MENU
Слава Україні! Допомагаємо ЗСУ
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Поради для Підлітків » Форум » Почуття » Хочу поділитися з вами своєю найбажанішою фантазією (завчасн
Хочу поділитися з вами своєю найбажанішою фантазією (завчасн
girlorgДата: Середа, 14.01.2015, 20:38 | Повідомлення # 1
Повідомлень: 1717
Хочу поділитися з вами своєю найбажанішою фантазією (завчасно прошу вибачееня за помилки та інше)
В пориві страсного поцілунку ми з дівчиною входимо до напівтемної кімнати з великим ліжком, наякому шовкове червоне одіяло. кімната освітлюється тільки за допомогою свічок. я лягаю і спотерігаю як вона повільно роздягається і йде допомагати роздягнутись мені. коли ми оголені повністю, я ложу її під себе і ніжно пристібаю наручниками да ліжка, після чого одягаю на неї кляп. вона цього не очікує, їй страшно але цікаво, вона не пручається. я дістаю холодний ніж і повільно проводжу лезом по тілу від обличчя до ніг, не залишаючи порізів. коли доходжу ножем майже до кінця, трохи додаю сили, роблячи легенький поріз. потрохи виступає кров. я її цілую і проводжу язиком по тілу до порізу. злизую кров, проте не ковтаю. у мене губи та язик в крові, їй страшно і трохи боляче але вона не кричить і не пручається, навіть не намагається, швитше тихенько стогне від певного задоволення. далі я їй роблю куні з кровю у роті. коли вона кінчає, я жорстко їй вставляю та повільно але з жорстокістю та постійним прискоренням доводжу діло до кінця. за мить до того як я кінчаю, витягую і спускаю на обличчя
п.с. хлопець 18 років
п.с.с. як вам така фантазія?
 
OlenkaДата: Субота, 06.05.2017, 21:19 | Повідомлення # 2
Повідомлень: 3285
Сексу не було тиждень. І сьогодні я вирішила, що мій улюблений просто зобов'язаний мене трахнути. Увечері ми зустрілися і пішли гуляти. Вирішили вийти за межі міста. Ми йшли повз поля з картоплею і гречкою. Пристрасні поцілунки і усвідомлення того, що він тебе хоче зробили свою справу. Ми не втрималися і вирішили зайнятися цим посеред поля. Він повалив мене, почав цілувати, роздів мене і трахнув. Це офігенно відчуття, коли твій улюблений в тобі, а в 5 метрах від вас ходять люди і нічого не підозрюють, але нас це збуджує ще більше і ми кінчаємо разом. Потім піднімаємося, одягаємося і йдемо далі гуляти, щасливі і люблячі один одного)
 
OlenochkaДата: Понеділок, 02.10.2017, 11:04 | Повідомлення # 3
Повідомлень: 4511
Летіла сьогодні в літаку, і там була стюардеса молоденька полячка ... Красива, але така боязка. Нещодавно, мабуть, працює. Так от поки вона
жестами показувала інструктаж, я уявляла, як я її заманила, почала
чіплятися, стягнула зубами трусики і вилизувала її всю! А потім гралася б
з нею своїм вібратором ... Вона спочатку боялася б, а потім стогнала
голосно! Це при тому що в мене ще ніколи не було досвіду з дівчиною,
поки тільки мрію. Оселилася в готелі, буду всі ці свої фантазії
згадувати і теребонькати ...
 
OlenochkaДата: Понеділок, 15.01.2018, 10:16 | Повідомлення # 4
Повідомлень: 4511
В залі, в який я ходжу, дівчина тренер дівчат вагітна. І кожного разу, коли я її бачу, у мене виникає якесь нав'язливе бажання зайнятись з нею сексом. Прям до стояка, аж займатись незручно  
У неї гарне, підтягнуте тіло і просто шикарна попа. Ловлю себе на думці, що вже починаю мріяти про секс з нею у тому ж залі..
Це дивно? Я збочинець?
 
