MENU
  • Page 1 of 1
  • 1
Поради для Підлітків » Форум » Відносини » Чого хочуть колишні? Або чому вони завжди повертаються.
Чого хочуть колишні? Або чому вони завжди повертаються.
OlenochkaДата: Субота, 30.03.2019, 15:00 | Сообщение # 1
Постів: 4157
Рік тому розбігся з дівчиною, кілька місяців піднімав себе на ноги, відкрив офіс, підняв самооцінку загалом все по вищому розряду. Знайшов дівчину (Ну у всіх планах краще навіть зачепила почуття трохи, тепер обережний не повторюю косяків як минулого разу). Тут від куди не візьмись з'явилася в р...т єби..сь колишня, привіт як справи ітд. все на позитиві, ну я зайнятий і особливо побалакати з нею не виходило. Тут днями заявляє:- "кидай цю дуру, у вас з нею не чого не вийде, просто я знаю, я відчуваю що вона погана людина" (діалог можна і так представити все логічно), я питаю, з чого ти взяла? Добре засирати мою дівчину, вона почала вооот, а ти пам'ятаєш ось тоді то тоді ти так то так.... Відчуваю що якась хрень... 1) цікаво чого б в один (хоча думаю зачепило її Бабське самолюбство) 2) Чую що твона може щось зробити, що може колишній бабі в голову прийти? 



1) У тебе все добре, як же так. Це її дратує. Адже вона кидала невдаху, а тут виявляється такий самець.

2) Посилай її прямим текстом. Я б її послав відразу ж, як вона мені почала парити про мою даму. Заодно і по нахабній морді можна заїхати. Так що дивись, що б до твоєї дівчини не приставала, якщо що, за волосся і пояснювати правила поведінки.

3)Секс з колишньою? Тебе прогнуть, обіллють гівном і зруйнують поточні відносини. Так що моя тобі порада-ігноруй цю телицю. Добра від неї не буде.


Моя думка така: Йшли свою колишню в жорсткій формі. Вона офігіла,  не поважає твою дівчину - не поважає тебе.
Прикрепления: 7893367.jpg(20.6 Kb)
 
Поради для Підлітків » Форум » Відносини » Чого хочуть колишні? Або чому вони завжди повертаються.
  • Page 1 of 1
  • 1
Search:
New reply
Імя:
Текст повідомлення:
Код безпеки:

| Школа Любов Відносини Секс Тіло Здоров'я Життя |


::Все про дорослішання, менструацію, такі дні, дозрівання,безпечний секс,статеву зрілість та підліткові проблеми::

15 запитань про секс Як досягти оргазм Біль при сексі Анальний секс Про поцілунки Позбуваємось синців завагітніти після першого разу Хлопець хоче сексу Як робити мінєт "Люблю" і "кохаю" різниця Про перший секс Займатися сексом