MENU
Слава Україні! Допомагаємо ЗСУ
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Поради для Підлітків » Форум » Почуття » Люблять за щось чи просто люблять?
Люблять за щось чи просто люблять?
OlenkaДата: Понеділок, 16.05.2016, 18:24 | Повідомлення # 1
Повідомлень: 3285
філософське питання

діалог:
- а за що ти мене/його/її/когось абстрактного любиш?
- а люблять хіба за щось?

Любовь женщины - это вся ее жизнь. Для мужчины - это не так.
Для мужчины любовь – одна из многих вещей. Он хотел бы писать стихи не потому, что он любит; он хотел бы писать картины не потому, что он любит – это занятие имеет для него свою собственную ценность, ничем не связанную с любовью. А устав от картин, музыки, он хотел бы упасть глубоко в любовь и забыться; это его отдых. Смотрите разницу: любовь мужчины – это место его отдыха. Когда он устаёт от мира, от тысячи и одного дел, он хочет упасть в энергию женщины, в её тепло и раствориться.

Помните: он любит, только если получает отдых, и тогда он снова может рисовать, писать стихи, сочинять музыку или танцевать. Для него любовь – это необходимая основа, чтобы делать другие вещи.

Для женщины – всё наоборот: она будет делать другие вещи, потому что она любит. Если она не любит, она перестаёт делать что-либо вообще. (с) Ошо
 
OlenkaДата: Пятниця, 05.08.2016, 07:26 | Повідомлення # 2
Повідомлень: 3285
А за що ти мене любиш? Ти змінилась...твої погляди змінилися...вподобання....ставлення.
Мене дуже образило те що ти проти одруження.
Тобі там весело...ти гуляєш ...відпочиваєш..насолоджуєшся життям. Тобі не потрібно мене там поруч...ти напевне навить не скучаєш так як як....
Я би хотів більше знаходитися поруч. Невже я не заслужив?
Як би я попросив кудись іти зараз перед іспитами ти би не погодилася. Мені потрібні твої поцілунки....обійми...
 
OlenkaДата: Четвер, 20.10.2016, 23:26 | Повідомлення # 3
Повідомлень: 3285
Якщо жінка каже що любить вас просто так, це означає, що те що їй потрібно у вас вже є  і це не обов'язково мають бути гроші
 
OlenkaДата: Неділя, 15.01.2017, 14:35 | Повідомлення # 4
Повідомлень: 3285
Чоловікам не подобається любов без сексу, жінкам - секс без кохання. Жінки їдять за розмовами, чоловіки розмовляють за їжею. Жінки купаються, а чоловіки плавають. Тому в одних купальники, у інших - плавки. У жінок - мрії, у чоловіків - плани. Чоловік любить очима, жінка - вухами. Жінки приховують свій вік, чоловіки - свій дохід. Шлях до серця чоловіка лежить через шлунок, а до серця жінки - через загс. Розлучений чоловік - вільний. Розлучена жінка - самотня Різні ми .
 
OlenkaДата: Середа, 03.05.2017, 11:00 | Повідомлення # 5
Повідомлень: 3285
... різновид любові, який мені пощастило пережити, - це коли ти любиш людину взагалі неясно за що, і просто так, не зважаючи на те, що це суперечить твоїм естетичним принципам, переконанням, і тому що це взагалі не налазить ні на яку голову. Більше того, ти любиш цю людину не тільки з усім тим брудом, якого повно в кожній людині, а ще і з усією її свободою. Яку ти, звісно, трактуєш як неправильно використовувану. Але готовий, так би мовити, попуститися, і дати людині свободу жити своїм життям. Радіти чужій свободі як своїй. У той же час ти ладен віддати цій людині все і завжди.

Прикріплення: 5536161.jpg (49.1 Kb)
 
OlenkaДата: Субота, 03.06.2017, 19:44 | Повідомлення # 6
Повідомлень: 3285
"Если я пойду на риск, то могу потерять твое одобрение. Если я потеряю твое одобрение, то, возможно, тем самым я помогу развитию своей личности, ибо тогда я заслужу собственное одобрение."
 
OlenochkaДата: Вівторок, 22.08.2017, 03:03 | Повідомлення # 7
Повідомлень: 4505
любити треба прото так а не за гроші чи ще за щось!
 
OlenochkaДата: Середа, 13.09.2017, 13:58 | Повідомлення # 8
Повідомлень: 4505
Цитата Olenochka ()
любити треба прото так а не за гроші чи ще за щось!



Щось дуже просто. Давайте застосуємо науковий підхід? Гіпотетично - хлопець кохає
дівчину. Вона красива і добра, має певні риси обличчя, які йому
подобаються, гарну фігуру (чи ні?), досить непоганий характер з деякими
недоліками. Почніть відімати від образу цієї дівчини якісь риси і
подумайте в який момент у хлопця пройде кохання. Бо йому щось треба від
неї, чомусь він кохає саме її. Відповідно є щось, що його до неї
притягує. Заберіть це "щось" (його може бути багато), і що залишиться?
Хлопець і якась (може й красива) дівчина, і нічого між ними.
Прикріплення: 6786683.jpg (15.3 Kb)
 
OlenochkaДата: Неділя, 24.09.2017, 13:34 | Повідомлення # 9
Повідомлень: 4505
Кохати треба за все, за поведінку, за характер, за зовнішність, за дії. Це невід'ємні частини кохання.Не можна любити за щось одне.
 
OlenochkaДата: Понеділок, 02.10.2017, 14:29 | Повідомлення # 10
Повідомлень: 4505
Ех...Скажу одну фразу:
"Любиш - це коли робиш для людини набагато більше, ніж вона того варта".
Велика романтична любов - це хімія і біологія.:)
Плюс помилка мислення - ідеалізація предмета, навіть якщо знаєш його реальні переваги.
"Ах, обдурити мене неважко -
Я сам обманюватися радий" .
Але в будь-якому випадку, любов - це світле почуття.
Є ж люди категорично не здатні любити іншого - ні за що, ні просто так - неемоційні, егоїстичні, були завжди.
Та й взагалі світлі почуття - це не для всіх.
 
OlenochkaДата: Понеділок, 16.10.2017, 14:25 | Повідомлення # 11
Повідомлень: 4505
Бо ж чому ви не любите кожного перехожого? Чи не можете зжитися з кожним прийдешнім?
Особисто я люблю за відношення до себе, за його людяність, за вміння
поважати і згладжувати суперечки... Тому я і з ним, бо такі риси
пощасливилось побачити тільки в ньому.
 
OlenochkaДата: Пятниця, 27.10.2017, 20:54 | Повідомлення # 12
Повідомлень: 4505
Питання дійсно філософське. Коли по справжньому любиш, то любиш людину такою якою вона є. Любиш її за те, що вона є, з її позитивними і не дуже рисами характеру. За можливість довіряти і знати, що ти комусь потрібен.

Прикріплення: 9623394.jpg (83.3 Kb)
 
Поради для Підлітків » Форум » Почуття » Люблять за щось чи просто люблять?
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук:
Нова відповідь
Ім`я:
Текст повідомлення:
 
Код безпеки:

Школа • Любов • Відносини • Секс • Тіло • Здоров'я • Життя


Все про дорослішання, менструацію, такі дні, дозрівання,безпечний секс,статеву зрілість та підліткові проблеми

15 запитань про секс Як досягти оргазм Біль при сексі Анальний секс Про поцілунки Позбуваємось синців завагітніти після першого разу Хлопець хоче сексу Як робити мінєт "Люблю" і "кохаю" різниця Про перший секс Займатися сексом