MENU
  • Page 1 of 1
  • 1
Поради для Підлітків » Форум » Відносини » Хлопець, який Тобі подобається, тікає зором?
Хлопець, який Тобі подобається, тікає зором?
OlenochkaДата: Вівторок, 18.06.2019, 20:15 | Сообщение # 1
Постів: 4157
Хлопець, який Вам подобається, ховає погляд як тільки дивитеся на нього? Перевірте, що ви можете зробити в цій ситуації.Закохалася в хлопця, який тікає перед вами поглядом? Перш ніж почати через це зневірятися, перевірте що ви можете зробити.

Хлопець, який Вам подобається тікає зором? Перевірте, що робити!
Почнемо з того, що якщо він повертає погляд, коли ви одне на доного дивитеся, це означає, що раніше доводилося дивитися на Вас, а це вже щось  Якщо це сталося кілька разів, це швидше за все не просто.


Що робити, коли він тікає?
- Поговори з ним. Це найефективніший спосіб і з'ясувати, чи є у тебе шанс. Якщо у тебе достатньо мужності, знайди привід і почни розмову.

Посміхнися або підморгни. Це варіант для менш сміливих, хоча він як і раніше вимагає прориву своїх опорів і виходу з ініціативою. Коли ваші погляди зустрінуться, відправте йому щиру посмішку або підморніть і спостерігайте за його реакцією.

Попросіть про допомогу друзів. Спосіб для сором'язливих-залучити спільних друзів. Попросіть подругу або кількох одночасно, і поговоріть з ним разом, а коли розмова піде то ти вийди вперед і,, візьми" ініціативу.


Джерело dlanastolatek
Прикрепления: 0254365.jpg(83.5 Kb) · 5138835.jpg(42.0 Kb)
 
Поради для Підлітків » Форум » Відносини » Хлопець, який Тобі подобається, тікає зором?
  • Page 1 of 1
  • 1
Search:
New reply
Імя:
Текст повідомлення:
Код безпеки:

| Школа Любов Відносини Секс Тіло Здоров'я Життя |


::Все про дорослішання, менструацію, такі дні, дозрівання,безпечний секс,статеву зрілість та підліткові проблеми::

15 запитань про секс Як досягти оргазм Біль при сексі Анальний секс Про поцілунки Позбуваємось синців завагітніти після першого разу Хлопець хоче сексу Як робити мінєт "Люблю" і "кохаю" різниця Про перший секс Займатися сексом