MENU
  • Page 1 of 1
  • 1
Поради для Підлітків » Форум » Відносини » Що робити, якщо хлопець ревнує? 5 ефективних способів!
Що робити, якщо хлопець ревнує? 5 ефективних способів!
OlenochkaДата: Субота, 15.06.2019, 11:28 | Сообщение # 1
Постів: 4157
У твого хлопця проблеми з ревнощами? Ось 5 способів, які можуть допомогти Вам вирішити цю проблему.

Хоча трохи ревнощів у відносинах не зашкодить, іноді вона може зіпсувати і зруйнувати навіть найгарячіші почуття. Легко перетнути межу і замість того, щоб показати другій половині, що ми любимо її, почати загрожувати її життю і контролювати кожен крок. Якщо поведінка вашого хлопця змушує вас почувати себе в пастці, то цей запис для вас.Що робити, якщо хлопець ревнує? 5 ефективних способів!
1. Поговоріть з ним
Його ревнощі можуть бути викликані безліччю причин, тому говорити про це-хороша ідея. Спробуйте пояснити хлопцю, що ви його любите і немає причин для ревнощів. Ви можете також сказати йому, що його поведінка має руйнівні наслідки. Може зрозуміє, що його поведінка безглузда.


2. Не давай хлопцю приводів для ревнощів
У тебе багато друзів або ти спілкуєшся з колишнім хлопцем? Тоді не дивуйся, що твій коханий божеволіє від ревнощів. Може, варто трохи обмежити частоту розмов з людьми, які змушують вашого хлопця ревнувати? Постав себе на місце своєї другої половинки і подумай, чи хотіла щоб він дружив зі своєю колишньою.

3. Покажи йому, що немає причин для ревнощів
Хлопець ревнує до друга? Уяви собі. Ви можете організувати зустріч у великій групі, щоб не було ніяково, але варто організувати це таким чином, щоб вони мали можливість поговорити. Ваша кохана людина зможе показати другові, що немаєш до нього нічого", а заодно хлопець зрозуміє, що не повинен відчувати себе в небезпеці.

4. Будь терпляча
Зроби глибокий вдих, а потім видих. Закрий очі і дорахуй до 10. Ваша кохана людина, безумовно має багато переваг і один недолік – ревнощі. Ніхто не досконалий, навіть Ти. Терпляче розповідай і не давай йому приводів, а може він, нарешті прозріє.


5. Відповідай йому тим же
Можливо, таким чином трохи по-дитячому, але якщо всі інші методи не спрацювали, то варто спробувати. Почни вести себе точно так само, як він. Нехай побачить, яке це а може дасть йому думки для роздумів.
Прикрепления: 1127587.jpg(42.2 Kb) · 7547948.jpg(83.5 Kb)
 
OlenochkaДата: Понеділок, 03.02.2020, 10:56 | Сообщение # 2
Постів: 4157
Невпевненість в собі
 
OlenochkaДата: Середа, 16.12.2020, 15:52 | Сообщение # 3
Постів: 4157
Я дуже і дуже ревнива, я ревную свого хлопця до всього!! Я ревную його до його знайомих подруг, я ревную його до незнайомої дівчини в транспорті, я ревную його до своїх подруг і особливо до своїх подруг. Однак, парадоксально, але коли я мастурбую, то уявляю, як він трахає моїх подруг, стогне, отримує оргазм, робить їм куні, говорить їм, які вони ох@єнні, а я сиджу і спостерігаю за цим. Можу кінчити за 5 хв від такої фантазії.
 
Поради для Підлітків » Форум » Відносини » Що робити, якщо хлопець ревнує? 5 ефективних способів!
  • Page 1 of 1
  • 1
Search:
New reply
Імя:
Текст повідомлення:
Код безпеки:

| Школа Любов Відносини Секс Тіло Здоров'я Життя |


::Все про дорослішання, менструацію, такі дні, дозрівання,безпечний секс,статеву зрілість та підліткові проблеми::

15 запитань про секс Як досягти оргазм Біль при сексі Анальний секс Про поцілунки Позбуваємось синців завагітніти після першого разу Хлопець хоче сексу Як робити мінєт "Люблю" і "кохаю" різниця Про перший секс Займатися сексом