MENU
Слава Україні! Допомагаємо ЗСУ
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Поради для Підлітків » Форум » Почуття » Я ніколи не міг зрозуміти деяких дівчат.
Я ніколи не міг зрозуміти деяких дівчат.
girlorgДата: Неділя, 13.01.2013, 20:39 | Повідомлення # 1
Повідомлень: 1717
Вони обзивають хлопців мужланами за відверті компліменти, а після, мовчки дістають з чохла кенон і фотографуються в ліфчику на витягнуту руку. Навпроти аватарки стоїть статус: “таке щастя дістанеться одному-єдиному, а решта витріть слюні”. Їх приходиться витирати від сміху з монітору. А кому дістанетесь, я й так знаю. Ставлення хлопця до дівчини залежить від її зовнішнього вигляду і розміру мозгів, а не грудей. Ви бавитесь в крутих сучок з сигаретами в руках і кепках 228. Вульгарно намальовані, обтягнуті довжелезними шкіряними чоботами, що не слово то мат. Шмари. Справжня дівоча краса загубилась десь в бидло-барах. Пафосно кричите, що чоловіки козли, і їм потрібен лише секс. А ви можете дати щось більше? Ви можете подарувати цікаве спілкування, весело проведений час, підтримку, ніжність…продовжувати?? Яке нахрен спілкування, коли книжки в житті не прочитали. Думаєте, що Венеція- це отой бар, де після 12 жива музика. Постите розумні цитати на стінах, але навіть не спроможні загуглити і дізнатись біографію автора. Тому, коли хлопець зацікавлений лише вашим задом і грудьми,можливо, варто подивитись на себе ? Та вам не до того. Біля вас реальні, на вашу думку, пацани. Вони чоткі, в чорному, прямо бандіти, серйозні, за ними, як за кама’яною стіною. Хоча насправді, це запухлі червоні рожі з вічним перегаром, з якими ви сидите в пластикових барах. І знаєте, мені вас абсолютно не жаль. Мені жаль ваших батьків, котрі в 90-ті метались по роботах, щоб вас виростити. І вони аж ніяк не хотіли, аби їхня дочка десь в 2 ночі “ликала” під столом бидлану, котрий попиває пиво з одноразового стаканчика. (с)
 
girlorgДата: Субота, 25.05.2013, 19:59 | Повідомлення # 2
Повідомлень: 1717
а говорити про чуже сміття..
яка мені різниця, хто з ким спить?
У мене й за своє життя
Добряче голова болить.
 
Поради для Підлітків » Форум » Почуття » Я ніколи не міг зрозуміти деяких дівчат.
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук:
Нова відповідь
Ім`я:
Текст повідомлення:
 
Код безпеки:

Школа • Любов • Відносини • Секс • Тіло • Здоров'я • Життя


Все про дорослішання, менструацію, такі дні, дозрівання,безпечний секс,статеву зрілість та підліткові проблеми

15 запитань про секс Як досягти оргазм Біль при сексі Анальний секс Про поцілунки Позбуваємось синців завагітніти після першого разу Хлопець хоче сексу Як робити мінєт "Люблю" і "кохаю" різниця Про перший секс Займатися сексом