MENU
Слава Україні! Допомагаємо ЗСУ
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Все, що потрібно знати про засос (поцілунок.)
OlenochkaДата: Середа, 28.11.2018, 00:35 | Повідомлення # 1
Повідомлень: 4518
Символ пристрасті чи непотрібна загроза нашому здоров'ю? Тут ви знайдете все, що потрібно знати про засос!Для деяких-це доказ любові, а інші розглядають його як нещасний випадок під час пристрасті", а коли він з'являться, то вони всіляко намагаються за будь-яку ціну приховати. Про що мова? Звичайно, про засос! У цьому пості ви знайдете все, що вам потрібно про них знати.

Що це взагалі таке засос? Це слід на шкірі, залишений після пристрасного поцілунку. Засос-це не що інше, як невелика гематома або синець, який виникає в результаті всмоктування шкіри в одному місці.

Чи засоси небезпечні для здоров'я? Засоси не є канцерогенами, але не слід піддавати їх впливу сонячних променів і не засмагати в солярії, якщо ви не хочете мати плям на шкірі.

Як зробити засос? Найкраще потренуватися на власній руці. Просто приклади губи до шкіри і почни смоктати. Будь обережна, щоб не перестаратися! Зрештою, цей вид ласк приносить задоволення, а не біль.

Як довго засос видно на шкірі? Зазвичай це від 4 до 12 днів, тому варто заздалегідь обговорити це питання з хлопцем – якщо у вас обох є бажання на цей вид ласк і в якому місці найкраще залишати ці сліди. Ти ж не хочеш мати проблем вдома чи в школі, або бути об'єктом глузувань (пропозиції  – одні вважають, що це символ пристрасті, інші за розпусту і сором. Але я впевнена, що це не сподобається а ні вашим вчителям, а ні тим більше, Твоїм батькам).

Як приховати засос? Щоб уникнути цієї проблеми, краще попросити хлопця, щоб зробив Тобі засос в місці, яке не є помітне кожен день. Але, якщо у тебе є слід на шиї і ти не хочеш, щоб хтось його побачив, можна одягнути гольф або шарф, чи використати тоналку. Великий засос буде важко приховати (іноді це навіть неможливо), тому подумай заздалегідь,чи варто.

Яке Ваше ставлення до засосів? Вам подобається такий вид ласк, чи навпаки? 
Пишіть в коментарях, із задоволенням про це почитаємо!
Прикріплення: 6331418.jpg (29.5 Kb)
 
АнонімноДата: Пятниця, 07.06.2019, 17:11 | Повідомлення # 2

Хлопець зробив засоси. Не дуже помітні, але всеж вони є. Мама мене ніколи не розуміла, тому якщо побачить будуть непереливки. Буду всіма способами закривати його від неї, але якщо побачить то буде такий скандал(ніколи з нею не розумілись і розумітись не будем)

Повідомлення відредагував Olenochka - Пятниця, 07.06.2019, 17:23
 
OlenochkaДата: Пятниця, 07.06.2019, 17:33 | Повідомлення # 3
Повідомлень: 4518
Цитата
Привіт. Спробуй поговорити в спокійній атмосфері з ними про те, що ти відчуваєш, що тобі зараз теж не просто, що ти їх любиш і хотіла б полегшити процес дорослішання і для себе і для них. Спитай, чого вони бояться найбільше? І що могло б допомогти їм заспокоїтися. В таких випадках дуже добре, якщо вам вдасться разом написати список правил для всіх і далі притримуватись його. Зараз багато залежить від того чи будеш ти брати на себе відповідальність за свої дії і чи будеш виконувати свої обов’язки. Для того, щоб весь процес пройшов простіше, варто виплеснути ті емоції, які зараз накипіли до батьків. Для цього можна написати невідправленого листа, де написати про все, можливо також наприклад вийти в ліс і покричати, чи навіть побити м’яку іграшку. Розкажи будь ласка, брат в тебе старший чи молодший і яку роль він відіграє у твоїх конфліктах з батьками?


