MENU
Слава Україні! Допомагаємо ЗСУ
  • Сторінка 3 з 4
  • «
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • »
Поради для Підлітків » Форум » Почуття » Цікаві історії.....
Цікаві історії.....
OlenkaДата: Субота, 07.02.2015, 16:58 | Повідомлення # 31
Повідомлень: 3285
ДІВЧИНА В ДУШІ

1. Зняти одяг і покласти його у відповідні кошики для брудної білизни(біле з білим, кольорове з кольоровим)
2. Йти у ванну в пеньюарі. Зустрівшись з чоловіком або другом, нервово прикрити кожну оголену частину тіла і перейти на біг.
3. Придивитись в дзеркало і випнути живіт, щоб з'явилася можливість поплакатися і попхикати з приводу його появи.
4. Встати під душ. Шукати губку для особи, губку для pук, губку для ніг, велику губку і пемзу.
5. Перший pаз промити волосся шампунем "Чотири в одному" лабоpатоpії Garnier з вісімдесяти трьома вітамінами.
6. Повторно промити волосся шампунем "Чотири в одному" лабоpатоpий Garnier з вісімдесяти трьома вітамінами.
7. Використати бальзам-обполіскувач лабоpатоpії Garnier. Впродовж 15 хвилин не змивати його з волосся.
8. Очистити обличчя пpи допомозі маски, зробленої з яєць, змішаних з пpотеpтими абpикосами. Очищати протягом 10 хвилин.

9. Змити обполіскувач (ця опеpація повинна займати по меншій мірі 15 хвилин для повної впевненості в пpомитості косей)
10. Поголити пахви і ноги. Посумніватися, чи не коштує підбрити "під купальник", але, зрештою, задовольнятися епіліpующим воском.
11. Кpичати все що побажаєте, коли ваш чоловік або дpуг включає воду в якому-небудь дpугом місці.
12. Вимкнути душ.
13. Пpотерти усі вологі деталі душа. Побpизкати антибактеpіальним спpеєм піддон душа.
14. Вийти з душу. Витертися банним рушником величиною з дві Фpанції. Волосся обмотати другим рушником.
15. Обстежувати кожну частинку вашого тіла на наявність пpищика. У разі потреби атакувати його пpи допомозі нігтів або щипчиків-епілятоpа.
16. Повернутись до кімнати, завеpнутою в пеньюар, зі своїм рушником на голові.
17. Зустрівшись з чоловіком або дpугом, неpвово пpикpыти кожну оголену частину тіла і пеpейти на біг в стоpону ванни, де пpовести півтори години за одяганням.

ЧОЛОВІК В ДУШІ

1. Зняти одяг, всівшись на край ліжка. Все кинути в купу.
2. Йти до ванни голим. Зустрівшись з дружиною або подругою, не забути з сенсом напружити перед нею нижню частину пресу, щоб показати, що ви горді своєю штуковиною.
3. Подивитися в дзеркало на свій чудовий чоловічий торс і втягнути живіт, щоб подивитися чи накачані у вас черевні м'язи (відповідь - ні). Позахоплюватись розміром свого члена, почухати мошонку і уловити останній слід запаху, що йде від ваших пальців.
4. Встати під душ.
5. Не шукати губку, оскільки ви їй все одно не користуєтеся.
6. Вимити особу.
7. Вимити пахви.
8. Голосно зіпсувати повітря і здивуватися потужності і досконалій акустиці душової кабіни.
9. Вимити господарство і прилеглі області.
10. Вимити власний зад, залишивши, природно, волосся звідти на шматку мила.
11. Узяти неважливо який шампунь і вимити волосся.
12. Відсмикувати душову фіранку і подивитися в дзеркало як ви виглядаєте з усією цією піною на волоссі. Потім закрити фіранку.
13. Не забути попісяти.
14. Підмитися.
15. Вийти з душу. Не помітити усієї тієї води, що розлилася по підлозі через те, що ви погано запнули фіранку.
16. Частково витертися. Звичайно ж, залишити душову фіранку так, щоб вода з неї стікала на підлогу, а не в піддон душа.
17. Дивитися в дзеркало. Напружити м'язи, втягнути живіт, Знову захоплюватись величезними розмірами свого пеніса і так далі
18. Не обполіскувати після себе душовий піддон.
19. Залишити включеними підігрівши ванні і світло.
20. Повернутися до своєї купи ганчірок, залишених в кімнаті, просто-на-просто з рушником навколо торсу. Зустрівшись з дружиною або подругою, трохи відкрити рушник і пред'явити свого приятеля в усій красі з криком, типу, "Вау! Глянь на красеня"!

