MENU
Слава Україні! Допомагаємо ЗСУ
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Поради для Підлітків » Форум » Почуття » Які компліменти говорити серйозній дівчині?
Які компліменти говорити серйозній дівчині?
OlenochkaДата: Понеділок, 21.10.2019, 16:46 | Повідомлення # 1
Повідомлень: 4515
Комплімент, в першу чергу, повинен бути ЩИРИМ, а не красивим і оригінальний щирий комплімент - це не шаблон, а щось складене тільки що вона має, і ти помітив

Цитата
Взагалі, навіщо їх вигадувати, саме сабой прийде в потрібний момент, тільки щирі вони повинні бути. або вірші  - там багато чого красивого і піднесеного. Впевнений що не багато хто взагалі читають щось таке =) і взагалі найвдаліший комплімент який мені вдалося зробити - це було одне слово яскрава, а ось яке враження справило воно на дівчину ;)
 
OlenochkaДата: Неділя, 10.11.2019, 12:17 | Повідомлення # 2
Повідомлень: 4515
Можна, підлаштовуватися під її настрій
 
OlenochkaДата: Четвер, 14.11.2019, 02:08 | Повідомлення # 3
Повідомлень: 4515
А які у вас цікавинки на компліменти?
 
OlenochkaДата: Пятниця, 06.12.2019, 01:30 | Повідомлення # 4
Повідомлень: 4515
Цитата
Компліменти потрібно підбирати в в міру
 
OlenochkaДата: Пятниця, 20.12.2019, 16:16 | Повідомлення # 5
Повідомлень: 4515
Цитата
Дівчата люблять компліменти
 
OlenochkaДата: Пятниця, 20.12.2019, 16:16 | Повідомлення # 6
Повідомлень: 4515
Цитата
Дівчата люблять компліменти
 
Поради для Підлітків » Форум » Почуття » Які компліменти говорити серйозній дівчині?
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук:
Нова відповідь
Ім`я:
Текст повідомлення:
 
Код безпеки:

Школа • Любов • Відносини • Секс • Тіло • Здоров'я • Життя


Все про дорослішання, менструацію, такі дні, дозрівання,безпечний секс,статеву зрілість та підліткові проблеми

15 запитань про секс Як досягти оргазм Біль при сексі Анальний секс Про поцілунки Позбуваємось синців завагітніти після першого разу Хлопець хоче сексу Як робити мінєт "Люблю" і "кохаю" різниця Про перший секс Займатися сексом