MENU
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Поради для Підлітків » Форум » Відносини » 6 секретів щасливих відносин
6 секретів щасливих відносин
OlenochkaДата: Четвер, 26.09.2019, 22:24 | Пост # 1
Постів: 3639
У цьому записі ви знайдете 6 секретів щасливого союзу. Введіть їх в життя, а між Вами буде ще краще!

Цікаво, в чому секрет щасливих відносин і як вони це роблять, що між ними так добре? У такому випадку, цей запис для вас! Нижче ви знайдете 6 секретів щасливих відносин, які змусять вас почати ставитися краще, ніж раніше.
6 секретів щасливих відносин

1. Ходіть на побачення
Особи, які перебувають у щасливих стосунках виходять на побачення. Це дійсно важливо, щоб на якийсь час вирватися з дому. Побачення не тільки можливість, щоб краще одягнутися і провести час в приємній манері, але перш за все, це зміцнення зв'язків між партнерами.


2. Приймайте одне одного
Не намагайтеся змінити іншу людину. Можна, звичайно намагатися усунути погані звички, але таким чином, щоб не було конфліктів. На благо відносин варто в першу чергу почати зміни з себе, і тільки потім виявляти помилки з іншого боку.

3. Знайдіть час тільки для себе
Це нормально, що перебуваючи у відносинах, ми хочемо проводити з людиною якомога більше часу. Але важливо час від часу відпочивати одне від одного. Заплануйте зустріч з подругою або організуйте собі вечір наодинці з хорошою книгою. Трохи туги піде вам на користь

5. Виявляйте собі почуття
Чим довше у відносинах, тим менше уваги приділяється ласкавим жестам. Це велика помилка! Адже те, що ми вже з ним довго, зовсім не означає, що нам потрібно менше фізичного контакту з ним. Тому варто частіше обіймати, цілувати і приділяти один одному увагу, так щоб весь час підігрівати атмосферу між Вами.

6. Говоріть чесно
Ваші відносини не будуть успішними, якщо ви будете мовчати про незручні речі. Ми повинні говорити про все, що не в порядку, тому що тільки тоді у нас є можливість працювати над цим. Головне-зрозуміти, що критика повинна служити відновленню відносин, а не взаємними образами.

4. Пробачити собі помилки
Ніхто не ідеальний, так що це абсолютно нормально, що ви можете зробити якусь помилку. Головне, щоб не зациклюватися до нескінченності, тому що любов-це також вміння прощати.

Джерело dlanastolatek
Прикрепления: 4848754.jpg(58.8 Kb)
 
OlenochkaДата: Понеділок, 30.09.2019, 15:17 | Пост # 2
Постів: 3639
Іноді для щастя, потрібно мовчати
 
Поради для Підлітків » Форум » Відносини » 6 секретів щасливих відносин
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук:
Нова відповідь
Ваше ім'я:
Текст повідомлення:
Код безпеки:

| Школа Любов Відносини Секс Тіло Здоров'я Життя |


::Все про дорослішання, менструацію, такі дні, дозрівання,безпечний секс,статеву зрілість та підліткові проблеми::