MENU
Слава Україні! Допомагаємо ЗСУ
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
6 секретів щасливих відносин
OlenochkaДата: Четвер, 26.09.2019, 22:24 | Повідомлення # 1
Повідомлень: 4517
У цьому записі ви знайдете 6 секретів щасливого союзу. Введіть їх в життя, а між Вами буде ще краще!

Цікаво, в чому секрет щасливих відносин і як вони це роблять, що між ними так добре? У такому випадку, цей запис для вас! Нижче ви знайдете 6 секретів щасливих відносин, які змусять вас почати ставитися краще, ніж раніше.
6 секретів щасливих відносин

1. Ходіть на побачення
Особи, які перебувають у щасливих стосунках виходять на побачення. Це дійсно важливо, щоб на якийсь час вирватися з дому. Побачення не тільки можливість, щоб краще одягнутися і провести час в приємній манері, але перш за все, це зміцнення зв'язків між партнерами.


2. Приймайте одне одного
Не намагайтеся змінити іншу людину. Можна, звичайно намагатися усунути погані звички, але таким чином, щоб не було конфліктів. На благо відносин варто в першу чергу почати зміни з себе, і тільки потім виявляти помилки з іншого боку.

3. Знайдіть час тільки для себе
Це нормально, що перебуваючи у відносинах, ми хочемо проводити з людиною якомога більше часу. Але важливо час від часу відпочивати одне від одного. Заплануйте зустріч з подругою або організуйте собі вечір наодинці з хорошою книгою. Трохи туги піде вам на користь

5. Виявляйте собі почуття
Чим довше у відносинах, тим менше уваги приділяється ласкавим жестам. Це велика помилка! Адже те, що ми вже з ним довго, зовсім не означає, що нам потрібно менше фізичного контакту з ним. Тому варто частіше обіймати, цілувати і приділяти один одному увагу, так щоб весь час підігрівати атмосферу між Вами.

6. Говоріть чесно
Ваші відносини не будуть успішними, якщо ви будете мовчати про незручні речі. Ми повинні говорити про все, що не в порядку, тому що тільки тоді у нас є можливість працювати над цим. Головне-зрозуміти, що критика повинна служити відновленню відносин, а не взаємними образами.

4. Пробачити собі помилки
Ніхто не ідеальний, так що це абсолютно нормально, що ви можете зробити якусь помилку. Головне, щоб не зациклюватися до нескінченності, тому що любов-це також вміння прощати.

Джерело dlanastolatek
Прикріплення: 4848754.jpg (58.8 Kb)
 
OlenochkaДата: Понеділок, 30.09.2019, 15:17 | Повідомлення # 2
Повідомлень: 4517
Іноді для щастя, потрібно мовчати
 
OlenochkaДата: Вівторок, 07.07.2020, 13:59 | Повідомлення # 3
Повідомлень: 4517
Право власності та його доречність в стосунках

Пра́во вла́сності – це сукупність правових норм, які регулюють відносини, пов’язані з володінням, користуванням і розпорядженням власником належним йому майном на свій розсуд і в своїх інтересах, усуненням усіх третіх осіб від протиправного втручання у сферу його володіння цим майном, а також обов’язки власника не порушувати прав та законних інтересів інших осіб. /ВікіпедіЯ/

Подобається мені фраза Люблю коли чоловік поруч! Поруч, я сказала!. Щось в ній є таке правдиве, таке реальне. Ось шукає півжиття жінка собі чоловіка. Знаходить. Зваблює. Видає за себе заміж! І все. На цьому закінчуються романтичні походеньки і фразочки на зразок Та я з тобою на край світу, Разом ми подолаємо все і будемо жити довго і щасливо і т.д. На цьому етапі починається відстоювання свого права власності. При чому воно розповсюджується на все, що стосується чоловіка. Жінка воліє мати право на його повсякденне життя, на його будні, на його професійні питання, на його бюджет, на його житлову площу, а головне на що вона претендує на час свого чоловіка.

подкаблучник 300x225 Право власності та його доречність в стосункахЗазвичай на це хворіють і незаміжні дівчата, які постійно вимагають побільше уваги і просто категорично відмовляються розуміти як це в пятницю ввечері їх обранець не з нею коханою, а з друзями на футболі. Заміжні ж на правах дружини, можуть дозволити собі вимагати, щоб чоловік проводив як пятничні, так і суботні та всі інші вечори тижня, з нею коханою, за переглядом романтичних мелодрам, а ще краще серіалів. І ніякого футболу. Ну бувають ще випадки, коли дружина висловлює своє неабияке прагнення розбавити їх чоловічу компанію та повболівати за невідому команду. Чоловіки від такої ідеї зазвичай звісно ж не в захваті. Ніякого пива, ніяких розваг, ніяких галасливих кричалок, у жінки ж усе під контролем!

Та грішать цим не тільки жінки. Права власності часто вимагають з часом і чоловіки. Ніяких коротких спідничок, щоб інші на тебе не дивились. Ніяких дискотек, ніяких посиденьок з подружками, зустрічей з друзями-чоловіками, відвідування якихось заходів. Ну ж бо чоловіка нема поруч! І то вже якось не те, що не культурно, це прирівнюється до гріха на вагу з зрадою. Бо ж не пасує заміжній дамі шлятись вечорами без чоловіка.

Володіти та користуватись своєю другою половиною може тільки її повноправний власник на свій розсуд і в своїх інтересах, усуваючи при цьому усіх третіх осіб. І під цими третіми особами маються на увазі усі, окрім повноправного власника, а повноправність зазначається на чотирнадцятій сторінці паспорта.

Саме цим керується багато пар. І одружених, не одружених. На жаль. Руйнуючи стосунки власними руками, претендуючи на одне з найважливіших прав людини права вибору. Бо кожен з нас має право робити свій вибір сам, на якій не впливатимуть інші люди. Вибір як проводити час, з ким його проводити, вибір друзів, вибір коханих і т.д. Вибираючи замість іншої людини, ми самостійно перетворюємо цю людину в своє майно, яким ми в праві розпоряджатись так, як нам заманеться. І все тільки заради того, щоб задовольнити свій егоїзм, своє его, деколи навіть самоствердитись за рахунок когось іншого.

Звісно, йдеться мова про пари і про стосунки, а в стосунках важливо думати не про своє Я, а про двох людей одночасно, як про одне ціле. І не нехтувати думкою одне одного, прислухатись і шукати компроміси. Варто розуміти і поважати бажання одне одного. Але ніколи не варто намагатись володіти іншою людиною цілком і повністю. Бо саме цим ми власноруч завязуємо зашморг на шиї власних стосунків.
 
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук:
Нова відповідь
Ім`я:
Текст повідомлення:
 
Код безпеки:

Школа • Любов • Відносини • Секс • Тіло • Здоров'я • Життя


Все про дорослішання, менструацію, такі дні, дозрівання,безпечний секс,статеву зрілість та підліткові проблеми

15 запитань про секс Як досягти оргазм Біль при сексі Анальний секс Про поцілунки Позбуваємось синців завагітніти після першого разу Хлопець хоче сексу Як робити мінєт "Люблю" і "кохаю" різниця Про перший секс Займатися сексом