MENU
  • Page 1 of 1
  • 1
Поради для Підлітків » Форум » Відносини » 7 кращих способів як справити приємне враження на дівчину
7 кращих способів як справити приємне враження на дівчину
OlenochkaДата: Понеділок, 11.11.2019, 20:03 | Сообщение # 1
Постів: 4157
У цьому пості я представлю 7 кращих способів як справити враження на дівчину. Він особливо присвячений хлопцям.

Тобі важко підтримувати знайомство з симпатичною дівчина або будь-яка з якою знайомишся, тобі відмовляє? Прочитай цей пост, і можливо знайдеш спосіб справити враження на багатьох красивих дівчатЦитата
7 кращих способів як справити враження на дівчину

1. Будь джентльменом
Дівчата люблять хлопців такого типу! Будь культурним і дотримуйся правил хорошого виховання. Пропускай дівчат у двері, поступайся місцем в автобусі, а під час побачень плати за обох. Але пам'ятай, щоб не бути жорстким і не піддаватися. Де б не знаходився, проявляй високу культуру, не використовуй ненормативну лексику, не говори надто голосно і терпляче стій в чергах. Таким чином, будеш виглядати спокійним і вихованим.

2. Май свій стиль
Правда, важливіше характер, ніж зовнішність, але якщо будеш мати свій власний, оригінальний стиль, то швидше зверне на себе увагу. Крім того, дівчата люблять акуратних і стильних хлопців. Будеш видаватися ретельним,тим хто піклується про себе, чим звичайно сподобаєшся представниці прекрасної статі.

3. Будь відкритим і сміливим
Не бійся звертатися, або знайомитися з новими людьми, будучи тверезим! Або посміхайся і завжди будь готовий на пригоди. Навіть якщо хтось відмовиться від знайомства, не переживай і намагайся далі. Дівчатам дуже подобаються хлопці, в яких вистачає сміливості заговорити першими (таких у світі так мало!).

4. Будь рішучим
Ти повинен бути рішучим, тому не знайомся з кількома за раз. Подумай, хто тобі дійсно подобається, і показажи їй, що вона єдина і неповторна. Не стрибай з квітки на квітку і не знайомся з ким попало. Визнач собі чітку мету і прагни до неї. Будь впевнений в своїх почуттях і роби чіткі кроки. Безумовно, це одна з найбільш важливих характеристик у чоловіків.

5. Дивись серцем, а не очима
І не чимось ще... просто намагайся бачити в дівчатах важливих людей, не тільки ляльки, щоб грати. Відомо, що чоловіки дуже зосереджені на зовнішніх характеристиках у протилежної статі, проте варто пам'ятати, щоб важливий не тільки зовнішній вигляд дівчат, але і їх характер. Завдяки цьому дівчина буде знати, що вам подобається не тільки фізично, але і розумово. Для багатьох з них комплімент типу: „а ти розумна!"може бути дуже мотивуючим. Щоб справити враження на дівчину треба в ній також бачити внутрішню красу, і станеш в її очах більш цікавою людиною.

6. Май гарне почуття гумору
Дівчата люблять хлопців, з якими можна непогано посміятися, так як ті вважаються більш цікавими. Якщо будеш багато посміхатися, то звичайно, люди захочуть бути з Тобою і проводити час. Показажи дівчині, що з тобою не буде ні сумувати, ні нудьгувати!

7. Завжди слухай її уважно
Не від сьогодні відомо, що дівчата багато говорять (іноді-занадто багато). Намагайся, однак завжди уважно слухати, тому що для жінок це важливо. Зробіть дівчину важливою в очах. З терпінням слухай її скарги або проблеми і постарайся її підтримати. Нехай відчуває, що є в Тобі підтримка. Завдяки тому, більш тебе оцінить і буде довіряти.

Якщо ви знаєте інші способи як справити враження на дівчину, то обов'язково дайте знати в коментарі!


Джерело dlanastolatek.pl
Прикрепления: 7073204.jpg(83.5 Kb)
 
OlenochkaДата: Середа, 11.12.2019, 00:12 | Сообщение # 2
Постів: 4157
А що вам подобається?
 
Поради для Підлітків » Форум » Відносини » 7 кращих способів як справити приємне враження на дівчину
  • Page 1 of 1
  • 1
Search:
New reply
Імя:
Текст повідомлення:
Код безпеки:

| Школа Любов Відносини Секс Тіло Здоров'я Життя |


::Все про дорослішання, менструацію, такі дні, дозрівання,безпечний секс,статеву зрілість та підліткові проблеми::

15 запитань про секс Як досягти оргазм Біль при сексі Анальний секс Про поцілунки Позбуваємось синців завагітніти після першого разу Хлопець хоче сексу Як робити мінєт "Люблю" і "кохаю" різниця Про перший секс Займатися сексом