MENU
  • Page 1 of 1
  • 1
Поради для Підлітків » Форум » Відносини » Риси характеру, завдяки яким ви матимете хлопця
Риси характеру, завдяки яким ви матимете хлопця
OlenochkaДата: Субота, 26.10.2019, 12:42 | Сообщение # 1
Постів: 4149
Хочеш спокусити хлопця? У цьому записі знайдеш риси характеру, завдяки яким його отримаєш!

Ти, напевно, вже це знаєш, але не кожен хлопець звертає увагу тільки на зовнішність. Є й ті, для яких найважливіше характер дівчини. Дізнайся, яка поведінка є бажаною, коли в гру вступає зваблювання.


Цитата
Риси характеру, завдяки яким матимеш хлопця

1. Почуття гумору
Хлопці люблять дівчат, які мають почуття гумору, а та яка сміється над їхніми жартами, у нього матиме більше шансів, ніж така яка сидить з серйозним обличчям або з нудьою.

2. Відкритість
Якщо ти душа компанії, любиш зустрічатися з новими людьми і ніколи не стоїш в кутку, тоді  автоматично більш привабливою для хлопців. Однак у всьому потрібно мати помірність-якщо у тебе дуже багато колег, хлопці можуть злякатися, що ти фліртуєш.

3. Вірність
Всупереч розхожій думці, ввічливі дівчата більше подобаються хлопцям. Чим більше ти недоступна, тим краще. Хлопці люблять домагатися дівчину і її добиватися. Якщо занадто легко зможе Тебе спокусити, тоді він може почати турбуватися, що ти любиш стрибати з квітки на квітку. Крім того, коли для нього не є проблемою, може швидко втратити тебе інтерес.

4. Щирість
Це для хлопців одна з найважливіших речей у відносинах. Для нас чесність теж повинна бути важлива — зрештою, хто б хотів, щоб наша друга половина, що деякий час казаал не правду?

5. Дистанцію і почуття гумору
Жоден хлопець не хоче бути з принцесою, яка ображається на кожен жарт, і приймає все всерйоз. Відомо, що хлопці люблять тих дівчат, які сміються з їхніх жартів, краще до сліз!

6. Інтелект
Дівчина, з якою він хоче створити серйозні стосунки, повинна бути перш за все хорошим партнером для розмови. Визнай, ти б не хотіла бути у відносинах з симпатичним, але дурним хлопцем, чи не так? Пам'ятай, що інтелект-це сексуально!

Креативність
Нудьга це одна з найгірших речей, яка може виникнути у зв'язку. Хлопцеві не завжди хочеться брати все в свої руки, тому і ти повинна проявляти творчий підхід до ваших зустрічей.

Емоційна стабільність
Якщо не обраєжаєшся на хлопця без причини і не починаєш суперечок, а дрібниця не виводить тебе з рівноваги, то ти навпаки, кращий претендент на дівчину .


Вміння слухати і уважність
Хлопці мають іноді досить того, що вони повинні весь час бути мужніми, а самі при цьому також мають свої проблеми. Ідеальний партнер вислухає і запропонує свою допомогу, коли це необхідно.

Оригінальність
Уміння висловлювати свою думку, навіть тоді, коли інші мають різні погляди і виділення на фоні інших, - це якості, які хлопці дуже цінують в дівчатах. Отже, спробуйте виділитися з натовпу!Джерело dlanastolatek
Прикрепления: 1130419.jpg(32.4 Kb)
 
OlenochkaДата: Вівторок, 05.11.2019, 23:07 | Сообщение # 2
Постів: 4149
Цитата
Я б додала би ще доглянуті нігті
 
Поради для Підлітків » Форум » Відносини » Риси характеру, завдяки яким ви матимете хлопця
  • Page 1 of 1
  • 1
Search:
New reply
Імя:
Текст повідомлення:
Код безпеки:

| Школа Любов Відносини Секс Тіло Здоров'я Життя |


::Все про дорослішання, менструацію, такі дні, дозрівання,безпечний секс,статеву зрілість та підліткові проблеми::

15 запитань про секс Як досягти оргазм Біль при сексі Анальний секс Про поцілунки Позбуваємось синців завагітніти після першого разу Хлопець хоче сексу Як робити мінєт "Люблю" і "кохаю" різниця Про перший секс Займатися сексом