MENU
Слава Україні! Допомагаємо ЗСУ
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Поради для Підлітків » Форум » Почуття » Я старомодний
Я старомодний
girlorgДата: Вівторок, 29.10.2013, 21:19 | Повідомлення # 1
Повідомлень: 1717
Я старомодний. Я думаю, що пристойні дівчата не ходять по клубах. Їм там шукати нічого.

Я старомодний. Я вважаю, що можна забити на все, щоб провести з коханою людиною ще хоча б 5 хвилин. І відмовитися від багато чого, щоб ці 5 хвилин тривали довше.

Я старомодний. Я думаю, що відносини будуються на довірі. І якщо говориш «я тебе люблю», то ці три слова зобов'язують. Хоча б до того, щоб боятися втратити довіру.

Я старомодний. Я вважаю, що дівчина повинна вести себе пристойно. Пристойність дівчини - головне достоїнство її хлопця.

Я старомодний. Я думаю, що дівчині недозволено лаятися матом. Лаються баби, ане дівчата.

Я старомодний. Я вважаю, що гуляща дівчина - не дівчина. Вона просто дура.

Я старомодний. Якщо дівчина моя, то вона моя. У всіх відношеннях. І тільки моя.

Так, я старомодний. І цю стару моду я передам своїм синам, як мій батько передавмені її від діда. Тому в нашому роду завжди любили і поважали своїх матерів, дружин і дочок.
 
girlorgДата: Неділя, 01.06.2014, 22:54 | Повідомлення # 2
Повідомлень: 1717
 
Поради для Підлітків » Форум » Почуття » Я старомодний
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук:
Нова відповідь
Ім`я:
Текст повідомлення:
 
Код безпеки:

Школа • Любов • Відносини • Секс • Тіло • Здоров'я • Життя


Все про дорослішання, менструацію, такі дні, дозрівання,безпечний секс,статеву зрілість та підліткові проблеми

15 запитань про секс Як досягти оргазм Біль при сексі Анальний секс Про поцілунки Позбуваємось синців завагітніти після першого разу Хлопець хоче сексу Як робити мінєт "Люблю" і "кохаю" різниця Про перший секс Займатися сексом