21. Кинути мокрий рушник на ліжко. За дві хвилини одягнутися у свій же брудний одяг

 
OlenkaДата: Пятниця, 20.02.2015, 20:03 | Повідомлення # 32
Повідомлень: 3285
Дивилася Голос Діти. Там була десятирічна дівчинка, так вона розповідала про те, як зустрічалася з хлопцем протягом 4 (!) років, а він її покинув, нічого не пояснивши, і як вона тепер страждає і не довіряє чоловікам.
Блін, та шоб у мене в 20 було таке особисте життя!
 
OlenkaДата: Субота, 21.02.2015, 16:13 | Повідомлення # 33
Повідомлень: 3285
Девушка моего брата попала в аварию, после чего ее парализовало, врачи сказали, что ходить она не сможет никогда. Думаю, не нужно объяснять в каком психологическом состоянии она находилась. Друзья, знакомые, наши родители, ВСЕ советовали ему ее оставить, ссоры дома были страшные. Дошло до того, что родители поставили ультиматум - либо ты ее оставишь, либо мы не хотим тебя больше видеть. После чего мой брат собрал вещи и ушел, устроился на еще одну работу (при том, что еще был студентом), а с девушкой поженились. Сейчас уже сынишке 2 годика, а с родителями не общаются до сих пор. Никогда не сдавайтесь и не предавайте своих близких, в этом, наверное, и весь секрет счастья.
 
OlenkaДата: Субота, 21.02.2015, 19:13 | Повідомлення # 34
Повідомлень: 3285
Він: - Алло.
Вона: - Алло, з чого б це?
Він: - Що саме?
Вона: - Ти дзвониш, 2:00 ночі.
Він: - Але ти не спиш.
Вона: - не сплю, але могла б.
Він: - Могла ....
Вона: - Навіщо ти подзвонив?
Він: - У тебе одне питання... а знаєш скільки у мене питань?
Вона: - не хочу знати.
Він: - у цьому вся ти.
Вона: - не треба зараз мене звинувачувати. пізно. все. крапка.
Він: - але ти хотіла почути мій голос.
Вона: - ні. з чого ти це вирішив.
Він: - ти ж не береш трубку на небажані дзвінки, і незнайомі номери. але ж?
Вона: - все змінилося.
Він: - ти не змінюєшся. поклади сигарету.
Вона: - я нічого не брала.
Він: - я сказав поклади.
Вона: - поклала...
Він: - адже ти намагалася мене забути. але у тебе не виходило. правда?
Вона: - ти мені подзвонив, щоб поупрекать?
Він: - а ця манера відповідати запитанням на запитання. не уникає моїх.
Вона: - ... правда
Він: - а чого ти зараз хочеш?
Вона: - яка різниця. все одно це дрібниці. і це зараз неможливо.
Він: - впевнена?
Вона: - більше ніж.
Він: - відкрий вікно.
Вона: - відкрила.
Він: - нічого не бачиш?
Вона: - а? ой ... навіщо?
Він: - навіщо я приїхав? просто хотів того ж, чого і ти. хотів почути твій голос. хотів побачити. відчути запах. я ж знаю, що та розмова 2 місяці тому був дурною помилкою. так, ти не винна. я сам... але можу це визнати. Бо ти моє все. Ти - моє життя. Без тебе я ніхто. скажи, а чому ти плачеш?
Вона: - я скучила.
Він: - ні, це більше, ніж скучила...
Вона: - ти правий.
Він: - впусти мене в своє життя. прости мене. дай мені руку.
Вона: - все одно мені нікуди від тебе не подітися...
Він: - посміхаєшся ... я чекав цього ...
Вона: - може ти покладеш телефон? я тут.
Він: - вибач.
Вона: - чому ти не приїхав раніше?
Він: - ти б не пустила.
Вона: - звідки ти знаєш?
Він: - я все знаю. особливо тебе. а тепер лягай спати, і знай, що тепер я нікуди не піду. як би ти не хотіла.
Вона: - я люблю тебе.
Він: - а я тебе.
 
