MENU
Слава Україні! Допомагаємо ЗСУ
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Поради для Підлітків » Форум » Почуття » Ласкаві слова для дівчат
Ласкаві слова для дівчат
girlorgДата: Неділя, 09.09.2012, 22:37 | Повідомлення # 1
Повідомлень: 1717
1.Сонце
2 Мила
3.Кохана
4......
 
girlorgДата: Понеділок, 09.06.2014, 15:37 | Повідомлення # 2
Повідомлень: 1717
БазявкаПустункаБарбіБархатистаОксамитоваБедняшенькаНезрівняннаБездонні очіШалено хорошаБеленочекБілочкаБілкаБерізкаБерізкаБесеночекЗапашнаБлискучаБогиняДіамантоваБубликБебіВедьмочкаПрекраснаВерблюдВеснянаГілочкаВишняПовіт ряКоханаХвилюючаЧарівнаВоськліцательнаяЧудоваВразливаЗапаморочливаГолубкаГолубокГолубонькаГраціознаДівчинкаДевчончикДевчонишДевчонишекДевчон ишкаДельфінчикЧудасіяДовгожданаДорогаДорогоціннаДушевнаДушкаЗапашнаДияволДюдюкаЄдинаЇжачокБажанаПерлинаПерлиннаЖиттєрадіснаЖиття мояЖ.пкаЗабавникЗайченяЗайчикЗайченяЗайчикПринаднаЗайченяЗіркаЗірочкаЗвездуленокЗвездуленькаЗвездулечкаЗвірЗверенокЗвереночекЗверулечкаЗверу лькаЗверушенькаЗверушечкаЗвіряткоЗолотаЗолоткоЗіронькаЗоречкаГрайливаІгруленокІгруленочекІгрулечкаІгрулькаІгрушаІграшкаДивовижнаРодзинкаВито нченаЩо інтригуєЩираКрапелькаКарапузКицяКисикКицькаКисулечкаКицькаКисуленочекПолуничкаКнопочкаКозочкаКозюлечкаЦукерочкаКоролеваКотеняКошеняткоКотикК отопусикКішечкаКрасуняКрасиваКрокодилКрихітнаКрохотулькаКришившиКрихточкаКрихтаЛялечкаЛапкаЛапонькаЛапочкаЛапуленокЛапулечкаЛапунечкаЛапусен ишЛапусяЛапочкаЛаскаваЛастенаЛастівкаПелюсткаЛипкаЛіпонькаЛіпочкаЛисеняЛісеночекЛисичкаЛісонькаАркушикЛісулечкаЛісулькаПроменистаПромінецьПр оменистаЛевеняКоханаЛюбов мояЖовтецьМальокМаленькаМаляткоМалишоночекМалюськаМаляткоЩо вабитьМартишонокМріяКрасунькаМилаМилаМонстрікМоргальчикМетеликМудраМуреночкаМурзікМурзілкаМуркаВоркітМурочкаМишенокМишеночекНеймовірнаНіжнаН енагляднаНенаситнаЧарівнаНеповторнаНосикНессиЧарівливаХмарка пухнастаОбожненаСпокусливаОзера очей твоїхПустотливаОленяОлененочекСліпучаОчаровашкаОчаровулечкаОчаровунчикОчаровушаПриголомшуючаПандочкаПельмешкаПерсикСобачкаПривабливаЩо полонитьПоночкаПопочкаЧудоваПрекраснаСпокусникКрасаПривабливаПринцесаПустункаПташкаПташкаПташеняПтицяПташкаПупокПусикПухнастаПушокПушочекБдж ілкаЩо п"янитьРадость душі моїйРідкаРезвуньяРіднаРіднаРідненькаТрояндочкаРозуленькаРомантичнаРосаРосинкаРозкішнаРусалкаРусалочкаРибенокРибкаРибкаРибочкаРижокРижулькаРи сьРисеночекРиськаРисюленокРисюльчикСамочкаСвітло душі моїйСвітлаСвітлякСексуальнаСердечкоСерце моєСимпатичнаСимпомпомчикСяянняКазкаКазковаСладенькаяСолодкаСолодкаСолодкістьСмішинкаСмешуляСмешулькаСнігуронькаСніжинкаСніжкуСнежоночекСнеж улькаКарколомнаСовеняСонечкоСосочкаСоковитаСтеблинкаПристраснаСтрункаЩастя моєТаємничаТалановитаТеплаТепленькаТигрТигрТігруленькаТігрульчикТігруляТігрушаТихаТрепетнаЗворушливаТростинкаТростіночкаПрацелюбнаУвлекатель наяДивнаУмілаРозумнаРозумнаРозумникЧарівнаКаченяВитонченаУтяФантастичнаФеєричнаФеноменальнаФеяХорошаКрихкаХрюнделечекЦарицяЦарственаКвіточка КвіткаКвіточкаЦветулечкаЦипленочекКурчаЧародійкаЧарівливаБісикЧистаПлотськаЧутливаДивнаДиво карооке (блакитнооке, четирехглазоє)ШалунішкаПустухаЩо шокуєЖартівливаЩедраЕкзотичнаЕлегантнаЕротичнаЮморенокЮморнаяЯгідкаЯскраваЯсна
 
