MENU
Слава Україні! Допомагаємо ЗСУ
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Поради для Підлітків » Форум » Почуття » Колись тобі це все набридне повір...
Колись тобі це все набридне повір...
girlorgДата: Вівторок, 12.11.2013, 19:31 | Повідомлення # 1
Повідомлень: 1717
Колись тобі це все набридне повір....Я знаю що я для тебе не є всесвітом і ти не живеш мноюЯ не хочу щоб мені було боляче

Ти не готова пожертвувати не важливим для тебе заради мене?(нас)я ж люблю тебя не причиняй мне боли
 
girlorgДата: Субота, 30.11.2013, 18:58 | Повідомлення # 2
Повідомлень: 1717
Я не можу і дня без твоєї посмішки.І на землі нема рідніших за тебе.Ти ангелочок мій.Я кожну минуту дякую Богові що він мені подарував
тебе,такого милого,ніжного,хорошого,рідненького,і красивого!Котеня дякую
що ти в мене є!Ти самий самий найрідніший!Я тебе дуже сильно кохаю,І
кохатиму все своє життя.Я твоя навіки.
 
girlorgДата: Субота, 18.10.2014, 21:52 | Повідомлення # 3
Повідомлень: 1717
З часом в кожного хлопця настає така мить в житті, коли він хоче бути постійно поруч з своєю дівчиною, її відчувати в своїх міцних обіймах, ніжно, повільно торкатися її волосся, цілувати її маленькі солодкі вуста, милуватися її чарівними карими очима в яких він, бачить себе маленьким хлопчиком. для якого в цей момент більше нічого не потрібно
 
girlorgДата: Четвер, 23.10.2014, 23:29 | Повідомлення # 4
Повідомлень: 1717
дівчина може бути сонечком і головним щастям в житті. вся справа в тому хто ти для неї є
 
girlorgДата: Пятниця, 07.11.2014, 09:49 | Повідомлення # 5
Повідомлень: 1717
Їхав собі у автобусі. Зайшла одна гарнюня. Я вже відкрив було рота, щоб познайомитись з нею, але між нами встав її новенький iPhone, а в мене з'явився комплекс неповноцінності, бо маю бюджетний старенький Nokia.
 
girlorgДата: Неділя, 09.11.2014, 16:20 | Повідомлення # 6
Повідомлень: 1717
Боляче коли нас залишають дорогі нам люди... Боляче коли нас обманьоють, зраджують... В кожного ця біль різна, бо для кожного та людина була по різному важливою. Тою людиною міг бути хтось з батьків, кохана людина чи друг... Але біль вони приносять дуже сильну. Коли вони мовчки стають і йдуть, а ти неможеш нічого зробити... навіть крикнути! Коли людина яку ти вважала частинкою себе, всім дорогим що було в тебе! Просто небачить тебе хоча ти стоїш напроти неї! Що замість того щоб поцілувати зранку вона опускає очі і проходить мимо, щоб як завжди обняти тебе чи взяти твою руку і міцно міцно стиснути у своїй вона пересідає від тебе. На кожне твоє слово вона не відповідає, просто ігнорує, і коли ти задаєш їй питання в лоб:" ти ігноруєш?", у відповідь холодне і байдуже:"я? тебе? ні!" від цих слів ніби мало полекшати, але ні бо ти знаєш що це брехня! А в голові твоїй тисячі питання з закінченням "в чому моя вина, що я не так зробила?" Тобі боляче від немоти, що ти нічого неможеш зробити, крім того як усміхатись при ньому і дома ревіти в подушку щоб мама не чула і недокучала питання"що сталось". Ти хочеш рвати на собі волося, коли згадуєш як було колись, як він дзвонив просто так, щоб поговорити... Ти ненавидиш тишину і натомість всі твої сусіди слухають разом з тобою музику, таким чином ти вбиваєш тишину телефону.. знаходеш собі якесь діло, робиш всі заданні завдання на парах щоб хоч чимось зайняти себе від думки як колись було... Ти тепер навіть телефон в руки не береж бо нехочеш натрапити на ваші смс, ти ще ненабралась сміловості щоб їх видалити. Ти ламаєш собі голову чому так??? Ти була впевнена що він перший прибіжить до тебе з вибаченнями, бо в цій ситуації ти не винна, в цій ситуації ти жертва... Але йому похуй... Йому по хую як ти, як ти себе почуваєш без його дзвінків, його спілкування! Йому ахуєнно і без тебе! Зараз він спілкується з іншою дівчинкою, як з тобою, як з тобою колись.. він дивиться на неї як на тебе колись... Зараз ти б віддала все за такі погляди, але ти знаєш що щоб ти вже не віддала ти вже нічого не повернеш на зад!!! 
Є ТАКІ РЕЧІ ЯКІ ВЖЕ НІКОЛИ НЕ БУДУТЬ ,ТАК, ЯК КОЛИСЬ! 
НАЖАЛЬ ЦЕ ПРАВДА!
 