OlenkaДата: Неділя, 15.03.2015, 00:49 | Повідомлення # 35
Повідомлень: 3285
Він залишився в мене ночувати, просто так, без сексу...Він поважав мої погляди на секс до шлюбу...І разом з тим, бачачи,що мені не вистачає ласки,був дуже ніжним)Лиш зараз розумію,що йому було не легко.А скільки ніжності було в його очах зранку... Жаль, я не розгледіла цього раніше. Дуже хочу поверернути його!
 
OlenkaДата: Понеділок, 15.06.2015, 00:05 | Повідомлення # 36
Повідомлень: 3285
Йшов хлопчик по дорозі. Світило сонце і раптом він спіткнувся і впав. Поранив ноги, збив чоло. І тоді образився хлопчик на свого Бога і сказав: Який же ти охоронець, якщо дозволив мені так боляче вдаритися. І пішов він іншою дорогою, Але не знав хлопчик, що попереду на тій дорозі, де він тільки що впав - лежала отруйна змія і смерть очікувала його. Пішов хлопчик по іншій дорозі і раптом почалася гроза. Побіг він до дерева, щоб сховатися від дощу, але знову впав і забився. І знову він сказав до Бога: Ти не дозволив мені навіть сховатися від дощу, який же ти охоронець після цього. І згорнув на третю дорогу. Але не побачив хлопчик, як блискавка вдарила в дерево, під яким він хотів сховатися і воно згоріло вогнем миттєво. Пішов хлопчик за третьою дорогою. Йшов він обережно, дивлячись під ноги і говорив: Не сподіваюся я на тебе більше, Бог, не охороняєш ти мене, не даєш йти по дорогах обраним мною. І раптом знову впав і зламав собі руку. Дика біль охопила його і зненавидів він свого Бога і сказав: Не вірю я більше в те, що ти є. Не піду я по дорогах, а піду через гори. Не допомагаєш ти, а тільки заважаєш. Але не знав хлопчик, що третя дорога нікуди не вела, а в кінці її була лише чорна прірва. І поліз хлопчик через гори. Важко було і тіло нило, але коли він дістався до вершини, то з висоти її побачив три дороги, і змію отруйну-на першій дорозі, і дерево обгоріле на другий, і прірва чорну на третій і зрозумів, що кожного разу Творець рятував його від загибелі ... і з тих пір став довіряти йому ...... Мораль ... запам'ятай - не все, що на перший погляд здається тобі невдачею, нею є. Можливо невдача - є велике благо для тебе, бо саме вона рятує від біди, до якої тебе не допустила. Не поспішай нарікати на долю, можлива вона до тебе дуже прихильна. Не завжди очі можуть побачити те, що попереду тебе.
 
OlenkaДата: Понеділок, 16.05.2016, 13:47 | Повідомлення # 37
Повідомлень: 3285
Знай себе цену

Однажды к Мастеру пришёл молодой человек и сказал:
- Я пришёл к тебе, потому что чувствую себя таким жалким и никчёмным, что мне не хочется жить. Все вокруг твердят, что я неудачник, растяпа и идиот. Прошу тебя, Мастер, помоги мне!

Мастер, мельком взглянув на юношу, торопливо ответил:
- Извини, но я сейчас очень занят и никак не могу тебе помочь. Мне нужно срочно уладить одно очень важное дело, – и, немного подумав, добавил: – Но если ты согласишься помочь мне в моём деле, то я с удовольствием помогу тебе в твоём.

- С… с удовольствием, Мастер, – пробормотал тот, с горечью отметив, что его в очередной раз отодвигают на второй план.
- Хорошо, – сказал Мастер и снял со своего левого мизинца небольшое кольцо с красивым камнем.

