MENU
  • Page 1 of 1
  • 1
Поради для Підлітків » Форум » Почуття » Як не високим дівчатам цілуватися з високими хлопцями? (Полілунок мініатюрних з високими.)
Як не високим дівчатам цілуватися з високими хлопцями?
OlenochkaДата: Понеділок, 12.02.2018, 23:18 | Сообщение # 1
Постів: 4149
Якщо ти коротишка, то знаєш, що повинна адаптувати деякі речі у своєму житті. Напевне не раз доводилося мати справу з тим що не можеш купити собі штани в "звичайному" магазині без підгинання. О, і ти напевно, придумала хитрий спосіб, як досягнути речі з верхньої полиці.  Але не знаєш що робити з вашим високим хлопцем?

Немає нічого поганого в тому, що ти низька. Так само як немає нічого поганого в тому, що він високий. І немає абсолютно нічого поганого в парах де є велика різниця у рості. Не вірте чуткам "дивна парочка", ці люди не знають, про що вони говорять.

Якщо ти перебуваєш у відносинах, де велика різниця у рості, то можливо, буде потрібно внести деякі невеликі коректування, щоб всім було комфортно та зручно. Поцілунки - це одна з областей, де щось доведеться поміняти, щоб уникнути незручного болю в шиї. Не хвилюйтеся, вам не потрібно робити нічого радикального.


Ось кілька простих порад, про те як низьким дівчатам цілуватися високими хлопцями.

Підніміться На Пальцях

Підбори-це звичайно швидкий спосіб, щоб збільшити ваш зріст, але я розумію негативні причини чому ти не хочете носити високе взуття весь час. Одним з простих способів зменшити перепад висот, коли ти хочеш поцілувати, це піднятися на пальцях. Цей спосіб ідеальний для швидкого поцілунку. Якщо ти не балерина і турбуєшся про рівновагу, притулися до стіни. А ще краще, забий на це.Знайти Сходинку серед ОточенняПідняти на гору

Якщо ваш партнер хоче підняти вас, дозвольте йому це зробити.Сидячий ПоцілунокНе думай за Ріст

Якщо ти будеш переживати , то поцілунок вийде  не друже приємним для вас. Іноді такі речі краще можуть працювати , якщо просто виключити свій мозок.Які ваші поради ? Дайте нам знати в коментарях!
Прикрепления: 5688017.jpg(25.2 Kb) · 9219827.jpg(33.3 Kb) · 1019916.jpg(38.5 Kb) · 7752614.jpg(37.0 Kb) · 1488103.jpg(36.9 Kb)
 
Поради для Підлітків » Форум » Почуття » Як не високим дівчатам цілуватися з високими хлопцями? (Полілунок мініатюрних з високими.)
  • Page 1 of 1
  • 1
Search:
New reply
Імя:
Текст повідомлення:
Код безпеки:

| Школа Любов Відносини Секс Тіло Здоров'я Життя |


::Все про дорослішання, менструацію, такі дні, дозрівання,безпечний секс,статеву зрілість та підліткові проблеми::

15 запитань про секс Як досягти оргазм Біль при сексі Анальний секс Про поцілунки Позбуваємось синців завагітніти після першого разу Хлопець хоче сексу Як робити мінєт "Люблю" і "кохаю" різниця Про перший секс Займатися сексом