MENU
Слава Україні! Допомагаємо ЗСУ
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Поради для Підлітків » Форум » Почуття » Скільки язиків було у тебе в роті?
Скільки язиків було у тебе в роті?
girlorgДата: Середа, 07.08.2013, 22:49 | Повідомлення # 1
Повідомлень: 1717
Скільки язиків було у тебе в роті?(з скількома хлопцями ти цілувалася)
 
girlorgДата: Пятниця, 09.08.2013, 20:00 | Повідомлення # 2
Повідомлень: 1717
Признавайтесь!!!
 
knopaДата: Пятниця, 29.09.2017, 09:28 | Повідомлення # 3
Повідомлень: 763
Моїй дівчини 27 років, ну в принципі як і мені.
Вчора вирішили поговорити про приватне.
Дійшла мова про кількість секс-партнерів в кожного. Ну я назвав їй своє скроне число і сказав, що не дуже досвідчений в цьому. Це в принципі правда.

Коли її запитав, а вона сказала "А Я ЩО ПАМ'ЯТАЮ". Попросив сказати хоть приблизно, відповіла, що більше 10-ти це точно.. Мене це здивувало. Думав ну 2 чи 3. А тут більше 10.

Запитав чи пробувала анальний секс ( В нас ще його доречі не було. Не так давно разом. Не хотів поспішати). Вона сказала "ЗВИЧАЙНО І БАГАТО РАЗ, І БАГАТО З КИМ", Потім дізнався, що перший раз анальний секс був в 16 років. В мене був шок.
Здається і дівчина нормальна, і розумна. Но відповіді ввели мене в ступор. Думаю, чи це я якийсь не правильний? Чи це я відстав від цього життя?

А як Ви взагалі вважаєте, це нормально? Я про кількість партнерів в 27 років, і анальний секс з багато з ким, і в 16 років?
 
Поради для Підлітків » Форум » Почуття » Скільки язиків було у тебе в роті?
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук:
Нова відповідь
Ім`я:
Текст повідомлення:
 
Код безпеки:

Школа • Любов • Відносини • Секс • Тіло • Здоров'я • Життя


Все про дорослішання, менструацію, такі дні, дозрівання,безпечний секс,статеву зрілість та підліткові проблеми

15 запитань про секс Як досягти оргазм Біль при сексі Анальний секс Про поцілунки Позбуваємось синців завагітніти після першого разу Хлопець хоче сексу Як робити мінєт "Люблю" і "кохаю" різниця Про перший секс Займатися сексом