– Возьми коня и скачи на рыночную площадь! Мне нужно срочно продать это кольцо, чтобы отдать долг. Постарайся взять за него побольше и ни в коем случае не соглашайся на цену ниже золотой монеты! Скачи же и возвращайся как можно скорее! Юноша взял кольцо и ускакал. Приехав на рыночную площадь, он стал предлагать кольцо торговцам, и те поначалу с интересом разглядывали его товар. Но стоило им услышать о золотой монете, как они тут же теряли к кольцу всякий интерес. Одни открыто смеялись ему в лицо, другие просто отворачивались, и лишь один пожилой торговец любезно объяснил ему, что золотая монета – это слишком высокая цена за такое кольцо и что за него могут дать разве что медную монету, ну в крайнем случае серебряную.

Услышав слова старика, молодой человек очень расстроился, ведь он помнил наказ Мастера ни в коем случае не опускать цену ниже золотой монеты. Обойдя весь рынок и предложив кольцо доброй сотне людей, юноша вновь оседлал коня и вернулся обратно. Сильно удручённый неудачей, он вошёл к Мастеру.

- Мастер, я не смог выполнить твоего поручения, – с грустью сказал он. – В лучшем случае я мог бы выручить за кольцо пару серебряных монет, но ведь ты не велел соглашаться меньше, чем на золотую! А столько это кольцо не стоит.

- Ты только что произнёс очень важные слова, сынок! – отозвался Мастер. – Прежде, чем пытаться продать кольцо, неплохо было бы установить его истинную ценность! Ну а кто может сделать это лучше, чем ювелир? Скачи-ка к ювелиру да спроси у него, сколько он предложит нам за кольцо. Только что бы он тебе ни ответил, не продавай кольцо, а возвращайся ко мне. Юноша снова вскочил на коня и отправился к ювелиру.

Ювелир долго рассматривал кольцо через лупу, потом взвесил его на маленьких весах и, наконец, обратился к юноше:
- Передай Мастеру, что сейчас я не могу дать ему больше пятидесяти восьми золотых монет. Но если он даст мне время, я куплю кольцо за семьдесят, учитывая срочность сделки.
- Семьдесят монет?! – юноша радостно засмеялся, поблагодарил ювелира и во весь опор помчался назад.

- Садись сюда, – сказал Мастер, выслушав оживлённый рассказ молодого человека. И знай, сынок, что ты и есть это самое кольцо. Драгоценное и неповторимое! И оценить тебя может только истинный эксперт. Так зачем же ты ходишь по базару, ожидая, что это сделает первый встречный?
 
OlenkaДата: Вівторок, 21.02.2017, 10:22 | Повідомлення # 38
Повідомлень: 3285
У мене було 2 хлопця. У колишнього був на стільки великий член, що заняття з ним сексом у мене не викликало бурхливих емоцій. Йшла як на каторгу. Новий же мій мч просто шикарний в ліжку. Але є одне але, я з колишнім не возбуждалася зовсім, а з сьогоденні настільки сильно, що під час сексу він каже: "як же ти вся течеш!" І бере якусь ганчірку і витирає себе. У мене таке перший раз було, і мені перед ним соромно було.
 
OlenkaДата: Пятниця, 03.03.2017, 11:59 | Повідомлення # 39
Повідомлень: 3285
Вона носила одяг під колір зіниць,
він слухав собі уважно,
як вона виливала все,
що на душі нашкреблось.

Вона збиралась напитись доста,
він стримував її без осторог
для власного життя.
Вона хотіла піти в нікуди,

він не хотів її відпускати.
Вони вже чекали на вокзалі потяг,
тримаючись за руки і боячись зірватись.
Вона сиділа – безтурботна і ніжна,

а він був поряд, у страху промінні.
Вони сиділи у кав’ярні і пили чай,
хотіли словами зігрітись.
 
