажано – тривалий.

Можна і потрібно:
- знайти в собі сили сказати нарешті: «Коли-небудь ти зрозумієш, що в твоєму житті я був найкращим (як варіант: ніхто не любив тебе так само сильно), але буде вже занадто пізно, тому що поруч зі мною буде інша!» І піти, не слухаючи її пояснень і не вдаючись у дискусію. Причому піти – назовсім!
Ах, так! Зовсім забув! І – самому повірити в це!
- завжди пам'ятати, що унікальності в ситуації немає, таке було з багатьма. Всі або майже всі через це пройшли, і нічого – живі-здорові і навіть дівчат спокушають;
- почати активно працювати над собою: зайнятися спортом, дорого і елегантно одягатися, ретельно стежити за своєю зовнішністю, взагалі прокачати в собі все, що тільки можна;
- весело і приємно проводити час в хороших компаніях (так як М і Ж);
- знайти не менше 10 речей, які раніше робити не виходило, бо ти був цілком поглинений цією дівчиною: запишись на які-небудь курси, приділяй більше часу друзям, купи собі що-небудь з того, що давно хотілося, про що мріялося, але ти як дурень витрачав усі гроші на цю... ітд.;
- лаятися вголос, коли Вас ніхто не чує;
- добре висипатися;
- робити подарунки близьким людям;
- кожен раз подумки хвалити себе за будь-яке (навіть дрібне) успішне справу;
- робити компліменти співробітникам і знайомим
- обов'язково щодня, не менше 108 разів повторювати (вголос, про себе або наспівувати) фразу: "та й фіг з нею, знайду кращу! (красивішу, молодшу, без тарганів, не таку дуру іт.д.)". Просто повторюйте, поки сам не повіриш в це. Техніка дуже дієва, з арсеналу сибірських шаманів.

Якщо вже зовсім не виходить позбутися від депресії, то рекомендую діяти за методом, описаним Дейлом Карнегі:
«Буває так, що у мене ніяк не виходить подолати поганий настрій. І тоді я просто уявляю, що я його вже поборов. Уявляю собі, як би я поводився, які почуття відчував би, якби у мене зараз було чудове настрій, чим би займався, з ким і як би спілкувався... А потім просто починаю все це робити! Я прикидаюся і граю роль, намагаючись дуже добре в неї вжитися. І коли це виходить, я сам з подивом помічаю, що настрій і правда поліпшується і дуже скоро стає саме таким, як я хотів! Ось такий парадокс...Самообман, звичайно, але працює. Спробуйте!»

І останнє. Нещасні закохані й відкинуті! Я сам колись закохувався і страждав, і робив купу дурниць, щоб її повернути. І не розумів багатьох простих речей. І було дуже погано без неї, от просто фізично погано! І не хотів забувати, і вважав найкращою, і взагалі нічого не хотілося, окрім як бути з нею. І далі за списком... не нове все це...
Просто повірте: якщо зробити як написано тут - все пройде дуже швидко!
Прикрепления: 2138961.png(204.4 Kb)
 
Поради для Підлітків » Форум » Відносини » Що робити тим, від кого пішла дівчина (Інструкція)
  • Page 1 of 1
  • 1
Search:
New reply
Імя:
Текст повідомлення:
Код безпеки:

| Школа Любов Відносини Секс Тіло Здоров'я Життя |


::Все про дорослішання, менструацію, такі дні, дозрівання,безпечний секс,статеву зрілість та підліткові проблеми::

15 запитань про секс Як досягти оргазм Біль при сексі Анальний секс Про поцілунки Позбуваємось синців завагітніти після першого разу Хлопець хоче сексу Як робити мінєт "Люблю" і "кохаю" різниця Про перший секс Займатися сексом