MENU
  • Page 1 of 1
  • 1
Поради для Підлітків » Форум » Відносини » Мій хлопець соромиться мене при друзях! Що робити?
Мій хлопець соромиться мене при друзях! Що робити?
OlenochkaДата: Субота, 08.12.2018, 14:08 | Сообщение # 1
Постів: 4157
Марта, має з цього приводу вже достатньо комплексів, її хлопець соромиться її при товаришах. У листі вона просить про консультацію, що слід зробити.


фото: Pinterest


Хлопці-підлітки часто поводяться по-дитячому. Кажуть і роблять дурні речі, а думка друзів для них важливіша, ніж думка дівчини. Не дарма кажуть, що чоловіки дозрівають пізніше жінок. Наша читачка, Марта, у відносинах з хлопцем, чия поведінка бажає залишати кращого. Прочитайте її лист.

, Привіт всім. Моя проблема може і не страшний, але мене це починає все потихеньку діставати. Справа в тому, що я зі своїм хлопцем вже півроку, а він весь час соромиться мене на своїх друзях! Як ми на одинці то все нормально, ми цілуємося, обіймаємося ітд., а при них він мене навіть за руку не візьме, так як ніби ми не знаємо одне одного, або тільки дружили!

Він взагалі не бачить в цьому проблеми, напевно, тому що, як наприклад, зустрічаємося і йдемо кудись всією компанією, то потім, вже ми самі, то відразу його бере на амури. А тоді мені навіть не хочеться дивитися на нього, а тоді він поводиться ніжно. І мене запитує, що відбувається, чому я не хочу його цілувати. Ну, цікаво, чому!

Що мені робити? Мені кинути його? Я боюся, що він ніколи не зміниться. Дійсно, з мене вистачить!"  Мені в березні 15 років.
Прикрепления: 6908606.jpg(52.7 Kb)
 
OlenochkaДата: Субота, 08.12.2018, 14:09 | Сообщение # 2
Постів: 4157
Ти пробувала з ним поговорити? Розмова-це основа відносин, без неї нікуди. Поговори з ним і не кидай його за те, що не здогадався
 
Поради для Підлітків » Форум » Відносини » Мій хлопець соромиться мене при друзях! Що робити?
  • Page 1 of 1
  • 1
Search:
New reply
Імя:
Текст повідомлення:
Код безпеки:

| Школа Любов Відносини Секс Тіло Здоров'я Життя |


::Все про дорослішання, менструацію, такі дні, дозрівання,безпечний секс,статеву зрілість та підліткові проблеми::

15 запитань про секс Як досягти оргазм Біль при сексі Анальний секс Про поцілунки Позбуваємось синців завагітніти після першого разу Хлопець хоче сексу Як робити мінєт "Люблю" і "кохаю" різниця Про перший секс Займатися сексом