OlenkaДата: Пятниця, 03.03.2017, 11:59 | Повідомлення # 40
Повідомлень: 3285
В клубі сільському,під вечір,
Збирається молодь на танці,
Заповнивши душ порожнечі,
Алкогольним дурманом,щоб вранці,
Пізнати нестримну хіть оргій-
Віддатись гріху привселюдно,
Не стидаючись розквітлих магнолій,
Зором сонце встрічаючи блудним.
Під прихистком гнилого штахету,
Де трава заміняє їм ложе,
Дівчата роблять хлопцям м…ти,
Одна одної віком молодше.
Вже не люди,а секс-верстати,
Й це собі зараховують в лесть,
Де ж ваша честь загубилась,дівчата?
Скажіть,хлопці,де ж ваша честь?
Не розцвівши,краса зів`яне,
Аж на небі вже плаче Бог-
Він творив вашу вроду в пошані,
Ви ж її закутали в мох.
В чотирнадцять…Який там ще розум!
Приречені вже для біди,
Мов берізки, що зламалися в грози,
Й попливли по воді в нікуди…
 
OlenkaДата: Понеділок, 03.04.2017, 17:02 | Повідомлення # 41
Повідомлень: 3285
Хочу сексу на капоті!
Якшо дівка, то дивись в джинсах не приходь на таке дійство, бо поцарапаєш капота, тоді хлоп буде сердитий) тільки в міні-юпочці тре йти. Таку мудрість я засвоїла читаючи
 
OlenkaДата: Четвер, 01.06.2017, 19:18 | Повідомлення # 42
Повідомлень: 3285
Я людина віруюча і завжди молюся хоч і не ходжу в церкву. Мав таке співпадіння чи то випадок хм вже. Якось створив у вк запис що я електронік. В групі наші люди в "Poznan'i як шукав додаткову роботу якусь на вихідні.

Написала мені дівчина чи можу поремонтувати "випрямляч для волосся" вона принесла мені на роботу зі своїм хлопцем. Там була фігня кабель припаяти. Я подивився що воно коштує 200грн б/у
Враховуючи що я не вклав грошей ,робив у робочий час,вона студентка я вирішив грошей не брати.

І тут співпадіння роботі викидають і мені дають цілу купу адаптерів до ноутбуків робочих зі списаних ноутбуків.
Сумарна вартість яких напевне 4тис грн. Я буду потроху продавати і мати все літо квас бензин:) Така от істрія( Хоч я і корисливий мене завжди мучить совість та відповідальність. Мені важко мати справу з людьми....
 
OlenochkaДата: Неділя, 06.08.2017, 10:23 | Повідомлення # 43
Повідомлень: 4513
Просто повинна комусь це розказати, бо набридло вже. Мені 20. Тільки за сьогоднішній день зі мною стались такі пригоди. Перша. Переходжу я
спокійно собі дорогу на світлофорі, навпроти мене йде кучка мужиків
років 40, вони навмисне проходили дуже близько повз мене...і тут я
відчуваю чиїсь рухи рукою на своїй п'ятій точці, зі злючим поглядом
обертаю голову і бачу мені дурацько посміхається тупий-лисий-жирний-з
пузіщем мужик, ну це норм?!...виглядав не п'яним зовсім, а таке
робить.Фу! Противно! (Одягнена була зовсім не вульгарно якщо що) Друга
пригода. Переходжу дорогу зі своїм хлопцем, зупиняється таксі, щоб нас
пропустити...якийсь мужик висовує голову з вікна таксі і починає
верещати до мене - Шлюююха!... я така What?! І це я ще не розказую
детально про те, як ми з подругою сиділи на зупинці, зупинилась машина
біля нас і мужик за рулем крикнув - Скільки?!.. вже і посидіти на
зупинці норм не можна виявляється... так от, чому в Україні так багато
мужичар і хлопців, які дуже зневажливо ставляться до дівчат? Не знаючи
про них абсолютно нічого, незнайомок можуть накрити такими матами ...
це дуже сильно мене ображає...а потім дивуються чого в них дівчини нема.
Через таке бидло ввечері погуляти не вийдеш, не зіпсувавши собі
настрій...Що ви думаєте? Як з таким боротись?
 
