MENU
Слава Україні! Допомагаємо ЗСУ
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Поради для Підлітків » Форум » Відносини » Чого хочуть колишні? Або чому вони завжди повертаються.
Чого хочуть колишні? Або чому вони завжди повертаються.
OlenochkaДата: Субота, 30.03.2019, 15:00 | Повідомлення # 1
Повідомлень: 4504
Рік тому розбігся з дівчиною, кілька місяців піднімав себе на ноги, відкрив офіс, підняв самооцінку загалом все по вищому розряду. Знайшов дівчину (Ну у всіх планах краще навіть зачепила почуття трохи, тепер обережний не повторюю косяків як минулого разу). Тут від куди не візьмись з'явилася в р...т єби..сь колишня, привіт як справи ітд. все на позитиві, ну я зайнятий і особливо побалакати з нею не виходило. Тут днями заявляє:- "кидай цю дуру, у вас з нею не чого не вийде, просто я знаю, я відчуваю що вона погана людина" (діалог можна і так представити все логічно), я питаю, з чого ти взяла? Добре засирати мою дівчину, вона почала вооот, а ти пам'ятаєш ось тоді то тоді ти так то так.... Відчуваю що якась хрень... 1) цікаво чого б в один (хоча думаю зачепило її Бабське самолюбство) 2) Чую що твона може щось зробити, що може колишній бабі в голову прийти? 



1) У тебе все добре, як же так. Це її дратує. Адже вона кидала невдаху, а тут виявляється такий самець.

2) Посилай її прямим текстом. Я б її послав відразу ж, як вона мені почала парити про мою даму. Заодно і по нахабній морді можна заїхати. Так що дивись, що б до твоєї дівчини не приставала, якщо що, за волосся і пояснювати правила поведінки.

3)Секс з колишньою? Тебе прогнуть, обіллють гівном і зруйнують поточні відносини. Так що моя тобі порада-ігноруй цю телицю. Добра від неї не буде.


Моя думка така: Йшли свою колишню в жорсткій формі. Вона офігіла,  не поважає твою дівчину - не поважає тебе.
Прикріплення: 7893367.jpg (20.6 Kb)
 
Поради для Підлітків » Форум » Відносини » Чого хочуть колишні? Або чому вони завжди повертаються.
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук:
Нова відповідь
Ім`я:
Текст повідомлення:
 
Код безпеки:

Школа • Любов • Відносини • Секс • Тіло • Здоров'я • Життя


Все про дорослішання, менструацію, такі дні, дозрівання,безпечний секс,статеву зрілість та підліткові проблеми

15 запитань про секс Як досягти оргазм Біль при сексі Анальний секс Про поцілунки Позбуваємось синців завагітніти після першого разу Хлопець хоче сексу Як робити мінєт "Люблю" і "кохаю" різниця Про перший секс Займатися сексом