OlenochkaДата: Четвер, 05.07.2018, 18:11 | Повідомлення # 5
Повідомлень: 4511
Обожнюю гру з коханим, типу "я не дам і не проси!" Перший час він не розумів моїх ігор і здавався.За рік зрозумів, що мене це заводить. А як може не завести, коли він готовий рвати на тобі одяг від пристрасті?
 
OlenochkaДата: Неділя, 23.12.2018, 13:35 | Повідомлення # 6
Повідомлень: 4511
Був одружений майже 3 роки,потім з дружиною розійшовся.Завжди подобалась теща.Мій тесть багато вживав алкоголю,і я розумів що тещі не хватало уваги.Якось я добряче випив,та помітив, що колишня теща була у мережі у вайбері,написав доброго вечора,як ваші справи?Як робота?Вона відписала все нормально,і вийшла з мережі.Я подумав що ворогназавжди...через декілька днів,моя колишня теща написала мені:а ти як?Що нового?Я відписав що все нормально,працюю.Потім ми ще декілька днів спілкувались,я був випивший,та запитав як чоловік?(колишній тесть)Вона відписала що як завжди бухає,не приділяє мені уваги.Напевно на тверезу голову я б не написав таке:Мені вас дуже шкода,не розумію вашого чоловіка,як такій красивій жінці не приділяти увагу?Вона почала соромитись,відписувати що я перебільшую..але я стояв на своєму.Після того ми домовились зусрітись,та просто поспілкуватись.Я замовим кабінку в кафе,спочатку ми пили каву,говорили по душам,потім я запропонував,випити щось з алкоголю,колишня теща була не проти.Потім я вийшов покурити,теща вийшла зі мною,я не очікував що вона також курить,я угостив цигаркою,та ми зайшли знову в кафе.Потім вона добре випила і запросила мене на танець.Коли я обійняв свою колишню тещу,я зрозумів або сьогодні або ніколи.Спочатку я однією рукою тримав свою тещу за руку,а друга рука була чуть вище попи.Я запитав чи можна понагліти,і опустити руку нижче?Вона відповіла що тобі все можна.Я взяв тещу за попу і запропонував відійти в туалет не включивши світло.Вона відразу запитала чи в мене все є з собою?Я сказав все є!Після танцю ми пішли в туалет,в мене стояв як ніколи,я почав тещу роздягати,це була моя мрія.Спочатку ми цілувались,я почав трогати тещу за груди,відразу був розчарований,вони були меньші чим я думав,та взагалі не пружні.Але теща так стогнала від того що я цілував груди та шию,що мені було пофіг на ті груди,я хотів кончити.Я нагнув тещу,і почав робити те що вона хотіла.Все було шикарно,потім я визвав таксі,і тещу відправив додому.Наступного дня мені стало дуже соромно.Вона мені інколи пише,але я включаю мороз що не пам,ятаю більше ніж пів вечора.Розумію що теща хоче ще,але якось вже нема натхнення.... ЦЕ правда життя. У когось з вас була симпатія до тещі?
 
OlenochkaДата: Субота, 19.10.2019, 00:27 | Повідомлення # 7
Повідомлень: 4511
Цитата
"ти так себе з усіма ведеш або тільки зі мною?"А це залежить від того куди веду, мила:)

 
OlenochkaДата: Середа, 19.07.2023, 14:23 | Повідомлення # 8
Повідомлень: 4511
))
 
Поради для Підлітків » Форум » Почуття » Хочу поділитися з вами своєю найбажанішою фантазією (завчасн
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук:
Нова відповідь
Ім`я:
Текст повідомлення:
 
Код безпеки:

Школа • Любов • Відносини • Секс • Тіло • Здоров'я • Життя


Все про дорослішання, менструацію, такі дні, дозрівання,безпечний секс,статеву зрілість та підліткові проблеми

15 запитань про секс Як досягти оргазм Біль при сексі Анальний секс Про поцілунки Позбуваємось синців завагітніти після першого разу Хлопець хоче сексу Як робити мінєт "Люблю" і "кохаю" різниця Про перший секс Займатися сексом