MENU
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Поради для Підлітків » Форум » Почуття » Все, що потрібно знати про засос (поцілунок.)
Все, що потрібно знати про засос (поцілунок.)
OlenochkaДата: Середа, 28.11.2018, 00:35 | Пост # 1
Постів: 2775
Символ пристрасті чи непотрібна загроза нашому здоров'ю? Тут ви знайдете все, що потрібно знати про засос!Для деяких-це доказ любові, а інші розглядають його як нещасний випадок під час пристрасті", а коли він з'являться, то вони всіляко намагаються за будь-яку ціну приховати. Про що мова? Звичайно, про засос! У цьому пості ви знайдете все, що вам потрібно про них знати.

Що це взагалі таке засос? Це слід на шкірі, залишений після пристрасного поцілунку. Засос-це не що інше, як невелика гематома або синець, який виникає в результаті всмоктування шкіри в одному місці.

Чи засоси небезпечні для здоров'я? Засоси не є канцерогенами, але не слід піддавати їх впливу сонячних променів і не засмагати в солярії, якщо ви не хочете мати плям на шкірі.

Як зробити засос? Найкраще потренуватися на власній руці. Просто приклади губи до шкіри і почни смоктати. Будь обережна, щоб не перестаратися! Зрештою, цей вид ласк приносить задоволення, а не біль.

Як довго засос видно на шкірі? Зазвичай це від 4 до 12 днів, тому варто заздалегідь обговорити це питання з хлопцем – якщо у вас обох є бажання на цей вид ласк і в якому місці найкраще залишати ці сліди. Ти ж не хочеш мати проблем вдома чи в школі, або бути об'єктом глузувань (пропозиції  – одні вважають, що це символ пристрасті, інші за розпусту і сором. Але я впевнена, що це не сподобається а ні вашим вчителям, а ні тим більше, Твоїм батькам).

Як приховати засос? Щоб уникнути цієї проблеми, краще попросити хлопця, щоб зробив Тобі засос в місці, яке не є помітне кожен день. Але, якщо у тебе є слід на шиї і ти не хочеш, щоб хтось його побачив, можна одягнути гольф або шарф, чи використати тоналку. Великий засос буде важко приховати (іноді це навіть неможливо), тому подумай заздалегідь,чи варто.

Яке Ваше ставлення до засосів? Вам подобається такий вид ласк, чи навпаки? 
Пишіть в коментарях, із задоволенням про це почитаємо!
Прикрепления: 6331418.jpg(29.5 Kb)
 
Поради для Підлітків » Форум » Почуття » Все, що потрібно знати про засос (поцілунок.)
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук:

| Школа Любов Відносини Секс Тіло Здоров'я Життя |


::Все про дорослішання, менструацію, такі дні, дозрівання,безпечний секс,статеву зрілість та підліткові проблеми::