Цитата
Як краще домовлятися з батьками?Останнім часом не можеш домовитися з батьками? Тобі здається, що вони взагалі Тебе не розуміють? Непорозуміння і сварки підлітка з батьками нормальні явища, але ми знаємо кілька способів, як їх запобігти.

Маєш враження, що батьки не сприймають тебе всерйоз, по при те що вже маєш добрий десяток років, ти в їхніх очах ти ще дитина? Ми повинні Тебе засмутити – такий стан речей може тривати ще довгий час, а їх поведінка найчастіше пов'язана з турботою. Але, якщо дійсно не можеш домовитися, то нижче знайдеш кілька дійсно хороших і перевірених порад, як це змінити. Ласкаво просимо!!!

Як ладнати з батьками?

#1. Поставте себе на місце батьків
Іноді нам важко зрозуміти іншу сторону, тому що ми не намагаємося , підійти з іншого боку". Ми бачимо лише свої права, і думаємо, що батьки мають погані наміри. Це, звичайно, неправда, тому що найчастіше їх заборони чи поради випливають з турботи (хіба Ти б не переживала, якщо б твоя дитина приходила додому в ночі, або мала погані оцінки і може не здати важливі іспити?). Якщо Ти спробуєш їх зрозуміти, то вони, напевне підуть тобі на зустріч.

#2. Говори, а не кричи
Пам'ятай, що криком ти нічого досягнеш. Ніхто не любить, коли на нього підвищують голос, навіть якщо це Ваші батьки почали, ти нічого не отримаєш перекрикуючи їх. У такій ситуації необхідно почекати, поки емоції спадуть і спокійно повернутися до теми. Якщо ти хочеш довести батькам, що ти доросла, то покажи, що доросла, та вмієш вести себе ввічливо по відношенню до них.

#3. Слухай їх аргументи
По-перше, ввічливість вимагає,вислухати те, що батьки повинні Вам сказати, а по-друге, можливо завдяки цьому, ви зрозумієте їх точку зору. Крім того, це працює в дві сторони – якщо Твої батьки побачать, що їх слухаєш, охочіше то дадуть відповідь Тобі тим же.

#4. Підготуйте контраргументи
Якщо у тебе є проблема, яка викликає сварку між Вами, то, перш ніж знову повернутися до цієї теми, підготуйся до розмови. Подумай, що Ваші батьки можуть сказати і які аргументи можна використати, щоб нічого тебе не здивувало. Завдяки цьому ти складеш на них гарне враження, а шанси на успіх можуть зрости.

#5. Прагни до компромісу
Конфліктів не уникнути, але головне, аби вміти ладити. Саме цьому служать компроміси. Ти трохи забудеш, Твої батьки трохи зупиняться, і ви зустрінетеся на півдорозі. Ніхто з Вас не буде повною мірою задоволений, але з іншого боку, всі повинні бути задоволені.

#6. Змиритися, коли тобі потрібно
Іноді краще (хоча би для спокою) просто змиритися з ситуацією і перестати вести війну. Поки ти живеш зі своїми батьками, вони командують в будинку, так що ви повинні їх слухати. І не забувати, що це Твої батьки, значить, повинні мати до них повагу.

А Ти? Які у вас є способи, для того щоб добре ладнати з батьками? Напишіть нам в коментарях!
 
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук:
Нова відповідь
Ім`я:
Текст повідомлення:
 
Код безпеки:

Школа • Любов • Відносини • Секс • Тіло • Здоров'я • Життя


Все про дорослішання, менструацію, такі дні, дозрівання,безпечний секс,статеву зрілість та підліткові проблеми

15 запитань про секс Як досягти оргазм Біль при сексі Анальний секс Про поцілунки Позбуваємось синців завагітніти після першого разу Хлопець хоче сексу Як робити мінєт "Люблю" і "кохаю" різниця Про перший секс Займатися сексом