girlorgДата: Вівторок, 17.06.2014, 01:22 | Повідомлення # 3
Повідомлень: 1717
Давай забудемо, що нас було двоє. ❤
 
girlorgДата: Понеділок, 03.11.2014, 19:30 | Повідомлення # 4
Повідомлень: 1717
 
OlenkaДата: Вівторок, 19.05.2015, 18:45 | Повідомлення # 5
Повідомлень: 3285
Як же приємно, коли вже приходиш додому, а від тебе все ще досі пахне коханою людиною
 
knopaДата: Понеділок, 09.11.2015, 12:49 | Повідомлення # 6
Повідомлень: 763
Perdona si te llamo amor
 
knopaДата: Пятниця, 13.11.2015, 12:08 | Повідомлення # 7
Повідомлень: 763
Приїжджай до мене.
Я зроблю тобі чай.
 
knopaДата: Неділя, 15.11.2015, 16:12 | Повідомлення # 8
Повідомлень: 763
Тобі терміново треба мої обійми
 
knopaДата: Середа, 23.12.2015, 10:26 | Повідомлення # 9
Повідомлень: 763
Тааа...я знаю ти любиш бути сама)). Але є плюси...
Буду допомагати одягатись коли ти сонна....виключати ноут та світло коли ти "відрубаєшся".
Заставлятм тебе їсти вночі... читати наніч тобі книги...) Витягатиму гуляти....фільми,театр,квести.,піццу,
А ще я би розплутував твої навушники....
Ще би підказував що одягнути....та випрамлював тобі кудряшки. І ще багато багато дрібниць)))
Мені б хотілось б тебе відвести в караоке бар і щоб ти там співала:)) Я геній зла;)))
 
knopaДата: Субота, 06.02.2016, 07:20 | Повідомлення # 10
Повідомлень: 763
Я просто хочу тебе поруч, проводити з тобою вечори, цілувати в щічку, губи, шию, просто обіймати так, як ніколи, відчувати стук сердечка на своїй рукі, просто бути разом, мені добре з тобою, ти наче той, мій художник, який додав краски в моє життя, я закохалася у тебе, я люблю тебе❤
 
Поради для Підлітків » Форум » Почуття » Ласкаві слова для дівчат
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук:
Нова відповідь
Ім`я:
Текст повідомлення:
 
Код безпеки:

Школа • Любов • Відносини • Секс • Тіло • Здоров'я • Життя


Все про дорослішання, менструацію, такі дні, дозрівання,безпечний секс,статеву зрілість та підліткові проблеми

15 запитань про секс Як досягти оргазм Біль при сексі Анальний секс Про поцілунки Позбуваємось синців завагітніти після першого разу Хлопець хоче сексу Як робити мінєт "Люблю" і "кохаю" різниця Про перший секс Займатися сексом