MENU
Слава Україні! Допомагаємо ЗСУ
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Поради для Підлітків » Форум » Почуття » Стосунки мають приносити щастя...
Стосунки мають приносити щастя...
OlenkaДата: Четвер, 05.03.2015, 17:35 | Повідомлення # 1
Повідомлень: 3285
Цитата
просто хтось мусить командувати колись а хтось погоджуватис,,,хтось мусить інколи бути аутсайдером,..ну він не ревнує тебе до когось? Ти спокійна?


Ахаха.....це якраз не стосунки якщо хтось командує, а хтось підчиняється.....в мене попередні такі були.....жах....нікому не побажаю, хоча всі такі стосунки майже, в усіх кого я знаю....жаль їх))
В глибині душі ревнує, але довіряє....тому ніяких власницьких претензій не виставляє. як це роблять всі)
Як тобі сказати.......якщо мене не чіпати, то можна зробити висновок, що спокійна, тому що я просто мовчки роблю висновки ....а як хтось мене вчіпить......то вмре....ахаха)))

Як ти взагалі можеш так казати.....це ж жах....ціле життя мучитися для цього люди сходяться? Бути приниженим? Стосунки мають бути легкими, приносити щастя....ось для чого люди сходяться, щоб бути щасливими!!
Я дивуюся, як більш людей так і мучаться вже життя...
 
OlenkaДата: Неділя, 08.03.2015, 19:36 | Повідомлення # 2
Повідомлень: 3285
в стосунках є точка неповернення, 
одного разу ти заходиш занадто далеко 
і простір між тобою і людиною, від якої йдеш, розтягується.
ти робиш крок
ще крок
ще
і ось ти вже за горизонтом 
між вами безодня
жодні слова не будуть почуті. 
і що б там не звучало - покаяння, прохання, гнів 
все осипається в безодню

вона більшає з часом. 
найщиріші слова раптом перестають долітати 
і, падаючи на дно безодні – довго віддаються в тобі луною.

час - найбільший руйнівник і найміцніший чинник 
- він стирає зайве, поверхневе, неважливе, 
а те, що близьке серцю збільшує і робить непорушним
ніби скала
дружбу, віру, любов


Олеся Венгринович, ЛІРИКА ТА ІСТЕРИКА ©
 
knopaДата: Понеділок, 13.07.2015, 00:15 | Повідомлення # 3
Повідомлень: 763
Я слухаю чоловічі сонні голоси і течу, ніколи не думала, що сонні чоловіки так сексуально говорять
 
knopaДата: Пятниця, 06.11.2015, 19:37 | Повідомлення # 4
Повідомлень: 763
Я чекатиму тебе на тому місці, де ти перший раз мене поцілувала.:)))
 
OlenkaДата: Неділя, 02.10.2016, 16:40 | Повідомлення # 5
Повідомлень: 3285
Я думаю що якщо вона побачить мене серйознішим...то я зможу її приручити до якихось буденни речах як "жити разом" буду готувати навить для неї...Але спершу я маю пожити не для "нас" а сам для себе...бути ціласним та незалежним від її настрою та від неї. ЇЇ потрібен емоційно та розумово сильний хлопець який братиме відповідальність за все на себе і прийматиме рішення. Так що я маю реалізувати спершу себе для себе..свого майбутнього. так що шукати роботу...бути незалежним..сильним..самостіним..це те що потрібно мені і нашим стосункам на даному етапі.
Їй не потрібний залежний від неї хлопець....
 
OlenkaДата: Вівторок, 21.02.2017, 17:33 | Повідомлення # 6
Повідомлень: 3285
Я вважаю, що щасливі стосунки залежать на 80% від дівчини!
 
OlenkaДата: Пятниця, 05.05.2017, 11:44 | Повідомлення # 7
Повідомлень: 3285
Ти заслуговуєш людину, яка любить кожну клітинку твоєї душі, яка думає про тебе постійно, кожну хвилину кожного дня проводить з думкою про те, що ти зараз робиш, де ти, з ким ти і чи все у тебе добре. Тобі потрібна людина, здатна допомогти тобі здійснити твої мрії і захистити тебе від твоїх страхів. Людина, яка поважає тебе, любить тебе всю, цілком, і особливо - твої недоліки. Тобі потрібна людина, яка може зробити тебе щасливою по-справжньому, такою щасливою, коли ти не ходиш, а літаєш по повітрю. 

© Сесілія Ахерн, "Там, де закінчується веселка"

 
Поради для Підлітків » Форум » Почуття » Стосунки мають приносити щастя...
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук:
Нова відповідь
Ім`я:
Текст повідомлення:
 
Код безпеки:

Школа • Любов • Відносини • Секс • Тіло • Здоров'я • Життя


Все про дорослішання, менструацію, такі дні, дозрівання,безпечний секс,статеву зрілість та підліткові проблеми

15 запитань про секс Як досягти оргазм Біль при сексі Анальний секс Про поцілунки Позбуваємось синців завагітніти після першого разу Хлопець хоче сексу Як робити мінєт "Люблю" і "кохаю" різниця Про перший секс Займатися сексом