OlenochkaДата: Пятниця, 02.03.2018, 10:12 | Повідомлення # 44
Повідомлень: 4513
В замку чути ключ який відмикає двері. Зайшла. Поставила ключі на дзеркало зняла верхній одяг і зайшла на кухню. Включила світло а там він. Злякалася. Та він підготував їй сюрприз. Чекав з вечерею свічками і вином. Присіла. Розлив вино. Говорили про сьогоднішній день. Пили вино. Посміхались один одному. Обоє знали чим все закінчиться. Непомітно дня них і бутилка солодкого кагору закінчилась. Спяніли. Сказав що прибере на столі вона може іти відпочивати. Та в неї були інші плани. Пішла в спальню. Одягнула еротичну білизну і лягла на ліжко. Прийшов він. З великими очима розглянув кожну частинку її прекрасного тіла. Вона хотіла підвестись і підійти до нього та він не дозволив. Підійшов сам і поцілував. Страстно, палко, гаряче. Одним поцілунком це закінчитись не могло. Провів язичком між її грудьми.Мурашки по тілу пробіглися. Він подивився в її очі які вже так сильно хотіли його і напав. Він вправно вилизув кожну клітинку її губей і клітора. Зупинила його.
-Тепер моя черга. - сказавши штовхнула його від себе і присіла на колінка. Її язичок швиденько обійшов весь член. Губи акуратно охоблювали і ненаситно сосали пеніс. Взяв за волосся.Підіймив. Повернув до себе спиною. Нахилив і ввійшов. Голосні стони пролунали вмить по всіх стінах в будинку. Вона цього хотіла. Таааааааак ще трохи провживши він відчув як її клітор зменшується. Які частіші і голосніші стають стони. Ооооооо тааааааааак. І тільки потоки сперми на її спині дали їй зрозуміти що насолоду він відчув сповна.
 
OlenochkaДата: Понеділок, 26.03.2018, 09:16 | Повідомлення # 45
Повідомлень: 4513
Не надо держаться за желания, в которые вы не верите. Я знаю, чего вы желаете. Вы должны научиться отказываться от этих желаний или желать вполне и по-настоящему. Если вы сумеете попросить так, что в душе будете вполне уверены в исполнении своего желания, то оно и исполнится. А вы желаете и тут же в этом раскаиваетесь, и потому боитесь. Все это надо преодолевать. Я расскажу вам одну сказку. 

И она рассказала мне о юноше, влюбленном в звезду. Он стоял у моря, простирал руки и взывал к звезде, он мечтал о ней и обращал к ней свои мысли. Но он знал или полагал, что знает: человек не может обнять звезду. Он считал, что это его судьба – любить светило без надежды на исполнение желания, и на этой мысли построил всю свою жизнь как поэму о покорности судьбе и немом, непрестанном страдании, которое сделает его лучше и чище. Но все его помыслы были направлены на звезду. Однажды он снова стоял ночью у моря, на высоком утесе, и смотрел на звезду, и сгорал от любви к ней. И в миг величайшей тоски он сделал прыжок и ринулся в пустоту, навстречу звезде. Но в самый миг прыжка он подумал c быстротой молнии: это же невозможно! И тут он упал на берег и разбился. Он не умел любить. Если бы в тот миг, когда он прыгнул, у него нашлась душевная сила твердо и непреклонно поверить в исполнение желания, он бы взлетел и соединился со звездой. 

Герман Гессе, "Демиан"
 
Поради для Підлітків » Форум » Почуття » Цікаві історії.....
  • Сторінка 3 з 4
  • «
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • »
Пошук:
Нова відповідь
Ім`я:
Текст повідомлення:
 
Код безпеки:

Школа • Любов • Відносини • Секс • Тіло • Здоров'я • Життя


Все про дорослішання, менструацію, такі дні, дозрівання,безпечний секс,статеву зрілість та підліткові проблеми

15 запитань про секс Як досягти оргазм Біль при сексі Анальний секс Про поцілунки Позбуваємось синців завагітніти після першого разу Хлопець хоче сексу Як робити мінєт "Люблю" і "кохаю" різниця Про перший секс Займатися сексом