MENU
Слава Україні! Допомагаємо ЗСУ
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Що робити тим, від кого пішла дівчина (Інструкція)
OlenochkaДата: Понеділок, 06.08.2018, 01:15 | Повідомлення # 1
Повідомлень: 4518
«Пішла дівчина», «розлучився з дівчиною», «кинула кохана», «що тепер робити?»


РЕКОМЕНДАЦІЇ ВІДКИНУТИМ ЗАКОХАНИМ.

Тут не буде порад про те, як повернути її (про це є окрема стаття). Тут будуть поради про те, як її забути і навчитися жити без неї. Але, до слова скажу, якщо ви це зробите, то потім повертати її буде значно легше (якщо все-таки надумаєте, а то може так статися, що вона вам вже не знадобиться). А ще цілком можливо, що повертати вам нікого не доведеться, просто тому, що після цього вона сама прибіжить. Бували такі випадки...Отже, що робити і чого не робити?

Категорично забороняється:
- підносити на п'єдестал, вважати її самою кращою, самого себе переконувати в тому, що такої дівчини у тебе ніколи більше не буде. Пам'ятай – якою б не була дівчина, завжди є дівчина краща!
- сумувати, нити, діставати її, розповідати про те, як тобі погано без неї, і як багато вона для тебе означає;
- зберігати речі які нагадують про неї, перечитувати повідомлення, переглядати фотографії, слухати пісні «про вас» і дивитися ті фільми. Якщо не вистачає духу все це викинути, то – віддай комусь на зберігання, попередньо взявши з нього тверду обіцянку, що він поверне все це вам лише тоді, коли ви станете кращим.
- спілкуватися із спільними друзями, обговорювати ваші стосунки, копатися в собі, картати себе, негативно казати про себе або своїй поведінці ітд.;
- мстити їй у будь-якій формі. Тільки собі зробите гірше, і взагалі – не чоловічий це вчинок. Дорослішайте;
- ненавидіти її;
- скандалити з нею або з іншими;
- робити їй подарунки, надавати їй допомогу, послуги (навіть дрібні) - ні з власної ініціативи, ні на її прохання;

Поясню: тут є одна цікава деталь – чим більше ви показуєте зацікавленість в дівчині, тим менше вона хоче вас повернути. Вона, можливо, і буде добре ставитися, навіть буде вдячна за те, що ти такий добрий і хороший, але – раз у неї і так все це є, навіщо їй напрягатися? Максимум на що ти можеш розраховувати – що тебе пожаліють. Але жалість –  руйнує любов та почуття. Я маю на увазі, звичайно, жалість до чоловіка. Після цього просто перестають поважати!
Причому нерідко дівчина сама цього добиватися, просить, благає, говорить: «Ну що ж ти який поганий, мене зовсім не любиш, невже я нічого не значу для тебе!» ітд. Робить всякі активні кроки, щоб схилити до того, аби почали прогинатися під неї. І якщо схилить, якщо ти «зламаєшся» - вона зрадіє і... одразу ж перестане поважати. Можливо, сама того не усвідомлюючи, на рівні підсвідомості. Вловлюєте сюжет?
Тому ще раз: ніяких подарунків, послуг, допомоги ітд., після того, як вона вас кинула.

Так само забороняється:
- бігати за нею, лестити, робити компліменти, жаліти її;
- думати про неї, намагатися повернути, влаштовувати якісь випадкові зустрічі, придумувати якісь хитрі плани, дізнаватися через спільних знайомих – як вона там ітд.
- випивати. Це вже взагалі шлях саморуйнування. Чого ти таким чином доб'єшся? Щоб вона ще й зневажала? Краще взагалі відмовитися від алкоголю на весь цей час.
- водити машину на підвищеній швидкості, або у нетверезому вигляді;
- самому ремонтувати електроприлади, годинник, складну техніку або якісь тонкі і крихкі речі;
- слухати трансову, інструментальну і ліричну музику;
- контактувати з нею. Ідеальний варіант – взагалі не спілкуватися, хоча б якийсь час. Бажано – тривалий.

Можна і потрібно:
- знайти в собі сили сказати нарешті: «Коли-небудь ти зрозумієш, що в твоєму житті я був найкращим (як варіант: ніхто не любив тебе так само сильно), але буде вже занадто пізно, тому що поруч зі мною буде інша!» І піти, не слухаючи її пояснень і не вдаючись у дискусію. Причому піти – назовсім!
Ах, так! Зовсім забув! І – самому повірити в це!
- завжди пам'ятати, що унікальності в ситуації немає, таке було з багатьма. Всі або майже всі через це пройшли, і нічого – живі-здорові і навіть дівчат спокушають;
- почати активно працювати над собою: зайнятися спортом, дорого і елегантно одягатися, ретельно стежити за своєю зовнішністю, взагалі прокачати в собі все, що тільки можна;
- весело і приємно проводити час в хороших компаніях (так як М і Ж);
- знайти не менше 10 речей, які раніше робити не виходило, бо ти був цілком поглинений цією дівчиною: запишись на які-небудь курси, приділяй більше часу друзям, купи собі що-небудь з того, що давно хотілося, про що мріялося, але ти як дурень витрачав усі гроші на цю... ітд.;
- лаятися вголос, коли Вас ніхто не чує;
- добре висипатися;
- робити подарунки близьким людям;
- кожен раз подумки хвалити себе за будь-яке (навіть дрібне) успішне справу;
- робити компліменти співробітникам і знайомим
- обов'язково щодня, не менше 108 разів повторювати (вголос, про себе або наспівувати) фразу: "та й фіг з нею, знайду кращу! (красивішу, молодшу, без тарганів, не таку дуру іт.д.)". Просто повторюйте, поки сам не повіриш в це. Техніка дуже дієва, з арсеналу сибірських шаманів.

Якщо вже зовсім не виходить позбутися від депресії, то рекомендую діяти за методом, описаним Дейлом Карнегі:
«Буває так, що у мене ніяк не виходить подолати поганий настрій. І тоді я просто уявляю, що я його вже поборов. Уявляю собі, як би я поводився, які почуття відчував би, якби у мене зараз було чудове настрій, чим би займався, з ким і як би спілкувався... А потім просто починаю все це робити! Я прикидаюся і граю роль, намагаючись дуже добре в неї вжитися. І коли це виходить, я сам з подивом помічаю, що настрій і правда поліпшується і дуже скоро стає саме таким, як я хотів! Ось такий парадокс...Самообман, звичайно, але працює. Спробуйте!»

І останнє. Нещасні закохані й відкинуті! Я сам колись закохувався і страждав, і робив купу дурниць, щоб її повернути. І не розумів багатьох простих речей. І було дуже погано без неї, от просто фізично погано! І не хотів забувати, і вважав найкращою, і взагалі нічого не хотілося, окрім як бути з нею. І далі за списком... не нове все це...
Просто повірте: якщо зробити як написано тут - все пройде дуже швидко!
Прикріплення: 2138961.png (204.4 Kb)
 
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук:
Нова відповідь
Ім`я:
Текст повідомлення:
 
Код безпеки:

Школа • Любов • Відносини • Секс • Тіло • Здоров'я • Життя


Все про дорослішання, менструацію, такі дні, дозрівання,безпечний секс,статеву зрілість та підліткові проблеми

15 запитань про секс Як досягти оргазм Біль при сексі Анальний секс Про поцілунки Позбуваємось синців завагітніти після першого разу Хлопець хоче сексу Як робити мінєт "Люблю" і "кохаю" різниця Про перший секс Займатися сексом