MENU
Слава Україні! Допомагаємо ЗСУ
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Поради для Підлітків » Форум » Відносини » Що робити, коли чужий хлопець вдарить по дупі?
Що робити, коли чужий хлопець вдарить по дупі?
OlenochkaДата: Субота, 14.12.2019, 10:37 | Повідомлення # 1
Повідомлень: 4513
У цьому пості я розповім вам, що ви можете зробити, коли незнайомець шльопає вас по дупі.
Немає нічого приємного в тому, як хтось чужий нас зачіпає, а коли він робить це, порушуючи нашу приватну зону то ще неприємніше. Якщо ти чесна дівчина, то не варто ігнорувати таку поведінку. Отже, як реагувати в ситуації, коли чужий хлопець торкається дупи? Нижче ви знайдете деякі з наших пропозицій, як слід відреагувати.



Що робити, коли чужий хлопець торкається дупи?

1. Поговори з ним
Не дозволяйте, щоб по всьому інциденту пройшло непомічено. Зупиніть його і запитайте, чому так вчинив і ввічливо поясни, що такого роду поведінка не повинна мати місця. Попередь його, щоб більше не допускав до такої дії, тому що в майбутньому може мати серйозні наслідки.

2. Накричи на нього.
Якщо ввічлива розмова не допомагає, або ти дуже сердишся, накричи на нього. Може тоді дійде до нього, що вчинив погано.


3. Попросіть кого-небудь про допомогу
Якщо поруч знаходиться хтось дорослий, попросіть його про допомогу. Дорослі мають різні способи, щоб говорити. До речі, хлопець побачить, що ти не одна, будеш почувати себе більш комфортно


4. Вдарь його
Хлопець вдарений жінкою, відчуває себе скрушеним. І якщо йому буде дуже боляче, він запам'ятає цю подію надовго і наступного разу буде тримати руки при собі. Крім того, Ти даси волю своєму розчаруванню. Якщо не вмієш, або боїшся вдарити його в обличчя, то можна сумочкою.

5. Повідомити про це в поліцію
Особливо, якщо ситуація повторюється, і от уже кілька разів намагалася втрутитися. Така поведінка, як поплескування по дупі, можна повідомити як порушення тілесної недоторканності. Тоді хлопчик отримає грошовий штраф або обмеження волі.
Не дозволяйте собою командувати і не дозволяйте, не повагу до Вашої персони!

А як би ти вчинила в такій ситуації? Дайте мені знати в коментарях!
Прикріплення: 7220399.jpg (93.2 Kb)
 
OlenochkaДата: Пятниця, 20.12.2019, 16:17 | Повідомлення # 2
Повідомлень: 4513
А у вас таке було?
 
OlenochkaДата: Пятниця, 24.01.2020, 00:15 | Повідомлення # 3
Повідомлень: 4513
Можна просто не реагувати , неадекватних вистачає
 
Поради для Підлітків » Форум » Відносини » Що робити, коли чужий хлопець вдарить по дупі?
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук:
Нова відповідь
Ім`я:
Текст повідомлення:
 
Код безпеки:

Школа • Любов • Відносини • Секс • Тіло • Здоров'я • Життя


Все про дорослішання, менструацію, такі дні, дозрівання,безпечний секс,статеву зрілість та підліткові проблеми

15 запитань про секс Як досягти оргазм Біль при сексі Анальний секс Про поцілунки Позбуваємось синців завагітніти після першого разу Хлопець хоче сексу Як робити мінєт "Люблю" і "кохаю" різниця Про перший секс Займатися сексом