MENU
Слава Україні! Допомагаємо ЗСУ
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Чому відносини розпадаються?
OlenochkaДата: Неділя, 03.02.2019, 23:18 | Повідомлення # 1
Повідомлень: 4518


Якщо ви хочете знати, чому відносини розвалюються, то в цьому пості ви знайдете кілька причин, про які пишуть хлопці.

Хоча починаючи з кимось стосунки ми вважаємо, що вони будуть тривати якомога довше, на жаль, насправді це не завжди так відбувається. Рутина, сварки, зрада... причин для розставання може бути дуже багато, і нижче ми представляємо 6 думок хлопців, які наважилися розповісти нам, чому їм не вийшло у відносинах.


Чому відносини розпадаються?

"З моєї колишньої ми почали зустрічатися з 1 класу гімназії, і були разом майже 3 роки. Спочатку це було чудово, але потім ми все більше і більше віддалилися одне від одного. Я хотів тусуватися, вона постійно сиділа над книгами. Тепер вона в одному з кращих закладів , а я в спортивні школі. Як ми зустрілися пару місяців тому, то навіть не було про що говорити. Так виходить, коли швидко починаєш відносини. Просто кожен з нас пішов у свій бік". Василь, 18 років.

"Ми розлучилися з Оксаною, тому що вона була неврівноваженою божевільна і могла на мене образитися за те, що я сказав привіт, до моєї сусідки. Що я можу вдіяти, що дівчина приваблива? Я мав мовчати? Таких випадків було набагато більше. Дівчата, не ревнуйте, тому що жоден хлопець з вами не витримає". Матвій, 16 років.

,, Ймовірно, мене тут будуть ненавидіти, але у моєї колишньої почалися прищі на обличчі і спині, але вона нічого з цим не робила. Друзі сміялися з мене, і я її кинув. Тепер вона вилікувала прищі, схудла і в неї з'явився новий хлопець, а я все ще не можу нікого знайти, і я шкодую, що розлучився з нею". Дмитро, 15 років.

"Мої відносини перестали мати сенс, тому що віддалилися одне від одного, стало мега-нудно і просто вбила нас рутина. Я не кажу, що я св"ятий, але очікував більшої участі від моєї колишньої". Артур, 17 років.

,,Аня перестала піклуватися про себе. Найчастіше ми бачилися у неї, тому їй навіть не хотілося мити волосся, не кажучи вже про макіяж або одяг. Я відчував, що взагалі перестала намагатися, і, напевно, кожен хлопець хоче мати гарну, акуратну дівчину". Євгеній, 15 років.


"Двоє моїх друзів розлучилися, тому що у дівчат завжди були істерики. Я своїй я сказав, що теж так буде робити, то ми розлучимося, і поки, на щастя, допомагає". Андрій, 18 років.
Прикріплення: 3115887.jpg (52.0 Kb)
 
OlenochkaДата: Неділя, 31.03.2019, 21:35 | Повідомлення # 2
Повідомлень: 4518
Все, що потрібно знати про тривалі відносиниБільшість підлітків мріють мати бойфренда, з яким вони створять довгі, щасливі відносини. Це, звичайно, можливо, але часто уявлення про такі стосунки сильно відрізняються від реальності. В цьому пості представлені найбільш важливі відомості і факти про тривалі відносини.

1. Сварки-це звичайна справа. Не думай, що у довготривалих відносинах  не відбуваються сварки. Хоча найгірше завжди в перші місяці, коли пара підлаштовується одне під одного, це зовсім не означає, що, коли ми з кимось кілька років і знаємо його напам'ять, то не доходить до суперечок.

2. Інші люди як і раніше привабливі. Ви можете бути одне з одним багато років, але й так звертати увагу на інших людей. Це нормально, що ми дивимося на когось, і навіть кілька хвилин думаємо про людину. Зовсім не означає, що почуття завершуються – ми всього лише люди, а бути у стосунках зовсім не означає, що ми стаємо сліпі до краси інших.

3. Інша людина може нас дратувати. У відносинах, як в американських гірках – один раз з гірки, а один раз під гірку. Ніколи не буває так, що почуття на постійному, незмінному рівні. Любов полягає в тому, що ми в змозі зробити майже все для цієї людини, але це зовсім не означає, що ми ніколи не хочемо її прибити. 

4. Можуть статися кризові моменти. Ти повинна бути готова – якщо він задовбує Тебе протягом тривалого часу (або Ти його), то один з Вас може почати сумніватися, що все це має сенс. В такі моменти важлива бесіда, нагадування собі найкрасивіших моментів, прожитих разом, а іноді і зміна навколишнього середовища (наприклад, спільний виїзд або вихід на якесь незвичне побачення).

5. Прийняття іншої людини не так просте. Чим довше ми з кимось, тим більше ми його знаємо. Ми дізнаємося не тільки переваги, але і недоліки іншої людини, деякі з яких нам важко прийняти. Часто ми намагаємося змінити партнера, але не завжди це вдається, тому прийняття другої половинки триває іноді довго.

6. Любов не дана раз і назавжди. Деяким може здатися, що у відносинах з великим стажем не потрібно старатися. Нічого більш неправильного! Любов не дана раз і назавжди, тому потрібно весь час намагатися і шукати іншу людину, і чим довше з нею ми знаходимося, тим складніше її здивувати.
Прикріплення: 7859351.jpg (44.7 Kb)
 
OlenochkaДата: Понеділок, 22.04.2019, 10:42 | Повідомлення # 3
Повідомлень: 4518
Прикріплення: 8177061.jpg (24.9 Kb)
 
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук:
Нова відповідь
Ім`я:
Текст повідомлення:
 
Код безпеки:

Школа • Любов • Відносини • Секс • Тіло • Здоров'я • Життя


Все про дорослішання, менструацію, такі дні, дозрівання,безпечний секс,статеву зрілість та підліткові проблеми

15 запитань про секс Як досягти оргазм Біль при сексі Анальний секс Про поцілунки Позбуваємось синців завагітніти після першого разу Хлопець хоче сексу Як робити мінєт "Люблю" і "кохаю" різниця Про перший секс Займатися сексом