girlorgДата: Четвер, 13.11.2014, 18:44 | Повідомлення # 7
Повідомлень: 1717
Схоже на те, що ти вже зійшла з розуму. Або це початок кінця. Взагалі, якщо ти впевнена що він тобі зраджує і тебе це не влаштовує то кидай його. І не займайся дурницями. Але якщо тобі 16 то успіху)
 
girlorgДата: Неділя, 16.11.2014, 14:44 | Повідомлення # 8
Повідомлень: 1717
Минуле не вернуть,
не виправить минуле,
а час не зупиняється а молодість біжить,
і миті жодної неможна повернути,
і за минулим плакати не варто!
Р.S Якщо людина з минулого має бути з тобою то її неварто повертати самій,якщо вона твоя то доля зведе тебе з нею знову...
 
girlorgДата: Понеділок, 17.11.2014, 20:16 | Повідомлення # 9
Повідомлень: 1717
Неужели люди перестали ценить по настоящему дружеские, искренние отношения. Понятие дружбы поменяло свой истинный смысл. Чаше люди ищут выгоду, удобство в своих связях. Нас окружают множество людей и все равно мы одиноки. Лишь не многие способны выслушать и в лучшем случае понять. Давайте будем добрее, ближе к своим друзьям!
Неужели люди перестали ценить любовь. Сейчас слова "я тебя люблю" можно сказать любому,даже без чувств. 
Почему люди считают, что имеют право разрушать чужие жизни? Уходя, обижая, не звоня, бросая на ветер слова… Вы что, Боги, чтоб решать кому мучиться, а кому жить счастливо? Если уж сказал «Люблю», то будь добр любить до последнего вздоха. Если сказал «Обещаю», то разбейся в лепёшку, но сдержи обещание. Если произнёс «Не отпущу», то сделай всё, чтоб остаться. В противном случае, какой смысл жить, если каждое ваше слово равноценно нулю и не имеет значения?
Мир настолько сгнил, что даже влюбиться в кого-то, самый большой риск, что это окажется не взаимно или агрессивно воспринято. Люди разучились любить, миром правят потребительские отношения.
 
OlenochkaДата: Неділя, 20.08.2017, 10:47 | Повідомлення # 10
Повідомлень: 4515
Колись, я був стидливий та дурний..а зараз так по полочках можу описувати свої емоції що аж занадто. наприклад тебе зовсім не соромлюся а
розумію що в майбуиньому хочу знати тебе тісніше. Не знаю чому але я не
перепис взагалі з багатьма людьми....а коли пишу тобі то є якесь
розуміння того що ти доросла розуміюча сформована особистість і просто
хороша людина. Не знаю чому але так вже є..коли я переписуюсь з тобою
мені спокійно. Дивно
 
Поради для Підлітків » Форум » Почуття » Колись тобі це все набридне повір...
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук:
Нова відповідь
Ім`я:
Текст повідомлення:
 
Код безпеки:

Школа • Любов • Відносини • Секс • Тіло • Здоров'я • Життя


Все про дорослішання, менструацію, такі дні, дозрівання,безпечний секс,статеву зрілість та підліткові проблеми

15 запитань про секс Як досягти оргазм Біль при сексі Анальний секс Про поцілунки Позбуваємось синців завагітніти після першого разу Хлопець хоче сексу Як робити мінєт "Люблю" і "кохаю" різниця Про перший секс Займатися сексом