MENU

Сторінка 1 з 11
Поради для Підлітків » Форум » Почуття » Як не високим дівчатам цілуватися з високими хлопцями? (Полілунок мініатюрних з високими.)
Як не високим дівчатам цілуватися з високими хлопцями?
OlenochkaДата: Понеділок, 12.02.2018, 23:18 | Пост # 1
Постів: 847
Якщо ти коротишка, то знаєш, що повинна адаптувати деякі речі у своєму житті. Напевне не раз доводилося мати справу з тим що не можеш купити собі штани в "звичайному" магазині без підгинання. О, і ти напевно, придумала хитрий спосіб, як досягнути речі з верхньої полиці.  Але не знаєш що робити з вашим високим хлопцем?

Немає нічого поганого в тому, що ти низька. Так само як немає нічого поганого в тому, що він високий. І немає абсолютно нічого поганого в парах де є велика різниця у рості. Не вірте чуткам "дивна парочка", ці люди не знають, про що вони говорять.

Якщо ти перебуваєш у відносинах, де велика різниця у рості, то можливо, буде потрібно внести деякі невеликі коректування, щоб всім було комфортно та зручно. Поцілунки - це одна з областей, де щось доведеться поміняти, щоб уникнути незручного болю в шиї. Не хвилюйтеся, вам не потрібно робити нічого радикального.


Ось кілька простих порад, про те як низьким дівчатам цілуватися високими хлопцями.

Підніміться На Пальцях

Підбори-це звичайно швидкий спосіб, щоб збільшити ваш зріст, але я розумію негативні причини чому ти не хочете носити високе взуття весь час. Одним з простих способів зменшити перепад висот, коли ти хочеш поцілувати, це піднятися на пальцях. Цей спосіб ідеальний для швидкого поцілунку. Якщо ти не балерина і турбуєшся про рівновагу, притулися до стіни. А ще краще, забий на це.Знайти Сходинку серед ОточенняПідняти на гору

Якщо ваш партнер хоче підняти вас, дозвольте йому це зробити.Сидячий ПоцілунокНе думай за Ріст

Якщо ти будеш переживати , то поцілунок вийде  не друже приємним для вас. Іноді такі речі краще можуть працювати , якщо просто виключити свій мозок.Які ваші поради ? Дайте нам знати в коментарях!
Прикрепления: 5688017.jpg(25Kb) · 9219827.jpg(33Kb) · 1019916.jpg(39Kb) · 7752614.jpg(37Kb) · 1488103.jpg(37Kb)
 
Поради для Підлітків » Форум » Почуття » Як не високим дівчатам цілуватися з високими хлопцями? (Полілунок мініатюрних з високими.)
Сторінка 1 з 11
Пошук:

| Школа Любов Відносини Секс Тіло Здоров'я Життя |


Мене звати Оленка. Нещодавно мені виповнилося 24 років. Я живу в чарівному місті Львів. Зазвичай, про деякі речі запитувати маму соромно, подруги самі ще юні та навряд чи зможуть дати компетентну відповідь. В такому випадку, на допомогу Вам прийде мій сайт. Всі статті, зібрані або мною особисто або надіслані читачами сайту. Немає універсальних порад, які б підійшли абсолютно будь-кому, але корисну інформацію все таки для себе знайдете. ::Все про дорослішання, менструацію, такі дні, дозрівання,безпечний секс,статеву зрілість та підліткові проблеми::