MENU
Слава Україні! Допомагаємо ЗСУ
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Поради для Підлітків » Форум » Відносини » Мій хлопець соромиться мене при друзях! Що робити?
Мій хлопець соромиться мене при друзях! Що робити?
OlenochkaДата: Субота, 08.12.2018, 14:08 | Повідомлення # 1
Повідомлень: 4511
Марта, має з цього приводу вже достатньо комплексів, її хлопець соромиться її при товаришах. У листі вона просить про консультацію, що слід зробити.


фото: Pinterest


Хлопці-підлітки часто поводяться по-дитячому. Кажуть і роблять дурні речі, а думка друзів для них важливіша, ніж думка дівчини. Не дарма кажуть, що чоловіки дозрівають пізніше жінок. Наша читачка, Марта, у відносинах з хлопцем, чия поведінка бажає залишати кращого. Прочитайте її лист.

, Привіт всім. Моя проблема може і не страшний, але мене це починає все потихеньку діставати. Справа в тому, що я зі своїм хлопцем вже півроку, а він весь час соромиться мене на своїх друзях! Як ми на одинці то все нормально, ми цілуємося, обіймаємося ітд., а при них він мене навіть за руку не візьме, так як ніби ми не знаємо одне одного, або тільки дружили!

Він взагалі не бачить в цьому проблеми, напевно, тому що, як наприклад, зустрічаємося і йдемо кудись всією компанією, то потім, вже ми самі, то відразу його бере на амури. А тоді мені навіть не хочеться дивитися на нього, а тоді він поводиться ніжно. І мене запитує, що відбувається, чому я не хочу його цілувати. Ну, цікаво, чому!

Що мені робити? Мені кинути його? Я боюся, що він ніколи не зміниться. Дійсно, з мене вистачить!"  Мені в березні 15 років.
Прикріплення: 6908606.jpg (52.7 Kb)
 
OlenochkaДата: Субота, 08.12.2018, 14:09 | Повідомлення # 2
Повідомлень: 4511
Ти пробувала з ним поговорити? Розмова-це основа відносин, без неї нікуди. Поговори з ним і не кидай його за те, що не здогадався
 
Поради для Підлітків » Форум » Відносини » Мій хлопець соромиться мене при друзях! Що робити?
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук:
Нова відповідь
Ім`я:
Текст повідомлення:
 
Код безпеки:

Школа • Любов • Відносини • Секс • Тіло • Здоров'я • Життя


Все про дорослішання, менструацію, такі дні, дозрівання,безпечний секс,статеву зрілість та підліткові проблеми

15 запитань про секс Як досягти оргазм Біль при сексі Анальний секс Про поцілунки Позбуваємось синців завагітніти після першого разу Хлопець хоче сексу Як робити мінєт "Люблю" і "кохаю" різниця Про перший секс Займатися сексом